PDA

View Full Version: Riješen Veliki nered!



Taurus
12-08-10, 12:37
Imam veliki nered na mom forumu nakon pokušaja nadogradnje na 3.3.6

Nakon upload datoteka na moj server sam ovo na vrhu moje početne stranice:

Upozorenje: Nedostaje argument 2 za vbet_parse_templates (), pozvao [put] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 i definirani u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Najgore je ne mogu ni pristupiti Admin Control Panel. Ja dobiti ovu pri pokušaju da se prijavite u:

Upozorenje: Nedostaje argument 2 za vbet_parse_templates (), pozvao [put] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 i definirani u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Trebam pomoć brzo molimo ******

Taurus
12-08-10, 12:46
Morao sam ponovno uploadati sve datoteke 3.3.4 biste dobili osloboditi od svih pogrešaka. Molimo Vas savjetovati!

kamilkurczak
12-08-10, 13:01
ok, tako da:


Ako niste uvoz proizvoda datoteku, molimo vas da to učinite:
1. onemogućiti sve vaše sustava čep na globalnoj razini prema:
admincp-> vBullletin Opcije-> Plugin / Kuka sustava i postaviti NO
2. Idi na admincp-> Dodaci & proizvodi-> Upravljanje Proizvodi i onemogućiti vBET
3. omogućiti plugins opet (kao u prva točka - set DA)
4. uvoz proizvoda datoteke
5. omogućiti vBET za upravljanje proizvodima.
Dodali smo obavijest o uvozu proizvoda datoteke u ovaj post: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/928-vbet-4-2-3-3-3-6-released.html

ispričavam se za ovaj problem.

Taurus
12-08-10, 13:06
Nakon upload datoteka na moj server ne mogu pristupiti mom ACP. Pa kako mogu čak i učiniti sve da?

kamilkurczak
12-08-10, 13:34
Ahh žao zbog toga.

onemogućiti dodataka za config.php:

1.open config.php
2. tijesto nakon što je <PHP ovaj kod?

define('DISABLE_HOOKS', true);

sada svi dodaci su osobe s invaliditetom

na enablet samo komentirati ovu liniju, kao što su:

#define('DISABLE_HOOKS', true);

Taurus
12-08-10, 13:44
Da, znam kako to učiniti. Vidio sam sada da u vama Najava nit koja vam reći da prvi upload proizvod, a zatim datoteke na poslužitelj. Sam da sada, a čini se da je sve dobro sada.

Međutim, trebali biste stvarno onda uključiti ovaj upute u vašem preuzeti nije svatko čita najavama, i možda, baš kao i ja, samo preuzeti i instalirati normalno.

kamilkurczak
12-08-10, 14:24
hvala za potvrdu.
sada je to u insctruction.
ispričavam se za nevolje

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations