מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר גודל DB

moman
06-12-09, 09:23
האם זה נורמלי עבור מסד הנתונים שלך לשלש בגודל הבא ההתקנה של vBET?

התחלתי לצאת עם DB 1Gb, ועכשיו אני מסתכל קרוב 3. בעוד אני מבין את כל ההודעות שנכתבו על הדפים נמצאים במטמון כאן, זה לא יהיה יציב יותר להיות זה נעשה בבסיס נתונים נפרד מחוץ vB (כמו 2.x עושה)?

vBET
10-12-09, 21:45
כן - DB שלך יגדל. התוכן שלך הוא כפול 52 פעמים (אם יש לך כל השפות מופעל), לכן קשה שלא לגדול;)

שימוש ב DB זה אינו משפיע על יציבות בפורום בכלל, כי אין שאילתה המשתמשת במשאבים אחרים vB. כמו כן vBET 2.x גם להשתמש באותו מסד הנתונים.

אתה תמיד יכול לבטל כמה שפות, או פשוט להשבית את המטמון של כמה שפות אם גודל DB היא סוגיה בשבילך. אבל כל עוד יש לכם מקום בכונן בגודל של DB לא משפיע עליך - vBET היא באמצעות אינדקסים עבור כל שאילתות. יש דבר אחד שבו אתה יכול להתעניין אם טבלאות המטמון הם הגדולים באמת - אלה הם ניקוי אסטרטגיות. לפרטים נוספים על אלה בבקשה ללכת Admin CP - vBET> - מטמון>.

moman
11-12-09, 20:47
תודה על התשובה! זה מנקה אותם חששות.

הדאגה האחרונה שלי היא עם mysqldumps. אם אני מפעיל mysqldump באמצעות שורת הפקודה, יש דרך שאני יכול להוציא את שולחנות מטמון vBET מלהיות זרקה? אני מעדיף לא לבזבז שטח מגבה את המטמון: p

vBET
11-12-09, 23:18
אנחנו מתכננים לתמוך מטמון הקובץ. זה ייקח הרבה יותר מקום על הכונן הקשיח, אבל בלי לקבל נתונים שאילתות DB. לא התחלנו יישום זה עדיין.

ברגע זה אנו מתכננים כיצד להגדרה זה צריך להיות ופרטים נוספים. אנחנו רוצים אותו פועל בשביל כולם - זה אומר בלי צורך להתקין כל מנוע במטמון נוספים.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1