Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 3 на 4 FirstПърви 1234 ПоследенLast
Резултати 21 за 30 на 40

Тема: Основните проблеми за превод

  1. #21
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Благодаря за отговора на Майкъл, но, ако прочетете допълнително чрез тази тема, вие ще видите, че бях по-нататъшни проблеми с vBET 3.4.1 и след това обновен до бета версията, дори и с бета + Google V2 API, Api Google V1 и Microsoft ID те все още не се показват на превод, аз ръчно преведени някои сега, но аз го очаквах тези преводи, които са били изгубени, отново се появи, когато плащат за резултатите, аз имам намалява подкрепата ми за всички езици до около половината, са били само на 7 езика нарича досега според статистики на Google API V2 и само за 40 минути бях използвани 100 000 знака!

  2. #22
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Като добавена информация и са създали Google API V2 като откриването, и са се опитали Microsoft като откриване и Google API V1, но никой преведени нишката заглавия.

  3. #23
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    , Имам допълнителни въпроси, vbenterprisetranslatot.php използва всичките ми CPU време, моля, проверете по-долу:
    PID ************ Собственик Приоритет CPU% Memory Command%
    12493 ("Трейс) (убийство) thecodec 0 - 104 - 0,5 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    12496 ("Трейс) (убийство) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    12495 ("Трейс) (убийство) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    12 492 (Трейс) (убийство) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    12490 ("Трейс) (убийство) thecodec 0 - 23.5 - 0.6 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    12484 ("Трейс) (убийство) thecodec 0 - 11.7 - 0.6 / ЮЕсАр / хамбар / PHP / Начало / thecodec / public_html / Форуми / vbenterprisetranslator_seo.php
    Двадесет хиляди седемстотин тридесет и два (Трейс) (убийство) MySQL 0 - 1,8 - 6,2 / ЮЕсАр / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / Var / ИЪ / MySQL - потребител = MySQL - PID файл = / Var / ИЪ / MySQL / server.thecodecage.com.pid - прескачане външна заключване -


    Имам 4 CPU и убива моя сайт сега, че да получите преводи!, Аз имам с увреждания половината от преводите и все още има проблем!

    Може ли някой да помогне?

    Моля, използвайте една тема за един въпрос. За нов проблем използвайте друга нишка. Скоро - не си vbenterprisetranslator_seo.php, който поема целия си ресурси - това е цяла вашия форум, защото всяко искане за форум отива trought vbenterprisetranslator_seo.php, която само определя няколко променливи за vbseo.php и включва наистина искания ресурс. Можете да зададете целия форум трафик към този файл от вашия .htaccess файл. Така че няма никакъв проблем с този файл на всички - това е консумацията на целия форум. Ако е необходимо повече описание в тази област - моля отворете нова тема за него или намерят вече съществуващите. Един въпрос за една нишка

  4. #24
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    Имам обновен до бета версията, за да се опитат да решат въпросите ми, но изглежда, че аз не съм се преводи от Microsoft?

    Ето micorsoft резултат от теста:


    Аз съм двойно chaecked аз имам MS ID правилното!
    Ние ще го проверя с най-висок приоритет и да ви уведомим за резултатите - може би Microsoft променя API, ако операцията не се признава. Сега е полунощ в нашата страна, така че ние ще започнем сутрин, но Радек получава информация от мен, за да го проверите ASAP.

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от harleyforum.se View Post
    Имате точно същото нещо .. започна няколко дни назад. (Безплатната версия 2.4.4)
    Моля, вижте обяснение тук: http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10379
    Това не е vBET - това е Google v1 нови ограничения - v1 на Google се подготвя да бъде затворен. Ако имате нужда да го обсъждаме повече, моля да отворите собствен нишка в безплатната версия раздел.

  6. #26
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Ние ще го проверя с най-висок приоритет и да ви уведомим за резултатите - може би Microsoft променя API, ако операцията не се признава. Сега е полунощ в нашата страна, така че ние ще започнем сутрин, но Радек получава информация от мен, за да го проверите ASAP.
    Добре, ще чакам да чуя от теб, аз имам план този файл много пъти, аз ще ч. файла връзки за Google, така и държавите-членки в моя сайт и може да щракнете върху тях, когато пожелаете

  7. #27
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    Благодаря за отговора на Майкъл, но, ако прочетете допълнително чрез тази тема, вие ще видите, че бях по-нататъшни проблеми с vBET 3.4.1 и след това обновен до бета версията, дори и с бета + Google V2 API, Api Google V1 и Microsoft ID те все още не се показват на превод, аз ръчно преведени някои сега, но аз го очаквах тези преводи, които са били изгубени, отново се появи, когато плащат за резултатите, аз имам намалява подкрепата ми за всички езици до около половината, са били само на 7 езика нарича досега според статистики на Google API V2 и само за 40 минути бях използвани 100 000 знака!
    Да аз съм на него сега и току-що видях, че потвърдихте актуализация на vBET 3.5.0 - благодаря за напомняне
    Ако не използвате Google v1 вече е препоръчително да деактивирате чисти кеш. Щанд на Microsoft API и Google v2 API е позволено за кеширане на резултатите, тъй като дълго, колкото ви е необходимо.
    Също така моля, смятат да блокират толкова страници, колкото си мислиш, не са от значение за превод - vBET позволява да се определи кои страници трябва да се пренебрегва за превод.
    И разбира се все още свободен Microsoft API. Знам, че има проблем сега - това е общо намек - ние ще работим, за да се коригира това.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    Като добавена информация и са създали Google API V2 като откриването, и са се опитали Microsoft като откриване и Google API V1, но никой преведени нишката заглавия.
    Моля, имайте предвид, че откриването не се превежда! Само открива език и заключителни съобщение в BBCode, ако посланието е на друг език. Преводът се случва, когато това е необходимо. Така откриване опции не ще се промени страницата си поведение по време на поколение - откриване се използва само, когато идва ново съобщение.

  9. #29
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    Добре, ще чакам да чуя от теб, аз имам план този файл много пъти, аз ще ч. файла връзки за Google, така и държавите-членки в моя сайт и може да щракнете върху тях, когато пожелаете
    Може да бъде полезно - благодарение За нас е наистина голям неудобство, че Google ограничава, но тя не е до нас.
    Все още броя си с Microsoft може да бъде грешка, или свързани с някои промени в API (съобщението се казва, че операцията не е наред). Така че ние трябва да го проверите.

  10. #30
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Хей ти сега трябва да бъде в леглото , И са блокирали всички страници, по-рано, че не съм нужда от превод. Точно сега аз съм настроен да използва само API V2, но имат ограничен всеки ден до 100,000 знака трябва да струва.

    Имам Cache чисти "Dissabled", Чудя се, ако е забранен, като може да сте пропуснали правописна грешка "Disиabled "показва в admincp ми, но може би изглежда приставката за" хора с увреждания "?

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •