PDA

مشاهده نسخه کامل : پذیرفته مشخصات کاربر گزینه زبان انتخاب نشده

forosmb
18-08-11, 10:03
برای کاربرانی که نمی خواهند به هر پرچم مربوط به مشخصات خود را به گزینه ای را برای تنظیمات زبان به "انتخاب نشده اند" پس از چند کاربر انتخاب عبارت تست زبان.

در حال حاضر این "unselection" عبارت نیست.

forosmb
18-08-11, 13:38
به عنوان جایگزین ، وجود دارد گزینه ای را برای جلوگیری از تجسم پرچم بر روی پروفیل بدون modificating قالب؟؟

vBET
18-08-11, 14:50
بله این امکان وجود دارد و واقعا ما نمی خواهیم به حمایت از آن.

بیشتر صاحبان فروم می خواهم آن اقامت (است که چرا ویژگی های چنین در همه وجود دارد -- ما به آن ساخته شده خواسته شده بود).

چگونه در مورد آن -- آن را ممکن است اما تنها برای مدیر سایت؟ من نوشت : بیشتر انجمن ها می خواهند به زور به کاربران به آن مجموعه اجازه می دهد به آن ثابت نشده است. آیا آن را OK را برای شما؟

forosmb
19-08-11, 13:47
من درک می کنم conexion با وادار کردن کاربران برای انتخاب زبان در کارکرد.

اما با توجه که گزینه دو زبانه وجود دارد در محصول فعلی ، ما موقتی می خواهم برای مقابله با کاربران مایل نیست برای نشان دادن پرچم صریح و روشن در پروفایل خود داشته باشند.
من می دانم که آن را یک مسئله litle سیاسی است ، اما در منطقه ما مهم خواهد بود.

vBET
21-08-11, 14:49
برای اطلاعات. آیا می توانید پاسخ به این سوال؟ آیا پیشنهاد راه حل OK خواهد بود برای شما؟

forosmb
21-08-11, 22:30
نه ، آن را نمی کند.

vBET
22-08-11, 12:46
پس چگونه شما می خواهم آن را دقیقا همان کار؟

هر کس اجازه داد به عدم انتخاب زبان پیش فرض خود است. مدیریت همچنین می توانید آن را برای کاربران انجام دهید.
اگر ما به شما این امکان را می دهد که کاربران را به زبان پیش فرض عدم انتخاب ، این خواهد بود پس از روشن کردن گزینه ویژه ای برای این موجود -- به من نوشت : قبل از انجمنها بسیاری مخالف دقیق از درخواست شما می خواهید (بنابراین می خواهید به زور به کاربران برای آن را اجازه نمی دهد برای آن ثابت نشده) .

آیا این راه حل را برای شما خوب است؟ اگر نه لطفا اطلاعات برخی از بیش از فقط مخالف) به ما برای تعیین نیازهای خود را سریع تر کمک کند.

forosmb
22-08-11, 12:59
اجازه دادن تنظیمات انجمن دیگر در همان زمان :
گزینه AdminCP : اجازه دهید کاربران به مجموعه زبان به عنوان "انتخاب"؟

به عنوان آن بسیار با متصل نیروی کاربران برای بازدید انتخاب زبان پروفایل ، شما همچنین می توانید با این گزینه مرتبط :

- نیروی کاربران به مجموعه زبان (adminCP)؟ بله => "انتخاب نشده اند ،" گزینه در دسترس نیست
- نیروی کاربران به مجموعه زبان (adminCP)؟ NO => "انتخاب" گزینه در دسترس

vBET
22-08-11, 13:06
OK بنابراین ما گزینه پیکربندی جدید ، اضافه کردن که کاربران در دسترس خواهد بود برای عدم انتخاب زبان پیش فرض خود را. ما در مورد آن را مناسب توصیف بنابراین دولت می دانیم که هیچ حس وجود دارد به زور از تنظیم آن و اجازه می دهد تا آن را در همان زمان عدم انتخاب فکر می کنم.

شاید از آن خواهد شد حتی راحت تر آن را به عنوان ارزش جدید را در مجبور به جای ایجاد خود پارامتر جدید. این امر می تواند ساده ترین برای دولت به پیکربندی.

بنابراین ما آن را با پارامتر های جدید و یا مقدار جدید در پارامتر های موجود انجام دهد. در هر صورت از آن خواهد شد انجام می شود. ساده ترین راه برای حفظ چرا که آن را به طور خودکار برای انجام تنظیمات اشتباه اجازه نمی دهد -- البته ترجیح خود من در واقع 2 راه این است.

forosmb
23-08-11, 23:56
من موافقت می کنم شاید راه دوم که بهترین و مستقیم است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1