PDA

View Full Version: Vbet 5 vaja liikuda Vbulletin 5 õige?



ctrenks
11-10-18, 21:53
Töötab vbet 492BF praegu vbulletin 4.2.5 kuid otsin uuendada uusima 5xx vbulleting tilk minu custom mobiilne mallid ja kasuta tundlik disain. On seal palju, nii täiendamine vbet kuni 5 nii hästi?

Lihtsalt saada minu pardid rivistatud alguses.

Tänan

ctrenks
18-10-18, 18:28
Hmm, on seal isegi upgrade tee 4,2 kuni 5?

ctrenks
24-10-18, 16:00
Lootsin, et on mõned näpunäited. Kui ma püüan liikuda VB5, peamiselt tundlik malle võib I upgrade (säilitada) tõlkeid VB4?

vBET
26-10-18, 16:12
Tere ja vabandan vastuse aeg.

Uuendada vBET vorm 4.x-5.x sa lihtsalt standard update. Palun pange tähele, et vBulletin 5 plugin mehhanism on palju rohkem piiratud, et vBulletin 4 ja kuna need piirangud on mõned kohad vBulletin 5, kui me ei saa piirata numbrit või kasutajanimesid tõlked.

ctrenks
04-02-19, 21:25
Ma näen, et VB5 enam ei kasuta, postitus #'s, on tõlkes kaduma upgrade?


Tänu-

Nii palju proovida, et saada valmis VB5 lihtsalt, et muuta saidi reaktiivne :/

ctrenks
06-02-19, 16:32
Vabandust, sain sidetracked ise ja ei ole arvasin, kuidas suur katastroof liiguvad vb5 see võib olla

vBET
06-02-19, 21:53
vBET on toetada vB5 (näete seda meie test-foorumi - link on lehe ülaosas). Palju foorumeid ei versioonilt vB4, et vB5, kuid see on individuaalne otsus. Praegusel hetkel töötame uusi vBET versiooni, et käepide mõned muutused uusim vB5 versioone (nagu uus nummerdamine). Veel vBET5.x on OK vB5. Tõlked ei ole kaotanud ajal uuendada nii kaua, kui keegi ei eemalda vBET tabelid andmebaasi.

PS.
Praegu oleme keskendunud vB5.4.5 ei vB5.5.0, sest viimane nõuab PHP7 ja meie arvates ei ole paljud kasutajad ei uuenda kohe. Loomulikult me kursis hoida, ikka esimene soovime, et käsitleda kõiki teadaolevaid probleeme vB5.4.5

ctrenks
09-02-19, 21:31
OK, nagu ma ütlesin im küsimus, kui mul on vaja vb5 peamiselt selleks, et teha veebilehte reaktiivne jaoks moobile kasutajad

ctrenks
12-02-19, 15:18
koos vb5 selle abil bootstrap nii, et tema lihtsalt ekraan, mis on mobiilne freindly

vBET
13-02-19, 10:25
Sellisel juhul ei tohiks olla probleeme. Üks asi, mida ma ei mõtle, on, et lipud on võimalik võtta liiga palju ruumi kui sa toetab paljusid keeli, kuid see on midagi, mida võib käidelda mall muudatusi.

Pange tähele:
vBET oli ei ole testitud mobiil osa vB5. Järgmise vabastamist toob palju muutusi ja me ei saa viivitada seda rohkem. Nii et mobiil on oodata. Me ei testi vBET mobile, me ei tea, kas see töötab trahvi või mitte. Palun luua muudatuse taotlus või bug aruanne vBET5 kui leiate mingeid probleeme mobiil. Kuid see on parim oodata, kuni järgmise vabastamist ja siis näed tulemusi. Loodame, et teha release sel või järgmisel nädalavahetusel.

ctrenks
13-02-19, 14:56
OK, see on natuke maha tulevikus veel minu jaoks, et teisendada vb5 im lihtsalt saada kõike rivistatud

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1