PDA

View Full Version: Lahendatud Pärast registreerimist ei masintõlget



Gordon78
26-11-10, 18:03
Hi there,

I installitud vBET kohta vB 4.0.8 ja on väike probleem:
kui uus kasutaja registreerib, saab ta näidata keel (kõik lipud), et ta on valida registrisse vormis.

Pärast kinnitades registreerimise mail tema keel on salvestatud oma profiili, kuid puudub automaatne tõlge oma keelest. Ta on vajutada käsitsi õigus lipp saada tõlget.

Kuidas seda probleemi lahendada?

Tänan

Gordon78
27-11-10, 16:20
2. Probleem: kirjutatud artiklid cm (home nuppu VB4) ei tõlgita mis tahes keeles.

Gordon78
27-11-10, 22:39
3. Probleem:
Internetis link peaks "nontranslate" reeglid aktiivne, sest lingid ei tööta:

Siin on exaple minu Mail klient:


Hea kasutaja,

tänu oma ametikohale.
Seoses teie küsimusele: leiad meie uurimistöö aprilli tegeliku kogumiku (http://blablabla.com/shop/index.php?Main=Products & cat = SW).
See sisaldab suure KKK peaaegu kõik võimalikud küsimused (koos tonni pildid ja videod) ja aitab sul siin üksikasjalikult - ja madalaima aega ja raha kulu kõigile osalejatele.

Gordon78
27-11-10, 22:48
Lihtsalt üks asi: see oleks kasulik lubada postitust "inglise", sest see on maailma keel ja kui mõned kommunikatsiooni probleemid on näinud, see aitaks kui kasutaja, kes postitust juba võib postitada inglise keeles.

Gordon78
27-11-10, 22:58
4. Probleem:
kui vastav ametikoht on saadetud üle kiire vastus, kõik tegelased on näidanud õige.

Aga kui kasutaja postitust oma vastuses läbi "Go Advanced" nupp (WYSISWG toimetaja), siis tähed kuvatakse valesti:

näiteks:

danke für den Hinweis ....

ü on saksa keel "U"

Gordon78
02-12-10, 22:12
push - kas te saaksite vastata mu küsimustele. tänan

kamilkurczak
03-12-10, 12:28
4. Probleem:
kui vastav ametikoht on saadetud üle kiire vastus, kõik tegelased on näidanud õige.

Aga kui kasutaja postitust oma vastuses läbi "Go Advanced" nupp (WYSISWG toimetaja), siis tähed kuvatakse valesti:

näiteks:


ü on saksa keel "U"

Jah, see on vBET bug. Me töötame selles küsimuses. Täna püüan anda teile lahendus.

kamilkurczak
03-12-10, 13:15
ok mul kiire lahendus küsimust minu eelmisest töökohast.
Palun kasuta seda, kui te kasutate UTF-8 FOORUM

1.make kopeerida ja muuta fail:

forum root/includes/vbenterprisetranslator_functions_utils.php
2. selle faili leida:

$string = preg_replace('/([\300-\337])([\200-\277])/e',
3. ja asenda:

$string = preg_replace('/([\304-\337])([\200-\277])/e',
4. Faili salvestamiseks
5. seda testida.

See oli katsetada meie test foorum utf-8 mootor (message tegi ooperi ja IE) ja see töötab nüüd.

kamilkurczak
07-12-10, 10:34
ei vastus - lahendatud. kui mitte siis palun kirjutage siia ja ma avada see teema uuesti.

Gordon78
08-12-10, 23:26
ei vastus - lahendatud. kui mitte siis palun kirjutage siia ja ma avada see teema uuesti.

Hi there,
palun andke mulle natuke aega, mul on hetkel puudub võimalus seda testida.
Kas olete kontrollinud muid probleeme (1.-4.)?

Tänu!

mateuszr
09-12-10, 09:57
1 -> seal on olemasolevat lahendust siin

2 -> Palun kontrollige http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546

3 -> veel üks kord pilk meie KKK rubriigist - siin on osa sellest:

notranslate BB kood on hoida teksti ei tõlgita. Kui soovite mingi tekst i post olla mitte tõlkida, just lihtne, et seal sees notranslate BBCode. See võib olla kasulik juhul, kui mõned mõisted, või tsitaadi mõned luuletused jne

For example this text will never be translated. You can check it by clicking some translation flag - you will see this part will stay in original

Gordon78
15-12-10, 23:28
Aitäh teie abi.
Point 1,3,4 ja 5 lahendatakse nüüd.

Probleem nr 2: KKK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546) ei töötanud minu jaoks.

Ma arvan, et ma ei unterstand midagi valesti.
) Ma muudan. htaccess: htdocs / foorumid / .htaccess

b) ja asetatakse koodi see:
# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]



RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
# vBET End

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Kõik muud infos korral KKK ei ole vaja (?) Ära teha, sest vBulleting CMS on sees kataloog / htdocs / foorumeid.

c) See ei tööta: minu kasutajaprofiil on saksa seade. Kui ma avaldada CMS uus artikkel Saksa - ja pärast seda muudan kasutaja profiili seaded inglise (või vajuta lihtsalt inglise lipp), uus artikkel jääb saksa keeles.

Täname teie vastust!

mateuszr
16-12-10, 09:39
Nende ridade:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Lisa oma foorumi tee lõpus - selle asemel, / tuleb / foorumid / (kui / foorumites on oma foorum path). Nii et see peaks välja nägema:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

Gordon78
16-12-10, 19:18
Valmis,

kuid edutult:

(Kasutaja profiili seaded: saksa) ja postitad saksa keeles:

Neuer Artikel jetzt auf Deutsch: sollte jetzt automatisch übersetzt werden.

a)
(Kasutaja profiili seaded: saksa) Pärast postitad see on näidatud:

Neuer Artikel jetzt inglise keeles: sollte jetzt à ¼ bersetzt Automatisch werden.

b)
Ja kui ma saan muuta kasutaja profiili seaded inglise keeles, siis ma saan näidatud:

Neuer Artikel jetzt auf Deutsch: sollte jetzt automatisch à ¼ bersetzt werden.

1. Probleemid märke:) + b) - Ü jõuab à ¼
2. Saksa ametikohale uuesti tõlgitud saksa saksa kasutajad (ja siis nad eksivad): a)
3. Inglise keelt kasutajad saavad tõlkimata saksakeelne tekst järgmiselt: b)

Tänu!

kamilkurczak
16-12-10, 23:16
kohta. htaccess.
Kui sa tahad olla väljaspool foorumit tõlgitud lehekülje peate looma uue htaccess fail väljaspool foorumid / kausta. (Või muuta, kui see fail on olemas)
ja panna seda pilti (eeskirjad, tõlkimine lehele väljaspool foorum kataloog):

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

ja sa peaksid tegema järgmise htaccess faili tõlkida oma foorum.
Teise htaccess fail peab olema foorumis juurkaustast (foorumis /.
ja kui te kasutate vBSEO fail peaks välja nägema:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

# vBET
#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

2. Aga sinu kirju - nagu ma näen sind kasutamine ei ole utf-8 foorum. meil on veel kallal selline lahendus (sest lahendus mu eelmine postitus on vaid utf-8 forums)

3. umbes keele tugi. minna admincp-> vBET-> google ja seada Google Language Detection Alati usalduse kasutaja.
(Palun lugege kirjeldust selle variandi) peale, mis on sätestatud usercp te kasutaja keeles saksa keeles.
minna foorum, teha uus teema saksa või teha uus artikkel Saksa -> sa peaksid nägema oma teksti inglise keeles, kui sa oled ingliskeelse tõlke või saksa keeles, kui Teil on saksa keelde.

Gordon78
20-12-10, 22:52
Tänu kamilkurczak, tegin kõik muudatused ja loodan, et see töötab hästi.

Seoses eelmise avatud probleemi (punkt nr. 2):
Ma saan vältida probleeme läbi muutmine võrrelda (ci_swedish?) UTF-8?
Mul ei olnud muud valikut at paigaldamine foorumid valida UTF-8, ja ma ei tea, miks VB4 ei võta automaatselt rootsi keel.

Kui jah, siis kuidas ma seda muudan?
(Forum on hetkel veel testrežiimis, kuni kõik probleemid on lahendatud).

Tänu!

mateuszr
21-12-10, 15:09
Sa ei saa lihtsalt muuta oma foorum UTF-8, sest ta saab teha jama oma andmebaas (erinevad kodeeringu).
Seal on lahendus vBulletin foorumit (https://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=216863). Lihtsalt järgige neid samme, et muuta oma foorum UTiFied;)

Pange tähele, et samm 18 eespool kirjeldus, teil on kirjutada UTF-8 väiketähed (utf-8).
Vaata -> do-not-upload | ReadMe.html. Seal oled mõned vajalikud toimingud UTF-8 foorumites.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1