מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: הימנע טעויות הקלדה

vBET
10-10-09, 00:44
דבר אחד חשוב, כדי למנוע טעויות הקלדה. האדם יכול לגלות מה כתוב בשפה שלו. אבל אתחול התרגום (גם מגוגל;)) לא כל כך חכם כדי ההנחות שהוא יודע מה צריך להיות כתוב, אבל הוא לא. אז עורכים אשר מדגיש את המילים הלא נכונות הם מאוד שימושי כדי לשמור על התכנים הזמינים לתרגם באיכות גבוהה:)

dai-kun
07-11-09, 09:55
הממ .. איך אתה עושה סוג המשתמשים בצורה נכונה? אני יודע כמה משתמשים שלי להשתמש במילים כמו "ur" ו "afaik", וכו '.. אני מניח שזה יהיה קשה ליישם שמשהו מתקן זה.

vBET
07-11-09, 18:11
לא קשה. דפדפנים כבר לתקן איות. כאשר אני כותב הודעה זו אני רואה אדום תחתון על כל מילה שהוא שגוי. ואני אפילו רמזים עבור תיקונים בדיוק כמו ב-Word:)

אודות "ניבים" ספציפי, או תרבות משנה מילים - כמו בתרבות משנה כל האנשים ללמוד מילים חדשות כאשר הם הופכים לחלק מהתרבות משנה זו (לא משנה שזה בשפת האם שלהם או לא). אז משתמשים זרים יכירו מלים כאלה מהר מאוד - אולי לשאול מה זה אומר על נדבות, אבל הם יבינו את זה:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1