PDA

مشاهده نسخه کامل : در حال حاضر انجام می شود تغییر گزینه پیش فرض زبان برای مدیران انجمن

Taurus
29-09-10, 07:12
یکی از بزرگترین سرخوردگی برای من این است که فقط مدیر و دستیار می توانید زبان پیش فرض از یک عضو را تغییر دهید. من عضو های بی شماری است که فقط این کار را تنظیم نشده تا حتی بعد از آنها به UCP خود را هدایت می شوید این کار را انجام شده است.

آنها سپس بر روی ارسال در یک زبان خارجی تا زمانی که مدیر سایت می تواند آن را تغییر دهید نگه دارید.

این امر می تواند کمک بزرگی باشد اگر تنظیمات ناظر مدیران سایت یا سوپر ، و یا دیگر گروه کاربری از پیش تعریف شده ، می تواند استفاده از تنها زبان به طور پیش فرض از یک عضو به تغییر وجود دارد. شاید جایی در صفحه نمایش یا.

با تشکر از شما

vBET
29-09-10, 18:49
در این لحظه فعال تصدی اجازه می دهد تا کاربر را ویرایش و زبان به طور پیش فرض در نسخه اصلی کاربر است. لطفا بررسی می کند اصلی اجازه می دهد تا برای دادن حقوق که به سایر گروهها. اگر اصلی اجازه می دهد تا از گروه ها دیگر به کاربران | تغییر ، پس من فکر می کنم که غیر عاقلانه به اجازه انجام این کار توسط فعال تصدی.

این قابلیت است در حال حاضر مورد توجه قرار گرفته است. اگر هیچ کس به هر دلیل در برابر آن (مثل برخی از دلایل امنیتی) می دهد و سپس یک شانس است که آن را قابل قبول وجود دارد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1