PDA

View Full Version: Riješen VBET V4.4.6 stvara korisničke grupe?



hmspain
20-02-12, 20:12
Ja sam trčanje 3.8.6 vBulletin koristeći prilagođenu koži. Samo dodatke koji su uživo su:

AME - Automatski Mediji Embeder
Novi Temu Obavijest
Post Thank You Hack
vBulletin blog
i naš vlastiti Webkey autentičnosti dodati-u

Pažljivo sam slijedio upute za instalaciju V4.4.6 i napravio do točke gdje sam potreban da bi ga konfigurirati. Sustav koristi imati VBET na njega uspješno, ali morao sam ga ukloniti nakon što nailazi ovaj višestruki Korisničkoj problem. Nakon instalacije, korisnici počeli žaliti da sustav bio dolje ... poruka o pogrešci (ispričavam se, ja ga nemam) ukazao na VBET, pa sam onemogućen VBET figuring bih završiti konfigurirati korake i ponovno ga omogućite.

U ovom trenutku, primijetio sam da dodatne grupe su stvoreni na mom sustavu, jedan za svaki jezik. Wha?

Moram biti nešto nedostaje. Zadnji put kad sam pokušao ažuriranju VBET, trčao sam u istoj multiple Korisničkoj pitanju. To je bilo nekoliko mjeseci jer VBET radio na mom sustavu. Trebam li ugovor s tobom da ga instalirati, ili sam ja nešto nedostaje?

Ja ga ukloniti iz mog sustava, a sve opet radi fino (albiet bez VBET).

r.dziadusz
21-02-12, 01:31
U ovom trenutku, primijetio sam da dodatne grupe su stvoreni na mom sustavu, jedan za svaki jezik. Wha?

Ako oni nisu u odvojenim poljima u vašem SQL, a ako je to samo jedan u bilo kojem jeziku to je ok. vBET stvara kako bi se skupine korisnika u isto zadani jezik. Također, ako imate bilo kakvih problema tijekom prijevodu ja ću biti sretan da vam pomoći i odgovoriti na svako pitanje

hmspain
21-02-12, 17:49
Ako oni nisu u odvojenim poljima u vašem SQL, a ako je to samo jedan u bilo kojem jeziku to je ok. vBET stvara kako bi se skupine korisnika u isto zadani jezik. Također, ako imate bilo kakvih problema tijekom prijevodu ja ću biti sretan da vam pomoći i odgovoriti na svako pitanje

Jedan Korisničkoj je stvoren za svaki jezik (je li to nešto novo Dodavanje 50 Korisničke grupe nije cool?), Nemam pojma što odvojeni niz u SQL; žao! Kada sam prvi put instaliran VBET preko godinu dana, to se nije dogodilo. VBET pravedan instaliran i radio savršeno. Sada imam vrag od vremena uzimajući ga natrag na matičnoj :-).

r.dziadusz
22-02-12, 20:38
u admincp -> usegroup izgledati ovako:
Zadani jezik: Albanski?
Kao što sam rekao sada vBET stvara odvaja korisničke grupe. Ako vaš forum raditi sporije to bi mogao biti coused drugim stvarima, također, pročitajte ovaj post:
kliknite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

hmspain
22-02-12, 20:59
u admincp -> usegroup izgleda ovako:?
Kao što sam rekao sada vBET stvara odvaja korisničke grupe. Ako vaš forum raditi sporije to bi mogao biti coused drugim stvarima, također, pročitajte ovaj post:
kliknite (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

Dakle, ako je moj forum podržava 50 jezika, mogu očekivati da će vidjeti * 50 * dodatni grupe stvorio?

r.dziadusz
22-02-12, 21:38
Da možete, ali su stvoreni da bi naš proizvod raditi brže.

hmspain
22-02-12, 22:45
Da možete, ali su stvoreni da bi naš proizvod raditi brže.

Tako ste stvorili 50 + Korisničke grupe na mom forumu da VBET trčanje brže?!? ali ja ih mogu izbrisati, i vidjeti VBET pokrenuti malo sporije?!? ... i svi oni će samo biti ponovno stvorio tijekom idućeg nadogradnje?!?

r.dziadusz
23-02-12, 22:13
Da, to će biti recreateed u svakom ažuriranju.
Također možete pokušati učiniti ukloniti sve od njih, ali morate onemogućiti taj dodatak: userdata_presave a ako želite deinstalirati vBET ćete nedd dodatne promjene u:

uključuje \\ vbenterprisetranslator_functions_usergroups.php

pronaći liniju:

funkcija vbet_removeDefaultLanguageGroups () {
i ukloniti sav sadržaj ove funkcije

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1