Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Rezultati 1 na 2 od 2

Thread: Vrlo zainteresirani za VBET. Nekoliko pitanja

  1. #1
    Junior Member
    Registracija
    Lipnja 2011
    Postovi
    1

    Default Vrlo zainteresirani za VBET. Nekoliko pitanja

    Ja uskoro biti nadogradnje na 4.1.4 vBulletin. Da li plaćeni verzija VBET rada s najnovijom verzijom vBulletin?

    Također sam PhotoPost Classifieds na mojoj stranici. Da li plaćeni verzija VBET rada s PhotoPost Classifieds?

    U nekoliko tjedana sam ću biti dodavanja Visichat od gchats.com na moje stranice. Znate li ako je plaćena verzija VBET će također raditi s Visichat?

    Hvala na vašem vremenu.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Djelatnici) vBET's Avatar
    Registracija
    Listopada 2009
    Postovi
    3,037

    Default

    Pozdrav. Da plaća verziju vBET je rad sa vBulletin 4.1.4. Testirali smo ga već u naš test forum (uskoro mi ćemo također premjestiti naš forum za vBulletin 4). Soms dodatne pojedinosti o vBET i vBulletin 4.1.4 naći ćete ovdje (Jedan od naših klijenata pitali o novim urednik u vB4.1.4).

    U ovom trenutku ne mogu potvrditi će vBET podržava prevođenje stranica generira Referrals oglasi niti Visichat. Većina modovi ne zahtijevaju bilo kakve posebne integracije i vBET samo prevodi rezultate. Još uvijek u nekim slučajevima je potrebno posebno integracije. Ovdje možete pronaći više detalja o integraciji vBET s druge modove: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
    Postoji jasna upute kako to učiniti za PhotoPost, još uvijek nismo iskoristili PhotoPost Classifieds, a ne znamo ovaj proizvod, tako da ne možemo pretpostaviti da će također raditi. Mi ne možemo biti odgovorni za druge modove kod, te mnoge Mods razbiti vBulletin arhitekture (to je razlog zašto dodatna integracija je potrebno ponekad - uglavnom za modove koje stvaraju vlastite stranice).
    Mi također ne može potvrditi da Visichat će biti preveden. vBET podupire vBulletin AJAX prijevod odgovarajućih kuka - i dalje ostale modove moraju koristiti vBulletin arhitekture na odgovarajući način (inače vBulletin neće izvršiti kuka), a zahtjev se mora ići sa jezični kod. Dakle ovdje mislim da su neke posebne integracija će biti potrebna kako bi podržao prijevod. Opet - ne mogu reći točno, jer mi ne koristite ovaj mod, a ne znam ga. Ipak ne treba stvarati bilo kakve pogreške.

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •