PDA

View Full Version: Lahendatud Palju probleeme paigaldamist vbulletin 5



rafail
30-09-15, 00:03
Tere, mul on mõned probleemid paigaldamist vbulletin 5
Mul on üleslaaditud faile, määrata oma google ' i api võtme ja kõik vajalikud seaded admincp

Kui ma proovisin importida product-vbenterprisetranslator.xml ma sain viga:

[QUOTE]
Importiva Toote, Palun Oota...

[:]
Hoiatus: require_once(...//vbenterprisetranslator_functions_admin.php): failed to open stream: No such file or directory .../includes/adminfunctions_product.php(881) : eval()'d code on line 2
Fatal error: require_once(): Failed opening vajalik "/home/forumsrv/public_html/core//vbenterprisetranslator_functions_admin.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/forumsrv/public_html/core/includes/adminfunctions_product.php(881) : eval()'d code on line 2
[\QUOTE]

[\QUOTE]

nii ma lisada selle liini minu "+core+hõlmab+config.php" decalre "['Go']['admincpdir']"
[QUOTE]$config['Go']['admincpdir'] = 'admincp';[\QUOTE]
vbulletin 5.1.9 ei ole seda joont vaikimisi.

Kuidas saab seda xml küsida muutuja, mis ei ole kohal??

Igatahes, pärast seda installitud. Ma läksin vbet seaded ja lisatud minu google api võti ja seatud on kõik vajalikud seaded.

Pärast seda, kui ma redigeeritud minu .htaccess ja lisas, esimene see read (kui kohta ei-ei-upload+tööriistad+ümbersuunamise eeskirjad):
[QUOTE]RewriteEngine Kohta
Options FollowSymLinks

RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\archive\index.php\(.*)?$ archive\index.php?\$2&keel=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\$ index.php?keel=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^\?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)\(.*)?$ $2?keel=$1 [L,QSA]
[\QUOTE]


Ei töötanud üldse, ükskõik, mis keeles lipu i valitud keeles oli ikka inglise

siis lisasin ülejäänud liinid .htaccess:
[QUOTE]RewriteCond %{QUERY_STRING} !redirected=
RewriteCond %{QUERY_STRING} !ei=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|logi sisse|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1 [L,QSA][\QUOTE]

Töötas, kui ma klõpsanud keel, lipp, muutis see foorum keel, KUID.. pilt manuseid olid, ei näidanud ja ma ei saanud sisselogimise kohta admincp,
kui üritasin sisse logida kohta admincp sain selle vea:
[QUOTE] No input file specified. [\QUOTE]


EDIT 2-10-15:

Palun lugeda minu viimase postituse kohta seda lõnga saada aitas paigaldamiseks vbulletin 5.1.9

Marcin Kalak
30-09-15, 08:10
Hi.
Täname infot config.xml. Eelmised versioonid sisaldavad rida $config['Go']['admincpdir'] = 'admincp';. Ma ei tea, miks see oli eemaldatud uusim versioon vB.
Teie .htaccess peaks välja nägema järgmine:


RewriteEngine On
Options FollowSymLinks

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]

<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On

#In some cases where you have other mod_rewrite rules, you may need to comment out the following line
#and change it to match your folder name. This resets the other mod_rewrite rules for just this directory
#If your site was www.example.com/forum, the setting would be /forum/
#RewriteBase /

# Send css calls directly to the correct file VBV-7807
RewriteRule ^css.php$ core/css.php [NC,L]

# Redirect old install path to core.
RewriteRule ^install/ core/install/ [NC,L]

# Main Redirect
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.(gif|jpg|jpeg|png|css)$
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ index.php?routestring=$1 [L,QSA]

# Because admincp is an actual directory.
RewriteRule ^(admincp/)$ index.php?routestring=$1 [L,QSA]
</IfModule>

<IfModule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE application/atom+xml \
text/javascript \
application/x-javascript \
application/javascript \
application/json \
application/rss+xml \
application/vnd.ms-fontobject \
application/x-font-ttf \
application/xhtml+xml \
application/xml \
font/opentype \
image/svg+xml \
image/x-icon \
text/css \
text/html \
text/plain \
text/x-component \
text/xml
</IfModule>

<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresByType application/x-javascript A1209600
ExpiresByType text/javascript A1209600
ExpiresByType application/javascript A1209600
ExpiresByType text/css A31536000
ExpiresByType image/x-icon A2592000
ExpiresByType image/icon A2592000
ExpiresByType application/x-ico A2592000
ExpiresByType application/ico A2592000
ExpiresByType image/gif A2592000
ExpiresByType image/jpeg A1209600
ExpiresByType image/jpg A1209600
ExpiresByType image/png A1209600
ExpiresByType application/x-shockwave-flash A1209600
ExpiresByType font/ttf A2592000
ExpiresByType font/otf A2592000
ExpiresByType font/x-woff A2592000
ExpiresByType image/svg+xml A2592000
ExpiresByType font/truetype A2592000
ExpiresByType font/opentype A2592000
ExpiresByType application/x-font-woff A2592000
ExpiresByType application/vnd.ms-fontobject A2592000
</IfModule>

<IfModule mod_headers.c>
Header set Connection keep-alive
<filesmatch "\.(ico|flv|gif|swf|eot|woff|otf|ttf|svg)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000, public"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(jpg|jpeg|png)$">
Header set Cache-Control "max-age=1209600, public"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(eot|woff|otf|ttf|svg)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000, public"
</filesmatch>
# css and js should use private for proxy caching https://developers.google.com/speed/docs/best-practices/caching#LeverageProxyCaching
<filesmatch "\.(css)$">
Header set Cache-Control "max-age=31536000, private"
</filesmatch>
<filesmatch "\.(js)$">
Header set Cache-Control "max-age=1209600, private"
</filesmatch>
</IfModule>

RewriteCond %{QUERY_STRING} !redirected=
RewriteCond %{QUERY_STRING} !do=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1 [L,QSA]

Palun saatke mulle PM juurdepääsu üksikasjad Admin CP ja FTP. Ma tahaks kontrollige oma seadeid.

rafail
30-09-15, 11:59
kui ma panen, et htaccess ma ei saa sisse logida kohta admincp, ta ütleb "no input file"
saatsin sulle pm admin parool
ftp on puudega ja ma juurdepääsu kaudu cpanel
kui vaja, andke teada

rafail
30-09-15, 12:04
saadetud te ka ftp kasutajanimi pm

Marcin Kalak
30-09-15, 15:30
Keelata keele lisamine koodi manuse teie foorumis:
lisada AdminCP->vBET->Tõlge Options->Ignoreerida Url-id:

/filedata/
/fetch
/image.php.
Määrata küsimus AdminCP, proovige keerates maha serveri seaded FastCGI.

rafail
30-09-15, 16:05
ei ole olemas sellist võimalust admincp ja fastcgi on juba maha

Marcin Kalak
30-09-15, 17:11
See valik peaks olema AdminCP->vBET->Tõlge Options->Ignoreerida Url-e. Olete kindel, et keelata FastCGI?

rafail
30-09-15, 18:11
lisasin url-e, mis on lisatud htaccess teile ette ja ma sain valge tähemärki ja ei saanud sisse logida admincp. fastcgi ei ole isegi installitud minu server

Marcin Kalak
30-09-15, 19:51
Kas teil on mod_rewrite lubatud? Selles phpinfo on kirjutatud, et FastCGI on lubatud.

rafail
30-09-15, 21:39
CGI on lubatud, ei FastCGI. FastCGi ei ole isegi installitud. phpinfor ütleb cgi/fastcgi, sest see tähendab, et üks või teine.
Üritasin kasutades DSO, avab see cpanel, kuid ma saan viga esilehele: Warning: Cannot modify header information - headers juba saatnud .../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 223
ka siis, kui keerasin dso ja lisatud htaccess sisu ma sain valge tähemärki foorum (vaikimisi on inglise keel)
mul on lisanud 3 read ignoreerida url-e.

Nii et ma pöördusin tagasi CGI (ei FASTCGI) ja eemaldada htaccess read nii, et foorum ei tööta.
Ma ei saa understund selline olukord on kuidagi see võib toimida või mitte? kas olete isegi maitses see vbulletin 5.1.9? Mul on abi vaja, siin, ma olen andnud teile ftp ja admincp volikirjad mida ma veel peaksin tegema, et saada see töö?

Marcin Kalak
01-10-15, 18:44
Jah, kui me katsetatud vBET kohta vB 5.1.9. Ma kahtlustan, et see on probleem serveri konfiguratsiooni. Palun proovige uuesti kasutades DSO. Kui pärast lõpetamist .htaccess näed valgeid lehti püüa keelata tõlkimine pakkujate AdminCP->vBET->Tõlge Pakkujate Olemasolu. Kas teil on mod_rewrite lubatud?

rafail
02-10-15, 07:08
Kohta Tõlkija pakkujate ainult google ' i oli aktiivne algusest.
mod_rewrite on paigaldatud vaikimisi apache
dso välja arvatud valge märki, annab mulle veateate Warning: Cannot modify header information - headers juba saatnud .../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 223

Marcin Kalak
02-10-15, 07:13
Kas olete testinud oma DSO pärast minu viimast postitust? Ma korrigeerida veidi ühe vBET-faili ja ma tahaks näha, kui DSO töötab. See hoiatus ja valge leht on teada probleemid, mille lahendamine ratas peaks olema lihtsam.

rafail
02-10-15, 11:06
TÖÖTAS.

üks küsimus, sould ma jätan read saatis mind ignoreerida url-e?
ka siis, kui ma keelt valida kodeering tuleb määrata brauseri unicode selleks, et näidata õiget märki. Kas on võimalik, et kuvada tõlgitud keel ilma tuleb valida kodeering brauseri?

Marcin Kalak
02-10-15, 11:31
Ärge eemaldage ignoreerida URL-i. See võimaldab teie manuseid ei saa sõeluda. Kui näete valge lehekülg sa ei saa muuta serveri konfiguratsiooni, valgeid lehti tähendab tavaliselt probleeme ühendus tõlge pakkuja.
Juba ma vaatan ja testid märkide kodeering küsimusi.

rafail
02-10-15, 11:34
Ka tõlgitud lehekülgede pildi attachemnts ei näidata. palun veenduge, et ka

rafail
02-10-15, 13:15
Ma olen muutunud Keeles ja väljendeid>Language manager - >edit settings ja toimetanud "HTML Character Set" "UTF-8" ja kodeerimise probleem lahendatud.
Ainus probleem nüüd on, et manused ei kuvata tõlkelehekülge

Marcin Kalak
02-10-15, 13:30
Sa võiksid näidata selline link, kus manused kuvatakse ole tõlgitud lehekülje, ja kui need ei ole tõlgitud lehe?

rafail
02-10-15, 17:22
Ma fikseeritud manuseid tehes remont manus tabelid (admincp>remont/optimeeri tabeleid)

Minu järeldus (kõik vb5 kasutajaid, et soovite installida selle plugin nende foorumites):

See addon oli mõned paigaldamine probleeme, mis olid fikseeritud "Marcin Kalak" Abi (suur Tänu)

Installida Vbulletin 5.1.9 sa pead edit "/core/includes/config.php", lisades selle liini otsa see:

$ Config ['Misc'] ['admincpdir'] = 'admincp ";

PHP-protsessor peab olema "DSO" mitte "CGI". Nii et kui teil on "cgi" tuleb chage see, et "DSO" oma serverisse. Kohta WHM cpanel saab seda muuta, minnes "Teenuse konfiguratsioon>, Konfigureerige PHP-ad SUExec" Ja valige seal "PHP 5 Menetleja" "DSO"

.Htaccess peaks olema ja aasta alguses on need read:

RewriteEngine
Options FollowSymLinks

RewriteRule arhiiv / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [L, QSA]


Ja lõpus see read:

RewriteCond% {QUERY_STRING}! Suunatakse =
RewriteCond %{QUERY_STRING} !ei=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(core|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|css|js|logi sisse|auth|ajax)
RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1 [L,QSA]

Peate lisama lisada, et "AdminCP->vBET->Tõlge Options->Ignoreerida Url":

/filedata/
/tõmmata
/image.php

Ja minna "Admincp>Keelte ja väljendeid>Language manager - >edit settings" edit "HTML Character Set" "UTF-8"


Ja Vbet Tõlkida plugin töötab Vbulletin 5.1.9
EDIT 27-12-15: pärast mõningast parema kontrolli leidsin palju probleeme, lehti pole isegi tõlgitud ja paljud db vigu tekkis....

Marcin Kalak
02-10-15, 19:16
Mul on hea meel, et ma aitan teid. Järgmise vabastamist vBET ei ole vaja muuta config faili.

rafail
02-10-15, 19:47
Veel üks asi, Marcin, htaccess "|core" peab olema lisatud RewriteCond %{REQUEST_URI}
nii see peaks välja nägema selline:

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcpclientscript|cpstyles|images|css|js|logi sisse|auth|ajax|core) (redigeeritud minu juhendis eespool)
teised avatarid ei kuvata (access denied)

Tänan

Marcin Kalak
02-10-15, 20:00
Tänan väga info eest.

rafail
27-12-15, 14:45
Lihtsalt teavitada, et pärast selliseid muudatusi foorum oli täidab väga halb, mõned lehed töötas hästi, nagu ma ütlesin, kuid ma märkasin, et paljud db vigadest ja probleemidest tõlgete kohta. Paljud lehed ei olnud isegi tõlgitud. Nii et ma eemaldada vbet (väga raske teha, sest see oli palju entried andmebaas).

Ootab värskendust, mis on täis tööd vb 5.1.9 ja ei tekita selliseid probleeme.

Marcin Kalak
28-12-15, 11:22
Praegune versioon vBET peaks töötama vB 5.1.9. No translation lehel võib põhjustada ammendumine tõlked piirid. Aastal üle konfiguratsiooni ma testitud vBET jaoks vB 5.1.9. Kui teil on mingeid muid küsimusi, palun luua uus teema.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1