PDA

View Full Version: Avatud Kõik tõlked ei tööta enam - kõik jutulõngad on tühjad, lipu klõpsamisel



myandy99
30-10-11, 06:31
Ei ole muudatusi teha. Olen vBulletin 3.6.8 koos vBET3.4.1.

Ei Google muuta selle tõlke API v⌡i midagi?

myandy99
30-10-11, 06:45
Lihtsalt operatsioonisüsteemiks vBET 3.5.2 nüüd minu tõlke lehekülg on täiesti tühi. Mida mul on puudu?

myandy99
30-10-11, 07:17
Ok. Ma sain selle töötab googletest.php. Paistab, ma olen peatada Google

Alates Google API v1 tõlke test
Katsetulemus: {"responseData": null, "responseDetails": "Arvatavasti Kasutustingimused kuritarvitamine. Palun vaadake http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
Test error:
Ühenduse aeg (ms): 566.118164062

myandy99
30-10-11, 07:21
Minu Microsoft API katse tundub hea. Ei tohiks Microsoft API veel tõlkida minu vBET?

Alustades tõlge test MS
Katse tulemus:  "Tere"
Test error:
Ühenduse aeg (ms): 492.813964844

r.dziadusz
30-10-11, 09:10
Hi,
Jah see võiks kuid katse, te ei võib olla eksitav, kuna see katse tõlge ainult ühe sekundi
Palun teil kontrollida:
-ei seatud
admincp - > vBET - > tõlke pakkujate - > ainult kasutamiseks Google: nr
-te ei värskenda = uuesti laadida kausta üleslaadimise - kord - > vbet_translation_options kui ükski Palun teha,

myandy99
30-10-11, 18:46
Jah, ei „kasutamine Google'i ainult: nr "ja ei vbet_translation_options kausta üles laadida.

Nüüd lipu nupu kuvatakse järgmine viga:

Parandamatu tõrge: määratlemata funktsiooni save_settings() /home/smera/public_html/forums/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php, mis kutsuvad rea 28

Mäletan ebamääraselt, hakkasin, pärast seda ma tegin mõned muudatused, mis on täitmise FAQ soovituse põhjal eespool viga saada. Tunne, nagu see võib olla seotud mälu vahemälu või midagi

r.dziadusz
31-10-11, 09:36
Ei saate eemaldada/Muuda kõik failid (v.a vbseo integreerimise eest)
Palun andke mulle milliseid etappe (FAQ tulemuslikkuse vihje) tehti?
Kui te ei mäleta see mis tahes Palun PM mulle oma juurdepääsu üksikasjad räägin oma serveris

myandy99
31-10-11, 16:37
Mäletan, et probleem ilmnes pärast seda, kui sellest pole midagi muutunud Memory Cache. Kuid nüüd kuigi muutunud Memory Cache tagasi "Ei ole" probleemi ikka veel olemas

Ma ei ei eemalda/Muuda kõik failid (v.a vbseo integreerimise eest)

myandy99
01-11-11, 14:11
Kui tekib parandamatu tõrge koodi tundub, et on järgmised. Kas ma võin saada mõned vastused?


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

r.dziadusz
02-11-11, 12:21
Saate tõrge ilmneb, kuna süsteemi ei leia funktsiooni save_settings, mis vBulletin funktsioon on ja peaks olema adminfunctions_options.php, just nüüd, et ma ei tea, miks ei saa leida, palun reconsider reupload kõik vBet failid, palun mulle juurdepääsu üksikasjad PM ja räägin oma.
On vaevalt võimalik see tõrge oli äärmuslikest Memory Cache väärtuse muutmiseks

myandy99
02-11-11, 13:50
Ok. Tundub mulle on see tõenäoliselt miks: minu adminfunctions_options.php on save_settings, sest ma olen vBulletin 3.6.8 kohta. vBulletin 3.8.x oleks seda.

tφφtatud mind enne, kui ma olin vBET 3.4.1, mis ei kasuta save_settings vBET.

Nüüd, kui kasutaja uuendas programmi vBET 3.5.2 ja et töötan koos save_settings seotud probleemi.

Nii mis sa arvad peaksime tegema?

r.dziadusz
02-11-11, 14:20
Ajakohastatakse uusima versiooni (3.8.7) vBulletin see lahendaks

myandy99
03-11-11, 13:19
Minu vBulletin on väga kohandatud ja integreeritud muu tarkvaraga. Täiendamine vBulletin ei saa jätkuda.

Kas töö minu jaoks vBET teha muul viisil?

vBET
03-11-11, 14:40
Jah. Tehtud koodi muudatuste vajadust ja muuta ning muud funktsiooni/kood, mis salvestab säte save_settings kutsumine. vBulletin 3,6 ei toeta, kuid me saame teha see ametnik on järgmise vabastamist (see kui kontrollimine on olemas). Nii me kontrollib, kuidas see vana versioon on vBulletin salvestab sätted ja anname teile vihjeid koodi muutuste kohta. Kuni seejärel - lihtsalt keelake vBET.

vBET
03-11-11, 15:24
See ei ole TESTED lahus. Kontrollige seda ja kinnitada, kas see aitab. Kui jah me on lisage see järgmise vabastamist. Me ei saa, sest me ei toeta ametlikult vBulletin nii vana versioon ja ei ole meil testimise foorum selleks üks katse.

Kiirparandus:
1. Ava fail / includes / vbenterprisetranslator_class_translator.php
2. Otsi:


save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

3. Asendatakse järgmisega:


if (function_exists('save_settings')) {
save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));
} else {
global $vbulletin;
$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "setting
SET value = '" . $vbulletin->db->escape_string($availability) . "'
WHERE varname = '" . $vbulletin->db->escape_string('vbet_provider_availability_'.$provider) . "'
");
build_options();
}

myandy99
05-11-11, 04:32
Tänud. Muutuse viga on kadunud, kuid see ei tõlgi teksti enam. Mis tahes keel lipu klõpsata seda kuvatakse endiselt inglise

vBET
05-11-11, 15:10
Ei ole muutumise tõttu. Seda sellepärast, et jõuate tõlke pakkujad oma piire.
Palun loe seda rohkem infot: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-3.html#post10876

myandy99
05-11-11, 19:23
OK, mille puhul ma lihtsalt ootama Google või Microsoft imekombel jälle saadaval? Ostu- või Google Translate API 2?

r.dziadusz
06-11-11, 11:17
vBET on kontrollitud API on saadaval iga 10 minuti järel automaatselt ja lülitage see sisse, samuti kui te kindlasti ei jõua oma piirid - te olete tõlkida ainult üks lehekülg ja keegi teine oli foorum te f.e. saanud kirjutada microsoft - mtcont@microsoft.com, võib-olla ilmneb, kuna Microsoft sisemine tõrge, kuid väga tõenäoliselt olete lihtsalt normaly saavutanud oma
Ka Pange tähele, et vBET toetab (arve maksmiseni) Google'i tõlge v2 API ja katsed uus api: Apertium (klõpsake lisateabe saamiseks (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/2543-apertium-another-translation-api-will-supported-vbet.html#post11064))

r.dziadusz
08-11-11, 21:21
Veel vajate abi selle probleemi? Kui see ei ole seda lahendada, on muude Palun avatud uus teema märgiti

myandy99
10-11-11, 02:38
võiks sa annad juhend, kuidas Apertium?

r.dziadusz
10-11-11, 23:27
just nüüd me testid parajasti Apertium, seda järgmise vBET vabastamist kasutatavad

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1