PDA

View Full Version: Lahendatud Lipu url on vale



norku
09-03-11, 23:06
Kui ma sisestan
www.xxxxxx.com/forum/de/ käsitsi brauseri aadressiribale ja vajuta enter kõik on hea. Kuid kui ma võimaldada Saksa lipp ja vajuta see btries avada
www.xxxxxx.com/de/forum/

Mingeid ideid?

kamilkurczak
10-03-11, 10:16
Mul on mõned küsimused teile:
1. miks sa tegid selle muutused vBSEO? kirjeldatud siin:

2. Kui te teete. Htaccess sisse / Foorumi ole hea?
3. sul on selline lingid, sest nüüd on. htaccess teil on kaks rühma vBET reeglid:
- Tõlkida avalehele
- Tõlkida forum

Äkki saame teha kaks. Htaccess faili? üks nagu oma vana ja teine / forum kausta?

võid proovida seda.
esimene. htaccess (vana) paigutatud väljapoole foorumi kaust:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.hj-research\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.hj-research\.com$|^cdn\.hj-research\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.hj-research.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
#vbet outside site
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]



#vbet translator rules end


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from hj-research.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

ja teine / forum kausta (ainult vBET kohta):

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]



#vbet translator rules end

sa saad seda testida? Ma ootan järeldust. Kui ikka ei ole - DELETE. Htaccess alates / forum kausta ja vana. Htaccess asendada see üks (sest seda htaccess vBET töötab ideaalselt foorum ja ei tööta esilehele):

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.hj-research\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.hj-research\.com$|^cdn\.hj-research\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.hj-research.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#vbet translator rules end


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from hj-research.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

norku
10-03-11, 11:03
Hi,

Ma uurima seda nüüd. Aitäh. Kas oskate selgitada täpselt, millised need htaccess faile teha?

kamilkurczak
10-03-11, 11:05
palun kontrollige PM.

Sa tegid halvasti. Htaccess.
kleepisite vBET reeglid faili lõppu! see oli halb - palun htaccess faile nagu minu previoust post

norku
10-03-11, 11:10
Ma ei. Ma eemaldada neid. Olen nüüd laadinud htaccess alates post üle ja serveri viga on nüüd parandatud. Seal on probleem sivustokarttansa mis märkasin varem. Neid ei saa tunnistatud Google

kamilkurczak
10-03-11, 11:16
palun, kui saad - vastust minu küsimustele ükshaaval - on lihtne leida parim lahendus.

norku
10-03-11, 13:09
Tegin muudatused SIIT sest ma tahtsin ühtlasema struktuuri ilma liikuda vb suite root. See toimib kenasti, kuid vbet on selgelt probleeme, kui foorum on minu konfiguratsioon.


Mis vbet võimaldas Olen praegu näeme järgmisi probleeme:

1. Võõrtähed ei tunnustata, kui ma läbi otsida foorumis (/ de / versioon foorum). Proovi otsida Düsseldorfis. Tulemused ei ole kuigi ma pean tulemused foorumis. Vaata, kuidas sõna "Düsseldorf" on tagastatud otsingu lehele. Kui ma lähen inglise (default) versioon foorumi ja teostada sama otsing saan õige tulemuse.

2. See on praegu google indeks: http://ww kuid pilk kui minu foorum avab selle lehe URL-i w.xxxx.com/forum/f34/faehnlein-standard-bearer-insignia-wear-3514/.

3. Kaardid on ei näinud Google Webmaster Tools. Ma ei ole teinud ühtegi kirjeldatud muudatusi siin:

4. Vaadata foorum ingliskeelse versiooni ning seda URL-i minge: http://w ww.xxxx.com/forum/f27/hj-gebietsjugendtag-düsseldorf-1933-schlageter-2060/ lehe laadib, kuid 404, mille url kuvatakse Saksa märgi, kuid kui paremale koopia ja kleepige see url saad: http://w ww.hj-research.com/forum/de/f27/hj-gebietsjugendtag-düsseldorf-1933-schlageter-2060/

5. Olen seadnud asendama inglise Tegelased URL? et jah nüüd kuni see probleem on lahendatud nii võib tekkida vajadus seada "hoida mitte-inglise tähemärki", et näha probleeme olen desribed eespool.

Ootan sinult.

kamilkurczak
10-03-11, 13:39
1, I kontrollib see minu test forum
2. Ma proovisin seda url ja ma ei näe probleemi - kõik on hea
3. nii et palun integreerida see sitemap kasutades seda juhised (selle url)
4. palun, kui sa tahad olla seo lingid tõlgitud - integreerida vbseo koos vbet - edit two vbseo faile - kõik on kirjeldatud ReadMe.html faili.
umbes variant vbseo - kui soovite tõlkida seo lingid - sa peaks see nagu ReadMe.html sest kui sa ei määra seda - sul on 404 (kui te integreerida kaks vbseo failid)

norku
10-03-11, 13:51
2. Jah, url on sama, kuid nagu ma ütlesin punktis 5 toodud pead seatud "hoida mitte-inglise tähemärki URL-id jooksul vbseo näha, mida ma mõtlen. See seade on ette nähtud oma install juhiseid, kuid ei tööta minu foorum.

4. Need muudatused on juba rakendatud. Kui te vaatate te näete, et failid on serveris. '...._ Old.php "failid on standard vbseo faile. Vbet versioonid need failid on hetkel aktiivne.

Kuni mitte-inglise iseloomuga probleem on lahendatud ma ei hakka jändama sitemap kui sa ei ütle mulle, et praegune probleem (google ei näe oma Saidikaardid) on, sest ma ei ole veel rakendatud muudatusi siin Kui jah, siis ma muudan selle faili aga mul on vaja täpselt teada, miks Kaardid on ei näinud google enne kui ma midagi teha, sest ma ei taha anda google koormus vale URL.

kamilkurczak
10-03-11, 14:32
ok ma näen, kui tõlge url on lubatud - Teil on 404.
vastavalt ReadMe.html juhendamine teil peaks olema - Hoidke Non-inglise Tegelased URL. Kui ei tööta - palun keelata. Ma Chek seda sinu jaoks aga mul on vaja juurdepääsu vbseocp.

2. umbes sitemp. Võibolla see ei avastata google sest ma tegin sinu jaoks. Htaccess sisse / forum kausta. Me lihtsalt testida. Lihtsalt blokeerida vBET ja kustutada. Htaccess alates / forum. kommentaar vbet eeskirjade peamine. htaccess ja taastada vana vbseo faile. Pärast seda (kui vBET on Completly keelatud) vaadata seda sitemap ning me sõlm et vBET pakkuda seda teemat või mitte.

3. Täna õhtul ma kontrollida teile konfiguratsiooni ja integratsiooni vBSEO
:)

norku
10-03-11, 14:44
Aitäh. Olen keelatud 'hoida mitte-inglise tähemärki Aadressid "nüüd ja viib läbi sammud, mida mainiti sitemap. Ma annan teile teada, kuidas see läks.

Ootan sinult hiljem.

norku
10-03-11, 14:57
Update: pärast keelamist Vbet vastavalt oma ametikohale eespool Google nüüd näeb mu Saidikaardid.

kamilkurczak
10-03-11, 16:25
ok, nii et nüüd ma tean, miks me ei saa kasutada. htaccess sisse / forum kaust:)

teine katse. lihtsalt võimaldavad vBET uuesti lisada see htaccess peamistes kausta (asendage vana (NOT IN / FOORUM FOLDER)):

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /


#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.hj-research\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.hj-research\.com$|^cdn\.hj-research\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.hj-research.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#vbet translator rules end


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from hj-research.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

nagu te teate seda htaccess vbet töötab ainult foorumi lehekülge.
seda testida. ja kontrollige, et google näen oma sitemap

tänan

norku
10-03-11, 16:39
Aitäh. Ma püüan seda nüüd.

norku
10-03-11, 17:14
Katsetada. Ainult peamine foorum lehekülge tõlgib (nagu te ütlesite oleks), kuid sisukord on heaks kiitnud google. Sitemap ei olnud siiski midagi suuremat kui tavaline ning ei sisalda ühtegi võõrkeelt URL.

Võõrkeeles URLid ei ole veel õige minu foorum ja jätkata tootmist 404 lehekülge vaatamata minu vbseo seaded ja failid on sama nagu on kirjeldatud oma setup korras. Nad näevad trahvi, kuid kui klõpsate neile, et nad 404.

Ma nõustun, et teiega ei saa arvestada kõigi vBulletin koosseisude ja et minu foorum esitleb mittestandardsete paigaldamine vb nii et ma hakkan lahkuma vbet keelatud nüüd.

Ma loodan, et on võimalik mingil ajahetkel saada vbet kallal minu foorum aga hetkel ma ei oleks rahul osaline tõlkimine minu foorum ja mittetöötavad lingid.

Täname aeg olete pannakse see küll. See oli väga hinnatud.

kamilkurczak
10-03-11, 18:16
ok, nüüd ma tean rohkem. et saaksime kasutada ainult htaccess peamistes kausta, mitte / folder.

Palun anna mulle aega, et leida lahendus. Ma pean mõtlema ja proovida mõningaid konfiguratsiooni.
Samuti palun anna mulle parool vbseocp sest ma saaks kontrollida, vbseo konfiguratsiooni kaotada 404-vea:)

Aitäh:) Ma ei lahenda seda sinu jaoks

norku
10-03-11, 18:18
PM on teel:)

kamilkurczak
11-03-11, 10:57
Tahaksin kokku võtta kõik muudatused.

1. integreerida Google otsingumootori - oli kodeering küsimus, kui leht oli tõlgitud. kuidas seda parandada?

-Go to admincp-> Style & malle-> navriba malli
-Käesoleva ankeedi leida:

<input type="hidden" name="ie" value="ISO-8859-2"/>
- Ja asendada:

<input type="hidden" name="ie"<vb:if condition="$_REQUEST['language']"> value="UTF-8"<vb:else />value="ISO-8859-2"</vb:if>/>

2. küsimus saksa tähti url kohta ei tõlgitud leht -> me peaks määratlema iseloomu asendamine vbseo Üldsuvandid.

NÄIDE:

'ü' => 'ue'
'ä' => 'ae'
'ö' => 'oe'
'ß' => 'ss'

3. tõlke korraldamise kohta avalehele - ikka töötab.

norku
11-03-11, 11:50
Seal on probleem tähemärki. Kui kasutaja loob forum keeles saksa oma profiili ja muudab post, mis sisaldavad Ö Ö Ü ü ß tõlke töid vaadates inglise keeles. Kuid kui ta tahab muuta oma ametikohale ta näeb html numbrite asemel tähti.

In vbseo cp ****> "Määratlege oma Custom Character asendamine" Mul on praegu järgmise sissekandega nii, et minu indekseeritud URLid veel tööd:

"U" => "UE"
"A" => "ae"
'Ö' => 'oe'
"Ss" => "ss"

Aga mida ma tõesti pead tegema, on sisestada

"(Html number) '=>' A ', et muuta probleem on lahenenud. Kuid see mõjutab minu indekseeritud URLe. Või olen ma midagi puudu siin?

Võin kasutada ainult ühte keelt hetkel, sest mul ei ole Custom Character asendamine määratletud muud (50!) Keeles.

Kas on võimalik saada see töötab?

kamilkurczak
11-03-11, 12:01
Sa ei pea deklareerima tähemärki asendamine kõikides keeltes - ainult tähti keel enne paigaldamist vBET (saksa keeles).
Nüüd on kõik tähed teiste keelte on hea:)
Kui ei - palun andke mulle näiteks (url)

teiseks: acsii numbrid post väljaanne -> palun anna mulle URL näiteks.
mis kodeeringus oma foorum kasutada? UTF-8?

norku
11-03-11, 12:18
Hi,

Minu kooditabel ISO-8859-1

Olen saatnud PM teile sisaldab linki post näitab probleemi.

kamilkurczak
11-03-11, 12:35
teil on õigus. See on encoding bug. Ma reprodutseerida see minu test foorum.
See on loodud ainult siis, kui keegi teeb ametikoha tõlgitud lehel.
(Pidada meeles - kui soovid postitada prantsuse - teil peaks olema oma usercp prantsuse keele komplekti.

Üritasin määrata see bug eile - in üldiselt ei utf forum vBulletin on probleem kodeeringu tähemärki ASCII koodi all 256.
Ma tegin uue teema bug osa vBulletin foorum ja ma püüan leida lahendus selle bug.

Aastal üldiselt kui tegid post prantsuse (ja on ka usercp prantsuse keeles) tavaline (mitte tõlgitud lehel) kõik saab ok. See juhtub alles püüad ametikoha tõlgitud lehel.

norku
11-03-11, 12:41
Ah, okei. Jah, ma kopeeritud osa Prantsuse Wiki ja kleebitud ta.

Samas, kui ma valitud minu foorum keele saksa ja seejärel postitatud saksa, märgid näitavad siiski, nagu html numbrid, kui ma muudan selle posti teel või klõpsa noolt tõlgitud post ....?

kamilkurczak
11-03-11, 12:51
jah teil on õigus. vaatan oma kaks ametikohta - fisrt üks on tehtud mitte tõlgitud lehekülje (inglise keeles) - mingit probleemi, kui soovid seda muuta.

teine on valmistatud tõlgitud (Poola) leht ja siin on probleem - tähti ascii koodi all 256 - vale kodeering - ma kirjutasin selle bug vBulletin ja ma püüan parandada seda.

kamilkurczak
11-03-11, 13:17
Ma olen selle kallal koos vBulletin meeskond:
Forum ASCII sümboleid küsimus (http://www.vbulletin.com/forum/showthread.php/368237-ASCII-characters-issue)

Nüüd on nädalavahetus. kui see on ok saate hakkame seda teemat pärast nädalavahetusel?

Nädalavahetusel töötan koos vBulletin meeskond.

norku
11-03-11, 13:26
Jah, muidugi:) Aga ma ei jäta Vbet aktiivne minu foorum?

kamilkurczak
11-03-11, 13:28
Jah, võite jätta see aktiivseks. Nagu te teate post inglise on tõlgitud hea:)
Märkasin minu test foorum, mis on UTF-8 foorumis seda küsimust ei eksisteeri.

Palun kontrollige oma andmebaasis kuidas sõnumeid hoida (võid kleepida siin näide vene sõnum)

kamilkurczak
11-03-11, 13:51
Mul on hea teavet.

Leidsin vastuolus vBSEO global_complete konks
Kui jätad selle global_complete konks - post tõlgitud hea, kuid mitte SEO lingid. Mul on vaja lahendada seda konflikti, vaid pärast nädalavahetus:)
Kas saaksite seda kontrollida?

norku
11-03-11, 14:03
Kuidas seda kontrollida? :)

kamilkurczak
11-03-11, 14:06
admincp-> plugins ja toode -> Plugin Manager -> global_complete konks vBSEO -> keelata.

Aga nagu ma kirjutasin -> ei seo lingid, kui teil blokeerida. Mul on vaja kontrollida vBSEO kood ja integreerida see.

Sind näha pärast nädalavahetusel:)

norku
11-03-11, 14:16
Okei aitäh. Kas hea nädalavahetus! :)

kamilkurczak
14-03-11, 09:27
url, kodeerimise ja otsing integratsiooni ja küsimus lahendatud

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1