PDA

View Full Version: Lahendatud Lipud on segamini.



Taurus
21-05-11, 16:00
Poisid, ma ei tea, mis toimub juba täna! Mul on olnud mu CPU koormus kasutamine tõusta rohkem kui 160, ja ma arvan, et see oli vBET vahemällu või nii. Ja nüüd kõik mu lipud on täiesti segamini pööratud. Vale lipud vale keelt. Palun uurima seda. Aitäh.

Windows 7 Teemad - CreativX (http://creativx.net/forums/)

Taurus
22-05-11, 15:57
24 tunni jooksul ja mitte midagi!

Mõned meist on suur foorumeid sa tead! Kas ma võin saada keegi uurima selles küsimuses??

vBET
22-05-11, 16:21
Hi. Nagu te teate, me toetame tasuta, ikka meie toetus ei ole 24 / 7 ja nädalavahetustel on võimalik ametikohtade oodata veidi kauem, kuid selle nädala jooksul meie töötajad on siin iga päev:)

Ma kontrollisin oma foorum ja ma ei tea, mida te kirjalikult. See tundub olevat OK. Palun kirjutage mis lipu täpselt ei ole OK ja see rippmenüüst või jalusesse lipud?

Samuti - veenduge, et teil kasutada tegelikke faili ja see ei ole ainult küsimus brauseri vahemälu. Uus versioon on täiendavaid keeli, nii lipud pilti muuta ja on võimalik, et just oli küsimus oma brauseri cache mitte vBET. Võite kasutada F5 lae leht uuesti ilma cache IE.

Palun öelge ei teema olemas või see on valehäire. Kui on olemas - palun selgitage, sest ma ei näe seda. \\

Taurus
22-05-11, 16:54
Michal palun mu sõber. Ma ei ole loll. Ma kustutasin brauseri vahemälu mitu korda. Lipud on täiesti vale. Vale lipud vale keelt. Sel hetkel Hispaania lipu all on määratud inglise keeles. Võibolla teie cache ei õnnestu?!

Taurus
23-05-11, 10:45
See on tõeline mõistatus mulle. Ma olen veetnud peaaegu kogu päeva püüab selgitada seda. Tundub, et ainult Hiinas on selles küsimuses. Kas see võib google asi äkki?

Iga teine liige lipp on õiged. Kuid mu liikmed Hiinas on see imelik küsimus. Ma elan ja töötan Hiina ka.

kamilkurczak
23-05-11, 19:57
tere Taurus,

Ma ei leia, mida põhjustab see küsimus, ma kontrollida saidi allikas ja kasutades Google Chrome'i tööriistu.

Kas teil on idee, mida ma saan teha, et sama tulemuse nagu sina?
Samuti, palun kopeeri ja saada mulle PM saidi lähtekoodi seda küsimust.
Võib-olla ma leida midagi oma kodukale allikas.
Aga erinevad interneti brauserid? sa saad seda kontrollida kasutades IE, Chrome või Opera? Võib-olla on see tingitud brauseri (vale css style või midagi).
mis versiooni brauserit kasutada? kui IE - palun kirjutage, millist versiooni IE

Taurus
24-05-11, 04:20
Hi Kamil. Ma saadan sulle PM nüüd. Mul on sama küsimus kõigi brauseritega.

Taurus
24-05-11, 11:30
Noh, imekombel lipud on nüüd fikseeritud mind uuesti. Ainus põhjus, miks see kummaline juhtum ma ei mõtle, et see oli midagi pistmist minu infosisu edastamine võrgu. Et lipp pilte kuidagi sain segada kohta Hiina server kui vBET tegin cache. Ja nüüd mõne aja pärast, nad said fikseeritud uuesti.

Nii et praegu tundub, kindlaks määrata. Tänu Kamil ja Michal!

kamilkurczak
24-05-11, 11:31
tänu selle kinnitus - lahendatud:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1