PDA

View Full Version: vaultwiki integratsioon



vBET
02-06-11, 21:37
See on eriline integratsiooni puhul ainult vaultwiki. Seda on vaja ainult sellepärast vaultwiki ei ole ühilduv vBulletin pindala BBKoode ja muutused API lisades uusi parameeter BBCode parser funktsioone. Seetõttu on normaalne integratsiooni jäsentimiä jaoks vBulletin ei tööta ja annab hoiatused:


Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_code (), mida nimetatakse in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 25 ja määratletud / võlvkelder / klass / bbcode.php on line 1488

Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_html (), mida nimetatakse in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 28 ja määratletud / võlvkelder / klass / bbcode.php on line 1506

Warning: Missing argument 2 vB_WikiCodeParser: handle_bbcode_php (), mida nimetatakse in / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 22 ja määratletud / võlvkelder / klass / bbcode.php on line 1470

Lahendada küsimus mida sa pead tegema mõned lihtsad sammud. Sa pead korrata pärast iga vBET update.

Integratsioon samme:
1. Ava / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Otsi:

function vbet_handle_bbcode_php(&$parser, &$value) {
3. Lisa pärast:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_php(0, $value) .'";
}
4. Otsi:

function vbet_handle_bbcode_code(&$parser, &$value) {
5. Lisa pärast:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_code(0,$value) .'";
}
6. Otsi:

function vbet_handle_bbcode_html(&$parser, &$value) {
7. Lisa pärast:

if($parser instanceof vB_WikiCodeParser) {
return '' . $parser->handle_bbcode_html(0,$value) .'";
}

Järgmised sammud on vabatahtlik - seda kasutada ainult siis, kui kasutate virtuaalne kataloog, mis suunatakse poolt. Htaccess et showwiki_proxy.php faili ja ainult siis, kui te kasutate vBET SEO lingid:
1. Ava fail showwiki_proxy.php
2. Otsi:

define('VAULT_FRIENDLY_ENTRY', 1);
3. Lisa pärast:

if ($_REQUEST['language']) {
$_SERVER['REQUEST_URI'] = str_replace('/'.$_REQUEST['language'].'/', '/', $_SERVER['REQUEST_URI']);
}
4. Open. Htaccess faili
5. ENNE wiki eeskirjadega lisada see reegel:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/YOUR_WIKI_DIRECTORY(.*)?$ YOUR_WIKI_DIRECTORY$2?language=$1 [QSA]

6. Muutus reegel YOUR_WIKI_DIRECTORY oma virtuaalne wiki kataloog (in putka places)

basketmen
09-01-12, 17:40
Lihtsalt operatsioonisüsteemiks vbet alates 3.3.6 3.5.3


pärast seda äkki ma ei saa luua uus lehekülg vaultwiki, saate sellise veateate pärast nupu "Post uus artikkel":


Parandamatu tõrge: lubatud /home/username/public_html/vault/class/revision.php real 33 mälumaht 33554432 baitide ammendatud (proovinud eraldada 131072 baiti)

Nb.
-Ma ei saa luua vaultwiki uue lehe ja saada tõrketeate eespool, kuid ma olen endiselt redigeerimise vaultwiki sõnumi mingit probleemi saab
-Kui ma keelatud vbenterprisetranslator toote, ma luua uus lehekülg vaultwiki uuesti
-juba üritasin lisada selle rea vault/class/revision.php failis algusest <? php, kuid ikkagi sama:
ini_set('memory_limit','1024M');
-I 'm using vaultwiki 3.0.13
-Juba luua lõim vaultwiki Forum liiga https://www.vaultwiki.org/threads/5265/, kui nad saavad aidata või annavad aimugi nad küljel, nüüd ma olen küsib kas seal on mõned käigultparandus esmalt selle kohta vbet poolelt. See aitab teise liikme et kasutades vbenterprisetranslator mod vaultwiki liiga






regrads
Richie

r.dziadusz
09-01-12, 23:27
Kas oled proovinud suurendada mälu piirata kogu oma serveri, lihtsalt teha seda sätet ülemaailmse?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1