PDA

مشاهده نسخه کامل : حل 404 خطا

steve
23-02-10, 02:52
من پیدا کردن زمانی که URL شامل "یا ٪ آنها را تولید خطای 404 در صفحات ترجمه شده است. آیا به هیچ وجه از سلب این کاراکتر از؟

vBET
23-02-10, 12:28
من فقط بر روی سرور ما چک شده و آن را به خوبی در کار است

لطفا اطمینان حاصل کنید که شما با استفاده از آخرین نسخه از فعال تصدی. چک می کند پیکربندی خود باشد مناسب است با توجه به دستورالعمل های ادغام در readme.html از بسته فعال تصدی. اگر پس از آن مسئله هنوز هم وجود دارد به ما اطلاع دهید و ارسال جزئیات بیشتر توسط PM.

vBET
24-02-10, 22:07
خوب. من کشف کردم که بر روی سرور خود این مسئله دقیقا با شخصیت درصد بود. و به نظر می رسد که زمانی که آن را درگیر چیزی در htaccess تغییر نام دهید سطح بازنویسی سقوط کرد. حتی به vbenterprisetranslator_seo.php مناسب نیست هدایت می شوید به طوری فعال تصدی حتی درگیر شد و نشده است. من می دانم که آن را بدون ترجمه مشغول به کار بود اما به نظر می رسد که زمانی که پارامترهای تغییر مسیر درگیر بود و در ٪ بود در URL آن کار نمی کنه بر روی سرور خود است.

موضوع با برش از کاراکتر ٪ از لینک ترجمه نشده حل شده است. من در حال حاضر آن را بر روی سرور شما تنظیم می شود. در این راه حل را ویرایش و جایگزینی شخصیت های سفارشی در / شامل / config_vbseo.php است. بنابراین اگر آن را خالی قبل از آن در حال حاضر شبیه به این خواهد بود :

$vbseo_custom_char_replacement = array('%' => '');

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1