PDA

Επιστροφή στο Forum: Πολλαπλές βοήθεια γλώσσα



dfe
13-12-09, 15:26
Γεια

Έχω μόλις αγοράσει και εγκαταστήσει το μεταφραστή, λαμπρό προϊόν!

Εδώ είναι αυτό που είμαι, επίσης, προσπαθεί να επιτύχει. Στην Α.Ε. έχουμε δύο βασικές γλώσσες, αγγλικά και Αφρικάανς.

Οι περισσότερες δημοσιεύσεις μου είναι στην αγγλική γλώσσα, αλλά πολύ συχνά θα υπάρχουν λίγες απαντήσεις σε μια αγγλική θέση στα Αφρικάανς. Υπάρχει κάποιος τρόπος για να μεταφράσει αυτόματα τα Αφρικανικά σε Αγγλικά μόνο σε χρήστες που επιλέγουν να κάνουν αυτό;

vBET
13-12-09, 18:56
vBET μπορεί να αναγνωρίσει αυτόματα τη γλώσσα των νέων θέσεων και αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει έργο το οποίο θα επιτρέψει να ελέγξετε τις υπάρχουσες θέσεις και να αλλάξετε αυτές. Για τις υφιστάμενες θέσεις εάν θέλετε, μπορείτε πάντα να επεξεργαστείτε το μήνυμα και να προσθέσετε lang και langtitle BBCode χειροκίνητα.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1