PDA

Teljes verzió megtekintése: Nyitott Minden fordítások betömött működő - minden szálat üresek, a zászló történő kattintáskor



myandy99
30-10-11, 06:31
I. nem szükséges módosításokat. VBulletin 3.6.8 (Deutsch), vBET3.4.1 én vagyok.

Változott-e a Google a saját fordítási API, vagy valami?

myandy99
30-10-11, 06:45
Én csak felminősített-hoz vBET 3.5.2 most a fordítás weblapon teljesen üres. Mi vagyok én eltűnt?

myandy99
30-10-11, 07:17
oké. Én kapott ez futó googletest.php. Úgy néz ki mint én vagyok felfüggesztette a Google

Google API v1 kezdő fordítás-teszt
Vizsgálati eredmény: {"responseData": null, "responseDetails": "Feltehetően Általános Szerződési Feltételek Visszaélés. Lásd http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 566.118164062

myandy99
30-10-11, 07:21
A Microsoft API-vizsgálati látszik jó. Nem az én-m vBET még mindig translate Microsoft API-val?

Kezdő fordítási MS
Vizsgálati eredmény:  "Hello"
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 492.813964844

r.dziadusz
30-10-11, 09:10
Hi,
Igen lehet, de a vizsgálat, akkor tett félrevezetőek lehetnek, mert ez teszt fordítását csak egy második
Kérjük meg ellenőrizni:
-hozta
admincp - > vBET - > fordítás szolgáltatók - > csak a Google használatra: nem
-tett frissítés = újból feltölteni a mappa feltölt - egyszer - > vbet_translation_options, ha nem adja el az

myandy99
30-10-11, 18:46
Igen én tett "csak a Google használatra: NO" és tett töltse fel a vbet_translation_options mappába.

Most, ha én kettyenés a zászló, én kap a következő hiba:

Végzetes hiba: 28 sorban Definiálatlan függvény save_settings(), a /home/smera/public_html/forums/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php hívása

Homályosan ne feledjük, elkezdtem getting a fenti hiba után én néhány változtatást a teljesítmény FAQ-ajánlás alapján. Érzem, hogy kapcsolatban, hogy a memória-gyorsítótár, vagy valami ilyesmi

r.dziadusz
31-10-11, 09:36
Tett ön eltávolítása/Szerkesztés a fájlokat, (kivéve ha az vbseo-integráció)
Tudna ön legyen szíves mondja meg (FAQ teljesítmény emlékeztető), milyen lépéseket tettek?
Ha nem emlékszünk, hogy ezen legyen szíves a PM nekem a hozzáférés részére a következőkről majd ellenőrizze, hogy a kiszolgálón

myandy99
31-10-11, 16:37
Emlékszem, hogy a hiba történt, miután én változtatott a memória-gyorsítótár a nincs és a valami. De most még akkor is, ha én változtatott a memória-gyorsítótár vissza a "Nincs" a probléma továbbra is

Én tett nem eltávolítása/Szerkesztés a fájlokat, (kivéve ha az vbseo-integráció)

myandy99
01-11-11, 14:11
A sor, ahol a végzetes hiba kód a következő tűnik. Kaphatok néhány a választ?


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

r.dziadusz
02-11-11, 12:21
Akkor hibaüzenet jelenik meg, mert a rendszer nem találja a függvény save_settings, amely vBulletin függvény és kell kell adminfunctions_options.php a most nem tudom, miért nem található, legyen szíves reconsider reupload minden a vBet fájlokat, vagy kérjük PM nekem hozzáférés részletek, és majd ellenőrizze, hogy.
Aligha lehetséges, ez hiba volt védekezniük, módosítja a memória-gyorsítótár

myandy99
02-11-11, 13:50
oké. Úgy tűnik számomra ez valószínűleg miért: én adminfunctions_options.php nem kell save_settings, mert én vagyok vBulletin 3.6.8 (Deutsch). vBulletin 3.8.x volna meg.

vBET, amikor a fel nem használt save_settings, a 3.4.1 vBET dolgozott velem előtt.

Most, hogy én felminősített-hoz vBET 3.5.2, és fut a save_settings probléma.

Szóval mit gondolsz meg kell csinálni?

r.dziadusz
02-11-11, 14:20
VBulletin frissítése a legújabb verzióra (3.8.7) oldaná meg

myandy99
03-11-11, 13:19
Én vBulletin nagyon testre, és integrált, más szoftver. VBulletin frissítése nincs lehetőség.

Van-e más olyan módon, hogy a munka nekem vBET?

vBET
03-11-11, 14:40
igen. Kell tenni a kód módosítása, és módosítani kell, hogy más függvény/kód, amely a beállítás mentése save_settings. vBulletin 3,6 nem hivatalosan támogatott, de mi tud csinál ez tisztviselő (ha az ellenőrzés működik létezik), a következő kiadásban. Tehát ellenőrizzük, hogyan ez a régi változat vBulletin beállításokat menti és kód módosításokkal kapcsolatos gyökérútmutató adunk. Mindaddig, amíg a majd - csak kérjük, tiltsa le a vBET.

vBET
03-11-11, 15:24
Ez nem baldachin-oldat. Ellenőrizze, hogy, és győződjön meg arról, hogy segít. Ha igen akkor mi fog bele következő mentesít. Mi nem test, mert nem támogatott hivatalosan vBulletin így régi verzióját, és nincs vizsgálati fórum ennek egyik.

Gyors javítás:
1. Fájl megnyitása / includes / vbenterprisetranslator_class_translator.php
2. Keresés:


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

3. Csere szerint:


if (function_exists('save_settings')) {
save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));
} else {
global $vbulletin;
$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "setting
SET value = '" . $vbulletin->db->escape_string($availability) . "'
WHERE varname = '" . $vbulletin->db->escape_string('vbet_provider_availability_'.$provider) . "'
");
build_options();
}

myandy99
05-11-11, 04:32
kösz. A változás a hiba elveszett, de azt nem lefordít anymore. Bármilyen nyelvet zászló kattintson rá még a angol megjelenítése

vBET
05-11-11, 15:10
Nincs módosítás. Ennek az oka, hogy eléri-e a határidők irodák.
Kérjük, olvassa el a további információk: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-3.html#post10876

myandy99
05-11-11, 19:23
OK ebben az esetben én akarat csak vár részére Google vagy csodával ismét elérhetővé válik a Microsoft? Vagy vásárolni a Google Translate API 2?

r.dziadusz
06-11-11, 11:17
vBET automatikus ellenőrizni, amely API 10 percenként lesz, és kapcsolja be, még ha biztosan nem éri el a határok - módosíthatod a már lefordított, csak akkor fórum volt egy oldal, és senki más nem tudta írni az microsoft - mtcont@microsoft.com, lehet, hogy úgy tűnik, mert a Microsoft belső hiba, de valószínűleg már csak szabályos elérte a határértékek
Is legyen szíves jegyzék a vBET (fizetett) a Google fordítási v2 API támogatja, és a vizsgálatok új api: az Apertium (kattintson a további információ: (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/2543-apertium-another-translation-api-will-supported-vbet.html#post11064))

r.dziadusz
08-11-11, 21:21
Tegye még mindig segítségre van szüksége a probléma? Ha nem fogja jelölni azt megoldani, a bármely egyéb kibocsátás nyissa meg új szál

myandy99
10-11-11, 02:38
tudna néhány utasítás hogyan lehet tesztelni a Apertium?

r.dziadusz
10-11-11, 23:27
Most mi tesztelés Apertium, következő vBET kiadás felhasználható lesz

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1