PDA

مشاهده نسخه کامل : با کمک قواعد بازنويسى dbseo vbet

siparker
08-04-15, 17:44
سلام اسم من به عنوان nginx config فعلی به عنوان زیر

لطفا از درهايى براى vbet افزوده است. ~(من میفهمم این آزمایش شوند و اساساً فاقد پشتیبانی می شوند).

یک کمی هم من مشخصا نگران است نه مربوط به بلاگ // که حاوی پوشه wordpress است.

server {
listen 80;
#listen [::]:80 default ipv6only=on;

server_name www.mydomain.com mydomain.com;
root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;

index index.php index.html index.htm;
error_page 404 /404.html;

location / {
try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
}

location /blog/ {
index index.php;
rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works

}

location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
{
rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
}

# Pass PHP scripts to PHP-FPM
location ~ \.php$ {
try_files $uri =403;
fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
include fastcgi_params;
fastcgi_index index.php;
fastcgi_param SCRIPT_FILENAME $document_root$fastcgi_script_name;
}

# Enable browser cache for CSS / JS
location ~* \.(?:css|js)$ {
expires 30d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
add_header Vary "Accept-Encoding";
}

# Enable browser cache for static files
location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
expires 60d;
add_header Pragma "public";
add_header Cache-Control "public";
}

# Deny access to hidden files
location ~ (^|/)\. {
deny all;
}

}

Marcin Kalak
15-04-15, 11:58
در حال حاضر حمايت dbseo ندارند.
در عوض در فرایبورگ dbseo چنان ساده نيست. علاوه بر افزودن بر شما باید با استفاده از قواعد vBET ترجمه عبارات از جدال و جاي آن را بگيرد. برای این منظور باید برای ایجاد کنترل کننده یا قلاب مناسب است.

ما با استفاده از آدرس کامل توصیه دوستانه.

siparker
18-04-15, 18:04
سلام

نسبتا بزرگ آن فوروم قديم پس من تلاش برای تغییر را به آدرس کامل متفاوت با حالا بود . در محل ایجاد ترافیک برای 5 سال +

من نفرت را سست خواهد شد کسانی که زیر 16 سال با تغيير ساختار url به عنوان راهی وجود ندارد تا 301 هزار URLها.

Marcin Kalak
21-04-15, 09:15
ممنون از نظر شما. در اين لحظه ما به حمايت از طرح dbseo.

siparker
23-04-15, 12:00
Ok من DBseo supprot صحبت کرده اند و گفته اند که آنها مي توانستند جهت ارائه كنند تا انتها اگر سوالات ویژه مجدد چه باید کار خوب هستی من با ارائه اطلاعات است؟

من یک کمی هم باشد، در غير اينصورت چسبيده است.

آیا مدل خاصی یا اطلاعاتی درباره vbseo مجدد اين ممكن است كه بتوان اين نكته را در حق ما را در جهت تلاش براي حل اين ادغام چيست؟

Marcin Kalak
25-04-15, 08:59
DBSEO حمايت نمى كنيم. ما حمايت از Urlها vBSEO و دوستانه ندارند و اين طرح در حال حاضر به حمايت از آن DBSEO vB5 پشتیبانی نمی کند. از اين ديدگاه، هر دو vB4 و محصولات DBSEO قبلا بلااستفاده هستند. vBSEO مورد حمايت ما قبل از vB دارای URL دوستانه و حمايت از اين حركت حمايت شده از vB3 vB4. به vBSEO و DBSEO vB5 پشتیبانی، كه نشانگر اين است كه اين بخش از بازار ناپدید جایگزین بومی دارای URL كه قبلا دوستانه تحويل قيمت vB و حق الزحمه اضافی نیاز ندارند. بنابراين، در ميان ساير چيزها، ما علاقمند به توسعه حمايت از موتورهای اضافی فرایبورگ خواهد ماند و در حال حاضر پشتیبانی نمی شود. اگر شما بتوانید vBSEO سپس vBSEO گردید. VBSEO استفاده كنيم در vB4 و مشکلات وجود ندارد. عدم حمايت از vBSEO مزاحم می تواند، اما اگر پیکر بندی درستی هست و هیچ مشکلی با آن بعد از حمايت لازم نيست.

siparker
28-04-15, 16:28
OK را بزنید.

من باید بمانم با vb4.0 براي دلايل ديگر.

من سعی می کنم انجام هركار بر مردم گوش پيدا كنند كه به من كمك كنند.

Vbseo بله رفته است پس عدم حمايت از يك مشكل بود و به همين دليل بود که من به به dbseo در درجه اول هم می افزايد خیلی بیشتر از فقط URLها استفاده كردم.

آنها پيشنهاد كمك آنان دراین فکر بودم که اگر من از شما سوالاتی كه ممكن است در این شرایط از نحوه كار با vbseo vbet پس من سعی مي توانست اين مسئله را ثابت كرد.

Marcin Kalak
29-04-15, 15:21
یکپارچگی با کارهای vBSEO توسط vBET جايگزين عملکردهای vBET vBSEO در انجام وظايف است. ببینید:-نه-بارگذاری/readme.html->یکپارچگی با سایر mods->vBSEO ادغام شد. عملکردها vBET متن و ترجمه آن را به درستی parse (با استفاده از عملکردهای vBSEO) و بازگشت به آن است. اين وظايف در بارگذاری فایل: / / شامل عملکردهای vbenterprisetranslator__vbseo.php است. این فایل شامل قلاب : init_هنگام شروع شد. علاوه بر مجموعه های برخی متغیرها vBET vBSEO مهيا بود.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1