PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Další langtitle rozebrat problém



moman
22-05-10, 23:46
Použití vbSEO. Screenshot přiložen.

http://www.pentaxforums.com/forums/members/adam-albums-website-news-screenshots-picture5413-a.gif

Najdu oprava tohoto vBSEO ve funkci, která zpracovává toto.

moman
23-05-10, 01:27
V functions_vbseo_vb.php:

najít


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);

nahradit


vbseo_thread_seotitle($getnextoldest);
if (strpos($getnextoldest['title'], '[/langtitle]')) {
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$getnextoldest['title'] = vbet_parseTitle($getnextoldest['title']);
}
$vbseo_gcache['thread'][$getnextoldest['threadid']] = $getnextoldest;

vBET
23-05-10, 17:36
To by nemělo být nutné. Věděli jste integrovaný vBET s vBSEO, jako je popsáno v readme.html souboru? Kterou verzi vBET používáte? Poslední langtitle mít globální analýzu funkce.

moman
24-05-10, 04:08
Ano, a já jsem s použitím nejnovější verze 3.3.3.

vBET
24-05-10, 19:30
Strange. Prosím, řekněte nám, jak se problém reprodukovat - budeme pracovat na více elegantní řešení, které nebude vyžadovat další změnu vBSEO soubory.

Dokážete ji zopakovat se na server? Tj. v oblasti zkušební zprávy?

moman
25-05-10, 19:22
Ne, nelze to prokázat tady, protože nemáte možnost použít vBSEO zahrnout závit tituly v další / předchozí odkazy (které jsou uvedeny přímo pod rychlou odpověď editor). Byste nejprve zapnout volbu.

vBET
25-05-10, 21:01
OK, takže - nyní víme, jak se reprodukovat. Budeme kontrolovat v našich testovacích stupně a hledat jiné řešení. Velké díky! :)

kamilkurczak
01-06-10, 22:00
Je nám líto, ale nemůžeme reprodukci tohoto problému.
Testovali jsme to na 3.5.0 a 3.3.3 vBSEO vBET. Která verze se máte?

Ujistěte se, že jste si nainstalovali nejnovější verzi vbet (pokud jste jej použili)

Jak je to s update product_vbenterprisetranslator.xml z Do-Not-upload složky?

moman
02-06-10, 09:43
Já používám vBET 3.3.3 a 3.3.2 vBSEO. My langtitle tagy nejsou analyzovány na stránce profilu statistiky ani nyní, zdá se. Docela divné!

moman
02-06-10, 10:09
Chcete-li parsování langtitle pod profilem "Statistiky" kartu (kde je napsáno "Poslední příspěvek: ..."), jsem tuto změnu v class_userprofile.php:

Hledat:

$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];

Nahradit:


$this->prepared['lastposttitle'] = $getlastpost['title'];
if (strpos($this->prepared['lastposttitle'], '[/langtitle]'))
{
require_once('vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$this->prepared['lastposttitle'] = vbet_parseTitle($this->prepared['lastposttitle']);
}

Neexistuje způsob, jak tagy jsou globálně analyzovat, jak jinak, tato změna by nebyla nutná. Tam jsou také žádné háčky v této třídě souboru.

vBET
02-06-10, 11:53
Prosím PM přístupové údaje k FTP, Admin CP a CP vBSEO. Protože nejsme schopni reprodukovat na naší straně, musíme zkontrolovat na našem serveru.

Prosím, zrušit změny dříve, než nám poskytnete přístupové údaje (je třeba vidět problém diagnostikovat IT) - můžete se kopie souborů snadno, aby byl zpátky.

Jak jsem psal vBET 3.3.3 by měl analyzovat langtitle celém světě, v tuto chvíli nejsem schopen říct, to je nějaká chyba, v rozporu s jinými plugin, nebo špatně vBET aktualizace.

moman
03-06-10, 07:48
Já jsem tento týden cestují do zahraničí, a nebudou k dispozici žádné řešit problémy backend webu s výjimkou těch zde uveřejněných na tomto fóru.

Mohl byste mi ukázat, kde v kódu je tag globálně analyzovat? I pak se podívejte a dejte vědět, jestli můžu vidět, proč chybí některé oblasti.

vBET
03-06-10, 12:09
otevřít soubor: / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php

a podívejte se na vbet_global_complete se využívá funkce vbet_parseTitleGlobally (z / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php)

moman
04-06-10, 03:07
Díky! I to bude vyšetřovat.

moman
09-06-10, 16:09
Našel jsem pár v navbits na inlinemod.php a postings.php.

Můžete reprodukovat toto chování na těchto stránkách, tedy při úpravě překládal vlákno?

http://img267.imageshack.us/img267/3663/96513903.gif

http://img121.imageshack.us/img121/6716/90955400.gif

vBET
09-06-10, 17:22
Při vydání je v pořádku opustit. Musíte vidět originální text, který bude moci upravit. To je důvod, proč je zakázáno analýze na straně vydání. Mělo by to fungovat tak a je to škodlivé - Google a další návštěvníci vidět schválené znění, a to při vydání:)

vBET
10-06-10, 15:37
Má otázka stále ještě existuje? Co to stavu?

Připravujeme se na novou verzí a chcete vyřešit všechny problémy. Pokud jste zjistili, že to byl nějaký konflikt - prosím potvrďte. Pokud se vám nedaří zvládnout - prosím podrobnosti hodin přístup, takže budeme moci zkontrolovat av případě chyby patří řešení v příští verzi.

moman
13-06-10, 14:17
Přidal jsem parsování ručně lokalitách uvedených v tomto vlákně. Nejsou žádné viditelnější rozebrat problémy.

moman
14-06-10, 14:54
Nevermind, našel další: překládal hodin tituly nejsou analyzovány na stránce tituly na private.php

Pevné přidáním plugin na private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}

moman
14-06-10, 16:09
A další:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Nemohl jsem najít způsob, jak opravit pomocí pluginů. Místo toho jsem přidal tento kód usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Přímo pod



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

vBET
14-06-10, 23:47
Nevermind, našel další: překládal hodin tituly nejsou analyzovány na stránce tituly na private.php

Pevné přidáním plugin na private_complete:


if (strpos($pagetitle, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$pagetitle = vbet_parseTitle($pagetitle);
}


Opravdu nelze reprodukovat tento problém na našem serveru. Domnívám se, že nemáte nainstalován správně vBET 3.3.3 - zkontrolujte to. Měli jsme mnohokrát problém, který naši klienti právě nahrál nové soubory a zapomněl na dovoz nových produktů souboru nebo naopak. Věděli jste se kontroluje výkon funkce vbet_global_complete existují popsal místo?

Také jsme se běží na našem fóru nyní vBET 3.3.4 beta verzi, tak to může být chyba, že existují v 3.3.3 a už jsme ji neopravili (nevím to). Stále, prosím, potvrďte, že vaše vlastní instalace je v pořádku - nejlepší z update na 3.3.3 znovu.

vBET
14-06-10, 23:50
A další:

http://img63.imageshack.us/img63/4445/26859648.gif

Nemohl jsem najít způsob, jak opravit pomocí pluginů. Místo toho jsem přidal tento kód usercp.php:


if (strpos($reputation['title'], '[/langtitle]')) {

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');

$reputation['title'] = vbet_parseTitle($reputation['title']);

} Přímo pod



$reputation['timeline'] = vbdate($vbulletin->options['timeformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['dateline'] = vbdate($vbulletin->options['dateformat'], $reputation['dateline']);

$reputation['reason'] = $bbcode_parser->parse($reputation['reason']);

Pokud tato stránka používá global_complete háček, pak by se mělo zacházet v vBET 3.3.3 - viz předchozí odpověď o tom. Pokud se global_complete se nepoužívá - a pak takový soubor změn bude nutné, nebo ji můžete přidat k některé připojit, pokud existují nějaké na této stránce.

moman
18-06-10, 15:52
My soubor s produktem a všechny PHP soubory, se projevují jako v3.3.3, jak by měly. Nicméně, jsem upravil mnoho souborů a mají docela málo pluginy nainstalované na forum, tak je to poněkud pravděpodobné, že tam může být konflikt.

Všiml jsem si, že doba provedení na global_complete háček je 1000. Neměl by to být větší, aby se zabránilo konfliktu s jinými pluginy?

moman
18-06-10, 15:56
Já jsem potvrdila přítomnost globální analýzu funkce. I velmi pečlivě upgradovat na 3.3.3, takže pochybuji, že obsah souboru může být problém tady. Nicméně, nevidím žádné další chyby, takže myslím, že jsem dobrý čas pohody.

Jsem také rád, že vBET výkon hit na svém serveru je zanedbatelný, a tak jsem se nemohou být upgrade 3.3.3 minulosti kvůli vysokému počtu vlastních úprav / oprav práce jsem se provádí na vlastní pěst. S 800 on-line, jsem měla serveru zátěž nižší než 1,00, a 1200 on-line, byli kolem 3,00. Není to špatné pro dual Hex jádra serveru Xeon, myslím, že!

vBET
18-06-10, 20:26
Myslím, že taky! :)

Takže - dostat se zpátky k otázce. vBET by měl zpracovat automaticky ty řez langtitle (s ...) - nejsme schopni reprodukovat na našem fóru a chcete, aby se nové verze brzy. Bylo by skvělé, kdyby se nám podařilo najít důvod tohoto stavu a stanoví, že pokud je na naší straně. Pokud můžete hodin přístup podrobně fórum, nebo dokonce testovací případ, kdy ti, co se stalo, že jsme mohli - můžeme napravit:)

V tuto chvíli bez možnosti kopírovat Dokonce jsme si nemůžeme být jisti, že to je opravdu vBET bug (není nějaký konflikt s jiným mod nebo problém s konfigurací). Takže jsme v mrtvém bodě se v této oblasti. Ještě jednou - my bychom rádi tento problém vyřešit na své straně, pokud chcete. Existuje možnost, že nová verze bude vBET o tomto víkendu - by bylo skvělé ukončit všechny problémy dříve, než:)

vBET
05-07-10, 07:44
Zjistil jsem, že jsme opravdu měli chybu tam. Globální langtitle analýze byla uvnitř zbytečné stavu tak, že ne vždy byla hodnocena. To je již opraveno a bude součástí příští verze.

moman
04-08-10, 18:57
Mohl byste prosím po rychlé řešení, že? Nemohu upgradovat na 3.3.4 právě teď: (

Hádám, že zbytečné podmínkou je jeden dole:

function vbet_parseTitleGlobally(&$title, $removeNotTranslateSection = false) {

if ($_GET['do'] != 'postthread' && $_GET['do'] != 'comment' && 0!==strpos($_GET['do'], 'edit') && 0!==strpos($_GET['do'], 'update')

&& strpos($title, '[langtitle=')) {

return vbet_parseTitleMultiple($title, $removeNotTranslateSection);

}

vBET
06-08-10, 09:07
Co se držet s aktualizací?

Budu se dívat v SVN se pro kontrolu, jaké změny se o řešení problému, ale - budete potřebovat posledního vydání první, mohli se narychlo, kdybychom zveřejní.

moman
06-08-10, 09:13
Udělal jsem několik změn v kódu v průběhu času, a já jsem zapomněl, kde a proč. Nechci, aby se lámání věci, které již fungují!

vBET
06-08-10, 09:30
Vezměte prosím na vědomí, že nejsme zodpovědní za kód změnit naši klienti - jsme jednoduché není schopen udělat. Pokud vaše změny se podle našeho rychlá řešení pak si můžete být klidný - tyto budou zahrnuty v další verzi, takže vše bude v pořádku. Pokud jste provedli nějaké další změny kódu, pak jsme radu psát nějaký dokument, který vás o vaše osobní dalších kroků při aktualizacích - jinak zůstane se starým vBET verzi, protože se o nevíte, co a za co jste změnili.

Vezměte prosím na vědomí, že jsem zjistil, jaké změny jsou nezbytné k vyřešení tohoto problému, ale nemohu publikovat quik fix na fóru (protože obsahuje zlomené BBCode uvnitř). Takže pelase zeptat na to e-mailem (contact@vbenterprisetranslator.com) a pošlu ti to tam.

moman
06-08-10, 18:40
Souhlasím s tím, život by byl jednodušší, kdybych dokumentovány změny. Pokud se pamatuji, že byly všechny opravy chyb, a ne nové funkce, atd.

E-mail odeslán! Díky!

vBET
07-08-10, 10:46
Odpověděl e-mailem:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1