PDA

View Full Version: Lahendatud LiteSpeed



Taurus
20-07-10, 19:47
Tere, kas ma saaksin infot või kinnitust, kas vBET töötab LiteSpeed palun?

Tänu!

vBET
20-07-10, 19:56
Sel hetkel me ei proovida kasutada vBET all LiteSpeed. See peaks töötama ilma küsimus linke tüüpi keele parameetrit. Aga kui sa tahad seda kasutada SEO tindid siis tuleb toetuse ümbersuunamise eeskirjad. Palun ütle meile, kas selline toetus on olemas - kui te kasutate vBulletin koos vBSEO all LiteSpeed ja see töötab, siis kindlasti saate vBET seal - lihtsalt vaja kirjutada eeskirjad LiteSpeed. Sel juhul - palun anna meile oma täielik ümbersuunamine eeskirjad ja anname Teile tagasi eeskirjade ajakohastamine vBET:)

Taurus
20-07-10, 20:37
Just sain minu hosting ettevõte:


LiteSpeed on kooskõlas apache 2.x stiilis rewrites. Lihtsalt tilk need. Htaccess nagu tavaliselt koos apache.

Nii et sa teaksid, mida teha, sealt ma arvan.

Tänu Michal!

vBET
20-07-10, 21:01
Sellisel juhul vBET peaks tavaliselt tööd LiteSpeed ilma küsimusi ja normaalse paigaldusjuhised:) peaks - sest me ei testi, kuid sa alati ei saa seda teha meie tasuta versioon kui sa pole veel mõelnud osta makstud üks. Nii saab kontrollida, ilma et see risk, küsida abi, kui probleeme ja seejärel jääda vaba üks või osta makstakse üks, kui soovite lasta seda palju paremini ja kiiremini:)

Palun informeerige sa vajad meie tulevik abi siin? :)

Taurus
21-07-10, 03:24
ehhhh ********** tänu Michal. Mul on tasulise versiooni umbes 3 kuud juba. (CreativX **********. iSpy ....)

vBET
21-07-10, 07:20
Jah - kuid kellegi teise küsisin selle kohta ka nii et ma andsin üldine vastus ja andis talle link seal PM - sorry segaduse;)

Nagu ma aru saan nüüd töötab LiteSpeed ja me saame tähistada seda probleemi lahendada - jah? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1