PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno vBET 3.3.4 problém s výkonem



rootksk
23-06-10, 10:24
vBET 3.3.4 upgrade, ale problém s výkonem. zatížení serveru na 50 a 60


My fórum denně uniqie hit: 100,000
My databáze 6 GB


Uvolnit plugin zatížení serveru normální
Zatížení plugin zatížení serveru velmi vysoká

Verze 3.3.3 neměl takové problémy, ale upgrade na v. 3.3.4 problém začal

Poznámka: sory moje angličtina


VBulletin 3.8.5
Vbseo 3.3.2

vBET
23-06-10, 18:17
To je zvláštní. Věděli jste se obrátil na celý soubor Cache pro hosty? Pokud ano - můžete potvrdit, že vyrovnávací soubory jsou vytvářeny? Pokud tomu tak není - přidejte příslušné oprávnění pro cache adresáře.

Také prosím, sdělte to, jakou verzi vBSEO, který používáte (pokud existuje) a zkontrolujte, zda v Nástrojích pro webmastery Máte nějaké přesměrování smyčky. To je jediná věc, která přijde mi, že by mohlo být příčinou takového chování některých přesměrování smyčky. Také zkontrolujte si ručně nichž některé byly přeložené stránky, archiv, atd. - a dejte nám vědět, pokud najdete nějakou stránku, která nefunguje.

vBET
23-06-10, 19:53
Je nám líto - jsem jen poznamenat, že jste napsal vBSEO verzi a to mě praštil. Jeden z našich uživatelů již bylo zmíněno, ovinutý přesměrování v této verzi vBSEO. Update vBSEO 3.5.1 řeší problém. Takže prosím, aktualizujte vBSEO a s největší pravděpodobností to bude tento problém vyřešit. Také - můžete mi pm přístupové údaje k FTP a správce CP a mohu najít řešení pro tuto verzi vBSEO.

rootksk
24-06-10, 12:20
Problém je vyřešen. vbseo upgrade na 3.5.1:)

děkuji

vBET
24-06-10, 12:26
OK, takže:) Ještě nevíme, proč tyto smyčky dojde k přesměrování v předchozích verzích vBSEO, ale myslím, že nejlepší rada je, aby z upgrade. Jsem rád, že je v pořádku teď:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1