Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 1 z 2 12 PosledníLast
Výsledky 1 na 10 z 11

Závit: Nepodařilo se zakázat vBET? (Naléhavě)

  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default Nepodařilo se zakázat vBET? (Naléhavě)

    Ahoj vše, co se snažím se vystopovat problému, které vyšlo najevo o týden, pro tento účel je nutné zakázat všechny zásuvný modul, však když zakázat vbet fórum nenačte, prostě úplně prázdnou stránku?

    Může někdo pomoci, jak je potřeba udělat to naléhavě, protože můj styl fórum je přerušeno pro hosty.

    S pozdravem,
    Simon

  2. #2
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Michaele, pokud čtete, to, co pořád mají admin přístup, zobrazit fórum v stavu evidovaného out/host a bude vidět, že chybí stylu, přihlaste se a stylu, to je proto třeba zakázat vbet eliminovat jako é possibile příčina.

  3. #3
    V důchodu;)
    Datum registrace
    08. 2011
    Příspěvky
    441

    Default

    Ahoj michal je v současné době vede semináře, on vám odpoví co nejdříve, ale zde je, co mám pro vás, jak zakázat vBET:

    1. Jej zakázat v správce CP
    2. Komentář vBET pravidla v .htaccess. Pokud si nepamatujete, které jsou ti šek v balíčku vBET pak v adresáři not-upload/nástroje/přesměrování pravidla
    3. Vrátit změny integrace v vbseo soubory. Nejjednodušší způsob - jen původní soubory. Pokud nemáte zip - jej stáhněte ze stránky poskytovatele. Nejtěžší způsobem – jen otevřít readme.html v vBET balení a tam jste přesně popsal změny byla provedena - Udělej to opačným směrem.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Díky za odpověď, já jsem s prací v okamžiku tak můj styl fórum pro hosty budou muset zůstat přerušeno až do zítřka, kde je lze provést tuto akci, i když mají narazíš, že je to velmi nejnovější vbet to způsobují - budu updaate asistentů zítra, když lze zakázat úspěšně vBET.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Michaele, pokud čtete, to, co pořád mají admin přístup, zobrazit fórum v stavu evidovaného out/host a bude vidět, že chybí stylu, přihlaste se a stylu, to je proto třeba zakázat vbet eliminovat jako é possibile příčina.
    Máte host Cache zapnuté? Pokud ano, pokuste se jej vypnout (jen dočasně test) a znovu zkontrolovat. Pravděpodobně je zapnuto a provedli jste některé změny stylu a vaše styly jsou uloženy v souborech. Tak po změny stylu soubory jsou různé (různé názvy), ale v mezipaměti plný HTML výstupy v host mezipaměti stále ještě URL staré soubory s styl. To dokonale vysvětluje, co se stane. Takže pokud je to skutečně příčina pak prosím:
    1. Počkejte až do vypršení platnosti mezipaměti host a problém odezní sama
    2. Nebo jestliže chcete čekat jen čisté host Cache

    Není příčina-li pak prosím dejte nám vědět a my to bude znovu kontrolovat.

  6. #6
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Michaele, ladění z mezipaměti host pracoval, ale používal jsem vždy pouze jeden styl nic nikdy do mezipaměti nebo prokazatelně hosty byl můj styl, který používám, uživatel nikdy prokázáno jiný styl, kdy!, zjišťuji, že pokud v vbulletin nastavení změnit styl prokazatelně hosté to nebude ani čest moje volba přesně, její zásah nebo slečny ale většinou bez stylem verze aktuální styl. Když to udělám, jak se zeptat a vypnout mezipaměť host pak chová jako by znamená že vbet iscausing problém!.

  7. #7
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Nechal jsem host mezipaměti vypnuta od včera 22: 15 a pohledu hosta odregistrovávaných nebo nebyla zaznamenána v zobrazení byl jako by mělo být, když jsem se otočil zpět na dnes 21: 20 pohledu hosta přerušeno znovu,-li pak změnit styl že id ve výchozím nastavení vbulletin k dispozici nesplní tento insted změnu pohledu hosta neopraví ale ukazuje, že stanovené v předchozím stylu, pak když někdo pokusí zobrazit vlákno názor přejde na styl, změnil jsem na??

    Odvrátil jsem se host mezipaměti znovu tak, aby můj styly jsou pevné, jak je uvedeno výše, jsem nezměnil styl nebo Podívejte tak neexistuje žádný důvod, proč by měl tento problém způsobit vBET, můžete si prosím uvolnit oprava nebo mi řekni, co dokáže přimět tento pracovní správně?

  8. #8
    Senior Member
    Datum registrace
    Září 2010
    Příspěvky
    256

    Default

    Jsem vyřešil tento problém ale vBET stále potřebuje opravu, takže tato doen't je třeba provést ručně:
    1. Přístup k Admincp > vBET Cache
    2. > host Cache
    3. Zakázáno host Cache a uložen
    4. Provedena Hosté čas Cache žít A Host čas Cache pro co žít méně relevantní stránky nulové hodnoty
    5. Povoleno host Cache & uložené
    6. Host názory jsou nyní ukazuje správný styl
    7. Provedena Hosté čas Cache žít A Host čas Cache pro co žít méně relevantní stránky hodnota je měl na dříve & uložit
    8. Kontrolované odhlášeným pohled k potvrzení stylu byl stále ještě ok

    Teď je pevná zobrazení pro hosty, ale myslím, až vyprší čas v mezipaměti, pokud host prohlíží stránky a tam je problém s nejsou nebo nějaké chyby a pak každého hosta, po který bude viz rozbité styl nebo došlo k chybě při opravdu už neexistuje chyba!

  9. #9
    V důchodu;)
    Datum registrace
    08. 2011
    Příspěvky
    441

    Default

    Promiň, že jsi musel řešit prostřednictvím vlastní, jsme se kontrola možností, zdá se, proč a jak se to jednou vyřešeny pro všechny

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal Simon Lloyd View Post
    Jsem vyřešil tento problém ale vBET stále potřebuje opravu, takže tato doen't je třeba provést ručně:
    1. Přístup k Admincp > vBET Cache
    2. > host Cache
    3. Zakázáno host Cache a uložen
    4. Provedena Hosté čas Cache žít A Host čas Cache pro co žít méně relevantní stránky nulové hodnoty
    5. Povoleno host Cache & uložené
    6. Host názory jsou nyní ukazuje správný styl
    7. Provedena Hosté čas Cache žít A Host čas Cache pro co žít méně relevantní stránky hodnota je měl na dříve & uložit
    8. Kontrolované odhlášeným pohled k potvrzení stylu byl stále ještě ok

    Teď je pevná zobrazení pro hosty, ale myslím, až vyprší čas v mezipaměti, pokud host prohlíží stránky a tam je problém s nejsou nebo nějaké chyby a pak každého hosta, po který bude viz rozbité styl nebo došlo k chybě při opravdu už neexistuje chyba!


    Také to muset vyřešit sami. Ve skutečnosti právě jste, co jsem ti napsal v mé první odpovědi v tomto podprocesu:
    Takže pokud je to skutečně příčina pak prosím:
    1. Počkejte až do vypršení platnosti mezipaměti host a problém odezní sama
    2. Nebo jestliže chcete čekat jen čisté host Cache
    Právě se začervenala host Cache, byl požádán. Poznámka, že je mnohem jednodušší způsob, jak na to - že nemáte dělat všechny ty kroky, je to dost přejít na Admin CP -> vBET Cache -> Cache Cleaner. Omlouvám se, že nemluvil o tuto možnost v poslední odpověď - předpokládal jsem, že to víte.

Stránka 1 z 2 12 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •