PDA

مشاهده نسخه کامل : حل ارسال به طور مستقیم به عنوان روسیه, charset است خاموش

ctrenks
24-10-17, 15:28
سیستم مدیریت محتوا خارج از انجمن که من می توانید مطالب با ارسال، من در حال حاضر نیاز به ارسال به طور مستقیم به عنوان روسیه است اما کار نمی کنم.

اگر من بومی از توضیحات متن است که به من فرستاده شده است تنها شوم

Ўнл درجه Рйн кРз ° ино Ð' ÑƑл кРدرجه н: 1000 ° и 1 пÐΜÑ €Ñ онРл ьный бон

چسباندن کردم ترجمه به گوگل به عنوان آنها نمایش متن وارد شده دوباره کد گذاری شده و کپی / که جا به جا و عمدتا علامت سؤال کردم.

روسی صفحه مشخص شده زبان = "ru" charaterset است UTF-8

بخش فرد درون من است ویرایشگر همه نمایش صحیح

من می دانم این خارج از ابزار فعال است اما برخی از بینش در چگونه فعال تصدی آن در صفحات روسی من کاملا بعد از ترجمه می کند دوست دارم.

https://www.allfreechips.com/ru/

با تشکر از شما
کریس

vBET
24-10-17, 19:04
احتمالا شما پایگاه داده را کدگذاری مختلف هنگامی که شما را به متن خوب بنابراین وجود دارد آن را به عنوان چیز دیگری گرفته شده است. فعال تصدی می داند آیا پایگاه داده در UTF-8 و متن ذخیره می تواند به عنوان آن است یا آن است مختلف را پشتیبانی می کند و ما باید متن را در راه خاص ذخیره (تابع vbet_encodeToSafeUTF8 را ببینید).

ctrenks
24-10-17, 21:24
با تشکر از شما، بیمار به آن نگاه

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1