PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott VBET fő probléma ...



Spiritu
26-11-09, 02:22
Hello most vettem vBET és telepíteni, és elkezdett problémája ...
Fórum index azt mutatja, egy fehér lap, én vidám megadnom admincp tiltani a plugin, így meg kellett szerkeszteni config.php annak érdekében, hogy tiltsa plugin-rendszer ... most im fórum újra evrything működik, de a admincp> opciók> vBET fő i onbly látni sorban (vBET 3.0.0 és magasabb NEM szabad szoftver. Ahhoz, hogy a használati jogát is meg kell vásárolni licencet, és állítsa meg a licenc kulcsot itt.)

vBET
26-11-09, 04:25
Rólunk Fórum lement:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post169

Mintegy látta csak a sorban licenckulcs - nem blokkolja a kimenő kéréseket 3. félnek.

Spiritu
26-11-09, 12:30
Mintegy látta csak a sorban licenckulcs ... ? akkor mi a megoldás

És én göndör kiterjesztés telepítése (dupla ellenőrzött) telepítési útmutató lépésről lépésre ... Mit csináltam rosszul?: (

vBET
26-11-09, 16:50
Lehetőségek:
1. CURL nem megfelelően működik
2. Tűzfal vagy valami más nem teszi lehetővé, hogy küldjön CURL kéréseket más szerverek - vegye figyelembe, hogy szüksége van erre, különben hogyan akarnak fordítás a Google-tól?

Spiritu
26-11-09, 21:05
NVM ... i kitalálni! köszönöm a segítséget egyébként

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations