PDA

View Full Version: Lahendatud Kaks küsimusi vBET praegu



Mobilyz
02-02-10, 14:42
Tere, armastus plugin kuid mul on kaks küsimust praegu (mõlemad küsimused võivad olla omavahel ühendatud).

Minu setup:
- Kasutades vBSEO
- Kasutades Google API võti vBET
- Foorum keel: hollandi
- Foorum directory: / forum
- Peamised domeen: tühi
- Link tüüp: VBSEO_URI
- Tõlge lingid tüüp: luua URL vastavalt SEO (/ en / aadress)
- Hoidke + Ignore: tühi

1) ümbersuunamine
Kui ma lähen foorumeid ja kasutamisel "siteurl / forum / en /" ma saan suunata ikka ja jälle, kuni brauser annab veateate (loop). Olen toimetanud. Htaccess faili ja lisada read pealevõtmine / en / bit (nagu ta ütleb seda vBET setup manuaal).

Kui ma muuta "Translation lingid tüüp" seade "Parameeter" tõlke töötab hästi.

Kas see vBSEO probleem või on see vBET teema? Ma ei saa seda parandada ja seega ei saa kasutada vBET nüüd (ma tõesti tahan kasutada SEO URL).

2) vBSEO link pealkirjad ei saa tõlkida ja seal hollandi keeles.

Loodan, et sa mind aidata (või tuleks öelda: meist). Tänu!

vBET
02-02-10, 23:09
1) Tõenäoliselt vale kehtestatud eeskirjadele. Palun näidake oma. Htaccess faili sisu
2) Kas sa tegid muutub üks vBSEO fail, kuna see on kirjeldatud ReadMe.html integratsiooni punkti?

Mobilyz
04-02-10, 09:59
See kõik on lahendatud. Aitäh.

vBET
05-02-10, 12:49
Tore kuulda - nautida vBET:)

Mobilyz
07-02-10, 10:05
Ma leidsin oma lehele, et saada palju vähem google külastajate ja nii ma uurimise. Tundub, et google ei jõudnud sivustokarttansa enam ja ma ei saanud kumbki.

Ma lahendatud, asetades selle rea. Htacess ülaosas:
RewriteRule ^ ((Urllist | sitemap_) .* \\. (Xml | txt) (\\. Gz)?) $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php? Sitemap = $ 1 [L]

vBET
07-02-10, 23:35
In vBET kirjeldus SEO sidemeid vBSEO on kirjutatud panna vBET reeglid enne eeskirjad vbseo.php - mitte enne Sitemap Generator reeglid:) Et vältida edaspidiseid segadusi Lisasin kirjelduses panna vBET reeglid vahetult enne reeglid vbseo.php

Vaata siin:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1