PDA

View Full Version: Pitanja prije kupnje VBET verzija 3.x



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Upravo sam instalirao besplatan proizvod nakon što vaš proizvod nit u vb.org za dugo vremena. Ali ja sam neugodno da link natrag na Vašoj web lokaciji na dnu. Koliko moram donirati ukloniti vezu u besplatnoj inačici? Ako ne želite dijeliti ovaj detalj ovdje, mi PM. ;)

2) Ja sam koristeći vBulletin 3.8.x verzije i ne planiraju nadograditi u bliskoj budućnosti. Ja razumijem da moram instalirati VBET 3.x verzije.
Koliko dugo ste namjeravali podržati ovu verziju?

3) Moj forum je na engleskom jeziku. Kada posjetitelj iz inozemstva (recimo Rusija) Ruski posjeta prevedeno stranica, ne viewcount za povećanje nit?

Usput, Malajski zastave nije u redu. Možda želite promijeniti.

Hvala

vBET
30-11-10, 12:24
1) Donacija je donaciju. Tako je u besplatnoj inačici možete donirati bilo koji iznos. Nakon donacije ćemo vam odgovoriti s uputama.

2) Ne morate instalirati vBET 2.3.x verziju. To je besplatan jedan. vBET 3.x plaća jedan. I mi ćemo ga podržati za dugo vremena - mnogi naši klijenti i dalje koriste vBulletin 3.

3) Da će. Za vBulletin to će biti samo normalni generacije dobi. vBET to prevodi nakon vBulletin završiti stranici generacije.

O Malajski zastava - mi ćemo provjeriti da - hvala za obavijest:)

Uživajte vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Informacije o zastava je potvrđena (vidi ovo (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html) temu)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations