Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast
Tulemused 1 kuni 10 kohta 13

Thread: VBET probleeme

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    29

    Default VBET probleeme

    On käivitatud tõlkija mõnda aega, ma lihtsalt hiljuti uuendatud minu litsents. Töötab vb3.8.3.

    Täna õhtul, minu saidi käivitatud iga mõne minuti järel sureb. Küsimus oli minu php protsesside, php-fpm, kes surevad ja ei tule tagasi. Pärast kontrollimist logifaili php-fpm ma leidsin, et see oli viga iga protsessi lõpetatakse. Ma keelatud VBET ja süsteem käivitatud väga hästi töötava ja püsis sel viisil. Seejärel ma arvasin, ma peaks tühjendage vahemälu kõik, mida ma tegin, re-enabled vbet ja sama tulemus. Just alustanud süsteemi suremas. Sel hetkel ma arvasin, ma võib samuti täiendada, nii et ma alla laadida uusima versiooni täna ja teostada versiooniuuenduse.

    I kontrollida konfiguratsiooni ja tuli rechoose ma tõlkimise keeles. 6 Keeled tavaliselt tõlkida, läbi ilmnes ainult üks lipu isegi siis, kui kõik 6 valiti selle Konfig. Minu php-fpm protsesside käivitada ka surnud uuesti.

    Midagi muuta põhjustada see täna minu otsa, lihtsalt teha töötamise.

    Mõtteid või ettepanekuid? See on praegu, ei saa luban see ilma surmamisel sivustoni.

  2. #2
    Pensionär;)
    Liitunud
    August 2011
    Postitusi
    441

    Default

    Tere
    Quote Algselt postitas Smaug View Post
    Pärast kontrollimist logifaili php-fpm ma leidsin, et see oli viga iga protsessi lõpetatakse.
    Milliseid tõrge täpselt apeared?

    Esitatud 6 keeled tavaliselt tõlkida, ainult üks lipu ilmnes isegi siis, kui kõik 6 valiti selle config
    See on teine küsimus Palun Avage uus threa, kiire saab annan teile vihje:
    Kontrollige, kui lipud on sätestatud admincp -> vBet -> lipud ka admincp -> vBET -> Tõlge Valikud : Luba tõlked kui mitte, selle ei kuvataks teie fourm

  3. #3
    Junior Member
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    29

    Default

    Quote Algselt postitas r.dziadusz View Post
    Tere

    Milliseid tõrge täpselt apeared?


    See on teine küsimus Palun Avage uus threa, kiire saab annan teile vihje:
    Kontrollige, kui lipud on sätestatud admincp -> vBet -> lipud ka admincp -> vBET -> Tõlge Valikud : Luba tõlked kui mitte, selle ei kuvataks teie fourm
    Tõrge:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Ma ütlesin, et ma sätestatud lipud on Konfig. Nad ei kuvata. Ma olen kasutanud seda tarkvara aastas, ma tean, mida soovite konfigureerida. Miks see verion üle 100 teisese kasutaja rühmi luua?
    Viimati muutis vBET; 20-10-11 juures 13:01. Põhjus: Lisatakse BBCode

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Palun arvestage, et muutus vBET, kuna uute keelte lisati konfiguratsiooni lipud. Seda on tehtud mõnda aega tagasi, kuid ma ei tea, millist versiooni uuendamist. Ka värskendage oma Kuva brauseris - võib-olla see on ainult brauseri vahemälu küsimus. Proovige kasutada F5 IE, või kasutada muid brauseri ja kontrollida, kuidas see välja näeb. Kui lipud veel ei ole nähtavad - Palun Avage uus teema jaoks uus teema. Kirjelda sinna ja USA PM juurdepääsu üksikasjad - me kontrollib konfiguratsiooni.

    See versioon ei tekita üle 100 rühmad. See loob 53 rühmad - üks iga keele jaoks. See oli nõutud meie kasutajatele. Nende rühmade hallatakse automaatselt vBET. Saate vaadata statistikat vaikimisi kasutatava keele kasutamine, tänu postitusi saata üksnes konkreetse rühma silmas teated ainult konkreetsete rühmade... Kui vajate täiendavat infot nende rühmade Palun Avage uus teema. 1 jutulõnga = 1 küsimus.

    Selle teema juurde naasmine. Kirjeldatud probleem on uus meile me Google'i see leitud teabe kohaselt on see seotud 504-gateway ajalõpud ja konfiguratsiooni küsimus on. Palun mängida ajalõpp häälestust.

    Ajalõpud juhtub siis, kui lülitate sisse vBET, sest vBET ootab Ümberarvutustulemuste tõlke pakkujatelt. Nii on see osa, me ei saa mõjutada - me lihtsalt oota kolmas pool tulemuste saamiseks. Google'i tõlke API v1 on suletakse kiiresti - nad juba piirides, seega on võimalik ka, et see on aeglasem.

    Samuti kontrollige oma konfiguratsiooni Admin CP -> vBET -> Tõlge Valik -> Viivitus vahel tõlked ja veenduge, et see ei ole liiga suur.

    Kasutage vihjeid (eriti serveri konfiguratsiooni muutuste ajalõpp) ja öelda, kas vajate abi saamiseks.

  5. #5
    Junior Member
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    29

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    Palun arvestage, et muutus vBET, kuna uute keelte lisati konfiguratsiooni lipud. Seda on tehtud mõnda aega tagasi, kuid ma ei tea, millist versiooni uuendamist. Ka värskendage oma Kuva brauseris - võib-olla see on ainult brauseri vahemälu küsimus. Proovige kasutada F5 IE, või kasutada muid brauseri ja kontrollida, kuidas see välja näeb. Kui lipud veel ei ole nähtavad - Palun Avage uus teema jaoks uus teema. Kirjelda sinna ja USA PM juurdepääsu üksikasjad - me kontrollib konfiguratsiooni.

    See versioon ei tekita üle 100 rühmad. See loob 53 rühmad - üks iga keele jaoks. See oli nõutud meie kasutajatele. Nende rühmade hallatakse automaatselt vBET. Saate vaadata statistikat vaikimisi kasutatava keele kasutamine, tänu postitusi saata üksnes konkreetse rühma silmas teated ainult konkreetsete rühmade... Kui vajate täiendavat infot nende rühmade Palun Avage uus teema. 1 jutulõnga = 1 küsimus.

    Selle teema juurde naasmine. Kirjeldatud probleem on uus meile me Google'i see leitud teabe kohaselt on see seotud 504-gateway ajalõpud ja konfiguratsiooni küsimus on. Palun mängida ajalõpp häälestust.

    Ajalõpud juhtub siis, kui lülitate sisse vBET, sest vBET ootab Ümberarvutustulemuste tõlke pakkujatelt. Nii on see osa, me ei saa mõjutada - me lihtsalt oota kolmas pool tulemuste saamiseks. Google'i tõlke API v1 on suletakse kiiresti - nad juba piirides, seega on võimalik ka, et see on aeglasem.

    Samuti kontrollige oma konfiguratsiooni Admin CP -> vBET -> Tõlge Valik -> Viivitus vahel tõlked ja veenduge, et see ei ole liiga suur.

    Kasutage vihjeid (eriti serveri konfiguratsiooni muutuste ajalõpp) ja öelda, kas vajate abi saamiseks.
    Tänu vastuse. Rühmade, see loodi kaks keelt, tegelikult mul 100 + uusi gruppe. On uurida selle ajalõpud.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Avage uus teema rühmade väljaandmise - sinna ja PM mind juurdepääsu oma Admin CP ja FTP üksikasjad. Ma seda kontrollida ja parandada. See ei tohiks olla niimoodi - peaks olema 1 rühma ühe keele kohta. Nii, et on midagi valesti.

  7. #7
    Junior Member
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    29

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    Avage uus teema rühmade väljaandmise - sinna ja PM mind juurdepääsu oma Admin CP ja FTP üksikasjad. Ma seda kontrollida ja parandada. See ei tohiks olla niimoodi - peaks olema 1 rühma ühe keele kohta. Nii, et on midagi valesti.
    Olen lõpuks saanud installitult, täna versiooni allalaadimise jaoks kasutada.

    Ma olen peaaegu kohe lööb Microsofti piirmäära. Üldse mitte kõige osalise lehekülje tõlked. Microsofttest.php on hea üks minut ja seejärel kuvada "katse tulemus: " TranslateApiException: tühistamine AppId on üle kvoodi: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "väga järgmine protokoll. Mulle pakutakse ainult 7 keeles tõlke.

    Kuna tegemist on suure nõukogu, Google v2 maksmisviisid ei ole praktiline. Ma Oletame, et kui keegi teine vaba viis leiab, suured saidid on õnne.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Suur omaltpoolt teie küsimus on kadunud.

    Kohta tasulisi teenuseid. Teame - me tahaks oleks vaba liiga. Praegu on meil katsetamise uue vaba tõlke API - Apertium. See ei ole nagu teised nii kiiresti ja toetab vähem keelepaaridele, kuid see on tasuta. Me otsivad ka muid teenuseid. Mitte ainult tasuta. Nii on teil rohkem suvandeid.
    Palun kaaluda, eirates mõned lehed (võib-olla liikmesriikide lehekülge, RSS...) - see võib olla kasulik.

  9. #9
    Junior Member
    Liitunud
    September 2010
    Postitusi
    29

    Default

    Quote Algselt postitas vBET View Post
    Suur omaltpoolt teie küsimus on kadunud.

    Kohta tasulisi teenuseid. Teame - me tahaks oleks vaba liiga. Praegu on meil katsetamise uue vaba tõlke API - Apertium. See ei ole nagu teised nii kiiresti ja toetab vähem keelepaaridele, kuid see on tasuta. Me otsivad ka muid teenuseid. Mitte ainult tasuta. Nii on teil rohkem suvandeid.
    Palun kaaluda, eirates mõned lehed (võib-olla liikmesriikide lehekülge, RSS...) - see võib olla kasulik.
    I see, ja ma alustasin, saavad mõned db vead vaatamisel unistalled, kes on online. Ikka oli vbet süntaksi päringu. Mul oli uuesti DB vead kõrvaldada. Kuidas olla kindel, eemaldatakse kogu muutmise saada?

    Kui tasuta teenuseid elujõuliseks, peate pannakse see tagasi. Nüüd, ma tahan on puhas kuigi desinstallida.

    Tänan

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Pärast desinstallige kõik vBET konksud, töö, ei saa olla, sest need eemaldatakse andmebaasist vBulletin, ise. See midagi vasakule, siis on vBulletin süü, mis vastutab Desinstalli.

    Kui te desinstallite vBET, palun kindlasti ka vBET ümbersuunamise reeglid alates .htaccess keelata. Ka juhul, kui kasutate vbseo palun eemalda integratsiooni kood (lihtsalt üleslaadimise 2 algsed failid). Te saate ka eemaldada serveri vBET failidest kui soovite, kuid see ei ole vajalik.

Leht 1 kohta 2 12 ViimaneLast

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •