مهم: این صفحه با استفاده از کوکی ها (cookies). با استفاده از این وب سایت بدون خاموش کردن کوکی ها در مرورگر، بدان معنی است که شما برای استفاده از آن به توافق برسند.
خرید! امکانات دریافت فایل

درآمد با ما!

اگر شما می خواهم برای شروع و کسب درآمد برای پرداخت هزینه ها با علم و تکنولوژی سیاسی تاریخ به برنامه های وابسته.
صفحه 1 از 2 12 آخرLast
نمایش نتایج: از شماره 1 به 10 از 11

موضوع : قادر به غیر فعال کردن فعال تصدی؟ (فوری)

کاربر ارشد

Default قادر به غیر فعال کردن فعال تصدی؟ (فوری)

سلام به همه من تلاش برای پیگیری یک مشکل آشکار شد حدود یک هفته پیش، برای این منظور نیاز به غیر فعال کردن همه در پلاگین، با این حال هنگامی که من فعال تصدی غیر فعال کردن انجمن اصلا اجرا نمی کند، از یک صفحه به طور کامل خالی؟

می توانید برخی از کمک به من نیاز به انجام این کار به فوریت به دلیل سبک انجمن برای مهمانان شکسته.

با احترام ،
    شمعون

کاربر ارشد

مایکل، اگر شما خواندن این شما هنوز هم دارای دسترسی مدیر، مشاهده انجمن در وضعیت میهمان خارج کرد / و خواهید دید که یک ظاهر طراحی شده است که گم شده، به سیستم وارد شوید و یک ظاهر طراحی شده وجود دارد، این است که چرا من نیاز به غیر فعال کردن فعال تصدی آن را به عنوان از بین بردن توان علت.

بازنشسته ؛)

سلام میکال در حال حاضر انجام کارگاه، او شما را در اسرع وقت پاسخ دهد، اما در اینجا چیزی است که من برای تو کردم، چگونه به غیر فعال کردن فعال تصدی:

1. غیر فعال کردن آن را در CP مدیریت
    2. نظر قواعد فعال تصدی در. htaccess تغییر نام دهید. اگر شما به یاد داشته باشید که کسانی که پس از آن در بسته های فعال تصدی در دایرکتوری do-not-upload/tools/redirecting-rules چک
    3. برگرداندن تغییرات ادغام در فایل می باشد. ساده ترین راه - فقط فایل های اصلی آپلود. در صورتی که شما فایل های فشرده را نداشته باشند - آن را دانلود کنید از صفحه ارائه دهنده است. سخت ترین راه - باز readme.html در بسته بندی فعال تصدی و در آنجا شما را دقیقا شرح داده شده است که ساخته شده بود - فقط آن را در راه مخالف.

کاربر ارشد

با تشکر برای پاسخ، من در حال حاضر با کار تحت برف تا سبک من برای مهمانان شکسته باقی می ماند تا فردا که در آن می توانید این عمل را انجام، گرچه من شک و تردید رخنه که آن را فعال تصدی آخرین باعث این - من به شما فردا updaate وقتی که من می تواند با موفقیت غیر فعال کردن فعال تصدی.

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط Simon Lloyd View Post
    مایکل، اگر شما خواندن این شما هنوز هم دارای دسترسی مدیر، مشاهده انجمن در وضعیت میهمان خارج کرد / و خواهید دید که یک ظاهر طراحی شده است که گم شده، به سیستم وارد شوید و یک ظاهر طراحی شده وجود دارد، این است که چرا من نیاز به غیر فعال کردن فعال تصدی آن را به عنوان از بین بردن توان علت.
    آیا شما کش خوش آمدید روشن؟ اگر بله، لطفا سعی کنید آن را خاموش کنید (فقط به طور موقت برای آزمون) و دوباره چک کنید. به احتمال زیاد از آن روشن است و شما ساخته شده است برخی از تغییر در شیوه و سبک خود را در فایل های ذخیره شده. بنابراین پس از تغییر فایل های به سبک های مختلف (نام های مختلف) اما کش خروجی HTML در کش مهمان هنوز آدرس ها به فایل های به سبک قدیمی. که کاملا چه اتفاقی می افتد را توضیح دهد. بنابراین اگر علت آن است که واقعا پس لطفا:
    1. فقط تا زمانی که کش خوش آمدید منقضی صبر کنید و این مسئله را به دور خود
    2. ویا این اگر شما نمی خواهید به صبر فقط تمیز مهمان کش

اگر نه علت و سپس به ما اطلاع دهید و ما دوباره آن را چک کنید.

کاربر ارشد

مایکل، تنظیم کردن کش مهمان کار می کرد، اما من تنها تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد. یک سبک همیشه هر چیز کش یا به مهمانان نشان داده شده است سبک من که من استفاده شده است، کاربر هرگز نشان داده شده است یکی دیگر از سبک، هرگز!، پیدا کنم که اگر در صفحه اصلی تنظیمات خود را عوض کنم سبک نشان داده شده به مهمان آن افتخار انتخاب من دقیقا، ضربه خود و یا خانم اما اغلب یک نسخه مدل دهید غیر از شیوه کنونی. اگر من به شما به عنوان درخواست و خاموش کش مهمان و سپس آن را رفتار آن گونه که باید که فعال تصدی در معنی iscausing!

کاربر ارشد

من سمت چپ کش مهمان از دیروز 22:15 و از نظر مهمان تبدیل ثبت نشده / در نظر وارد نشده اید و آنطور که باید باشد، زمانی که من آن را پشت در 21:20 دیدگاه مهمان دوباره شکسته شد، اگر من پس از آن تغییر سبک می کند که شناسه (شماره) به اصلی پیش فرض در دسترس افتخار نیست که تغییر کرد insted از نظر مهمان ثابت می شود، اما نشان می دهد که در سبک های قبلی ثابت شده است، پس هنگامی که کسی تلاش می کند برای مشاهده موضوع نظر تبدیل شدن به سبک من فقط تغییر؟

من کش مهمان بدل کردن دوباره به طوری که سبک من ثابت هستند اظهار داشت، که من بالا کرده اند به سبک من تغییر نکرده است و یا به دنبال بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد به همین دلیل فعال تصدی باید این موضوع می شود وجود دارد، می تواند به شما لطفا به رها ثابت و یا به من بگویید چیزی است که من می توانند انجام دهند این کار را به درستی دریافت کنید؟

کاربر ارشد

من این مسئله را حل خودم هستم اما فعال تصدی هنوز نیاز به تعمیر تا این doen't باید به صورت دستی انجام می شود:
    1. دسترسی به Admincp> فعال تصدی کش
    2. > کش مهمان
    3. غیر فعال کش مهمان و ذخیره
    4. ساخته مهمان زمان کش برای زندگی و زمان کش خوش آمدید برای ادامه ی زندگی برای صفحات کمتر مربوط ارزش صفر
    5. کش مهمان را فعال و ذخیره شده
    6. نمایش ها مهمان در حال حاضر نشان دهنده سبک صحیح خود را
    7. ساخته مهمان زمان کش برای زندگی و زمان کش خوش آمدید برای ادامه ی زندگی برای صفحات کمتر مربوط ارزش من آنها را به حال قبل و نجات
    8. چک وارد شده به تایید یک ظاهر طراحی شده بود هنوز هم خوب

در حال حاضر نمایش مهمان ها ثابت است اما من حدس می زنم وقتی که زمان کش را اجرا می کند اگر یک مهمان نگاه وب سایت من است و موضوع را با یک ظاهر طراحی شده و یا برخی از خطا و سپس هر کدام از میهمانها بعد از آن به سبک شکسته یا خطا وجود دارد که واقعا که خطا ندارد 'T وجود داشته باشد دیگر!

بازنشسته ؛)

متأسفم که شما را مجبور به آن را توسط خود شما را حل کند، ما در حال بررسی امکانات، به همین دلیل به نظر می رسد و چگونه آن را حل یک بار برای همه

میشل Podbielski (فعال تصدی کارکنان) vBET's Avatar

Quote نوشته اصلی توسط Simon Lloyd View Post
    من این مسئله را حل خودم هستم اما فعال تصدی هنوز نیاز به تعمیر تا این doen't باید به صورت دستی انجام می شود:
    1. دسترسی به Admincp> فعال تصدی کش
    2. > کش مهمان
    3. غیر فعال کش مهمان و ذخیره
    4. ساخته مهمان زمان کش برای زندگی و زمان کش خوش آمدید برای ادامه ی زندگی برای صفحات کمتر مربوط ارزش صفر
    5. کش مهمان را فعال و ذخیره شده
    6. نمایش ها مهمان در حال حاضر نشان دهنده سبک صحیح خود را
    7. ساخته مهمان زمان کش برای زندگی و زمان کش خوش آمدید برای ادامه ی زندگی برای صفحات کمتر مربوط ارزش من آنها را به حال قبل و نجات
    8. چک وارد شده به تایید یک ظاهر طراحی شده بود هنوز هم خوب

در حال حاضر نمایش مهمان ها ثابت است اما من حدس می زنم وقتی که زمان کش را اجرا می کند اگر یک مهمان نگاه وب سایت من است و موضوع را با یک ظاهر طراحی شده و یا برخی از خطا و سپس هر کدام از میهمانها بعد از آن به سبک شکسته یا خطا وجود دارد که واقعا که خطا ندارد 'T وجود داشته باشد دیگر!
    سلام. فعال تصدی انجام تغییرات در این زمینه نیاز ندارد -- هیچ خطا در همه وجود دارد -- ما در حال حاضر توضیح داد که چگونه کار می کند. همانطور که تصور می کنید کار می کند - صفحات HTML کاملا ذخیره شده را تا زمانی که منقضی شوند نشان می دهد. و همین کار را در انجمن شما انجام داد. توضیحات شما در مورد چگونگی حل این مسئله اثبات است. شما کش TTL را به مقدار واقعا کم تغییر دادید، بنابراین تمام صفحات منقضی شدند و در جایی که درخواست های جدید امد جایگزین شدند. همه چیز کاملا کار می کند. همانطور که در اولین پاسخ من در اینجا توضیح دادم - صفحات ذخیره شده شما به فایل های CSS موجود اشاره نمی کنند، زیرا به احتمال زیاد برخی از CSS در انجمن شما تغییر کرده است. و فقط به عنوان من قبل از در چنین مواردی توضیح داد شما فقط می توانید صبر کنید تا کش منقضی (اگر زمان برای زندگی دارای مقادیر کم) از کش مهمان خیط و پیت کردن. لطفا به یاد داشته باشید -- انجام نهانگاه پایگاه داده خیط و پیت کردن -- این یکی کار می کند کاملا بدون توجه به انچه تغییرات شما در فروم خود را انجام دهد

همچنین شما لازم نیست به خودتان آن را حل کند. در واقع شما فقط آنچه که من به شما در جواب من در این موضوع نوشت:
    بنابراین اگر علت آن است که واقعا پس لطفا:
    1. فقط تا زمانی که کش خوش آمدید منقضی صبر کنید و این مسئله را به دور خود
    2. ویا این اگر شما نمی خواهید به صبر فقط تمیز مهمان کش
    شما فقط سرخ کش خوش آمدید شما خواسته شد. لطفا توجه داشته باشید که این راه بسیار ساده وجود دارد - شما لازم نیست که برای انجام تمام آن مراحل، آن است که به اندازه کافی برای رفتن به admin cp - > حافظه پنهان vbet - > حافظه پنهان ترین جاروبرقیاست. با عرض پوزش من این گزینه در پاسخ به گذشته اشاره نمی کند - من فرض شما آن را بدانید.

صفحه 1 از 2 12 آخرLast

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما ممکن است ارسال موضوعات جدید
  • شما ممکن است پاسخ پست
  • شما ممکن است فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما ممکن است ارسالهای خودتان را ویرایش کنید
  •