PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno VBET Potřebujeme vás



hotslot
03-05-10, 22:44
2 vysoce hodnocené vbulletin.org kodérů se pokusili vyřešit havárii řekli vbet a vbseo jsou na omylu. Vbseo šel vlákna se podívat kolem sebe a pevné pár drobných věcí, ale řekl to není, a že jsme potřebovali kontaktovat.

tak přetrvávají problémy

1. Google chyb značek ", kterou jste uvedli několik temp kódy" to nefunguje
2. Vbet nefunguje

Žádáme Vás člověk sám přihlásit a opravit tyto otázky, prosím.

vBET
03-05-10, 22:50
Ahoj

1. Nechápu, můžete to vysvětlit víc? Možná, že nějaký odkaz na místo, kde se to stane, a popis, kde hledat.
2. Co přesně se stalo?

Důležitá věc - to, co bylo změněno na fóru, od minule, kdy vBET pracoval?

Úpravy:
Všechno je v pořádku - že jste odstranili vBET pravidla tak, odkazy nejsou funkční. To je v pořádku a bylo by divné, kdyby to bude fungovat v tuto chvíli. vBET budou pracovat znovu, když dáte vBET pravidla. souboru htaccess. Někdo rozbil si htaccess pravidla -. Požádat ho o opravu, nebo to ladem pokyny pro vBET htaccess pravidla.

Také vidím, že jste vBSEO zakázán (nebo také nefunguje propertly), v této chvíli, protože odkazy jsou v syrové formě.

hotslot
03-05-10, 23:25
Paxel program, VBSEO zaměstnanců a borbolo nemůže přijít na to. Prostě zakázáno vbseo chránit PR a komunikace v současné době.

Google chyb značek ", kterou jste uvedli několik temp kódy", nemůžeme je přimět k práci ..

Ptala jsem se několikrát, abys šel a rychle opravit, protože si jako jediný ví, jak tento program opravdu funguje. Teď už chápu, proč Nemáte poskytnout podporu pro svůj vlastní produkt jsem zaplatil za ohledně této věci je nemožné: (

Úpravy: (odstěhoval se z samostatné vlákno admin)

Zde jsou nejnovější informace o situaci. Po vyčerpávajícím hodinách byl sám na to přijít na to, vBet problémy vbseo (http://www.vbseo.com), rozhodl se věnovat toto v maximální možným způsobem.

Dali mi novou verzi vbseo to není ani zveřejněna, ale 3,50 zlato! Jak se cítila jsem bolest. Teď, když je velmi laskavý, ale také šel a opravil a zavrtěl něco přes asi se tam dostat program fungoval bez potíží vbet.

Takže teď vydává pouze v ruce, jsou následující:

1. Temp oprava Vbet poskytl není platný.
2. Vbet ani není funkční. Chyby po všem

Chci poděkovat všem zúčastněným, že mi pomohla parta. Nyní, když můžu dostat chlapa jsem platil $ za svůj výrobek "dvakrát", aby mi pomůže, že jsem rád, táborník.

Jsem tak zklamaný s tímto vbet, jeho takový skvělý program, ale služba je pouze hrozný: (

Jsem velmi nová a měla by být podpora pro tyto šílené obavy. Nedávejte mi 3 stránek "Odkazy řešení problému," nebo HTML kódování. To je jako říkat 3 měsíce starý baby uvařit večeři, tak se to nestane. Nemám představu o žádné z těchto věcí.

vBET
04-05-10, 10:01
Chápu, že problémy na serveru, není nic dobrého, ale máte naši podporu a máte naše odpověď rychle diagnostikovat. Víte, co je špatného na URL nefunguje, a jak to napravit. Takže prosím, udělat. Máte vše, co potřebujete a dostal naši podporu v této problematice.

Ptali jste se jednou - dostal odpověď. Teď vidíme, další zprávy, a na ni odpovědět. Prosím, řekni, co nechcete pochopit, v naší instrukce. Htacces souboru a my vám vysvětlí vám to. Máte plnou podporu v našem fóru, které je zdarma s licencí vBET. Jakékoliv zásahy na architektuře klient-server jsme u vBET chybu, která nemá řešení, zatím, nebo placené služby (instalace, update, integrace). Není tam žádná chyba - bylo vBET práce, ale někdo z vás nepořádek na serveru a odstranit vBET pravidla.
Vezměte prosím na vědomí, že nejsme bez úklid a nemáme jít na architektuře klient-server pokaždé, když někdo něco rozbít je. V tuto chvíli nemáme žádný důvod, aby věc, která je vBET chyba, protože jsem viděl, že jste porušili pravidla, která jak vidím, došlo ke změně včera. Zjistit, kdo je vinen a udělal z něj čisté. Pokud chcete, abychom vás přimělo vBET instalace je to placená služba: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Máš okamžitě diagnostiku a řešení. To je to, co obsahuje bezplatnou podporu prostřednictvím fóra. A pomůžeme vám s tímto problémem tak dlouho, jak budete muset řešit. Ale pokud chcete, instalační služby, která je věnována jedna budete muset zaplatit za to. Je normální, jako v každém obchodě. A pokud jste frustrovaní, že jste se platí v obchodě, tak mi verry líto a doufám, že se budete cítit lépe velmi rychle. Vaše problémy nejsou, protože vBET. Máš okamžitou pomoc. Chcete-platí jedno - žádný problém. Ty wan platí jeden zdarma - nevidím důvod, proč to v případě, že někdo rozbil již pracuje instalace na forum.

Pokud jste měli vBSEO aktualizováno prosím plnou integraci vBSEO dle pokynů v readme.html od vBET balení.

O ", kterou jste uvedli několik temp kódy" - já pořád nechápu, co tím myslíš - prosím vysvětlete. O čem to je?

1. Co fix píšeš o?
2. Ano, to není a nemělo by na aktuální konfiguraci - jak jsem psal od začátku máte špatné htaccess pravidla.. Opravte to, jak bylo popsáno v první odpověď.

Také prosím spam na fóru. Toto je místo pro váš problém. Věříme, že podpora, nebo vám umožní vyřešit problém rychle:) Pokud máte nějaké dotazy - prosím, zeptejte se.

hotslot
04-05-10, 16:10
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Už jsem zaplatil za to! lol



Tento kód, který jste nám dal narazil na fóru. To je součástí problému žádný důvod, proč Nemáte fix.

hotslot
04-05-10, 18:54
Mám na které se vztahuje toto fórum s pomocí vedení. Stále není vyřešen.

vBET
04-05-10, 20:39
http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations

Už jsem zaplatil za to! lol

Ne - jste si zaplatili za to. Kterou jste zaplatili za jednu instalaci a jedna byla provedena instalace na serveru. vBET běžel a funkční po tom. Ty už spotřebované našich služeb. Vy jste zaplatili za druhé instalace (nebo upgrade). Pokud si koupíte boty v obchodě pak dostanete ty. Nemusíte se vrátit po chvíli a říkají, že by vám další boty, protože jste již zaplatili za to. Dali jsme vám, co jste si zaplatili.

Ty aktuální situace je, že někdo porušil své htaccess pravidla. Dali jsme si řešení, co je zahrnuto ve volném on-line podpory. Ale pokud chcete, abychom se znovu instalaci - budete muset věnovat znovu. Stejně jako když přijdete do obchodu znovu nákupu budete muset znovu platí za to, co si chcete vzít. Vezměte prosím na vědomí, že instalace služby, které jste zaplatili před (a které již spotřebováno), znamená to, že jsme jedno zařízení dělat vBET funkční na forum. To ještě neznamená, že za celý život musíme vyřešit všechny vaše problémy. Jak jsem napsal dříve, než jsme kontrolu, co se děje na straně klienta, když se jedná o nějaký bug, nebo předpokládáme, že to je. Ve vašem případě už se diagnostikovat -. Špatné htaccess, a už si řešení. Prosím, použijte řešení, které jsme vám dali, nebo koupit instalace / update službu, pokud chcete, abychom to pro vás. Budeme vás při každém kroku, pokud budete mít problémy. Jen prosím, který krok instrukcí, které nerozumíte:)




Tento kód, který jste nám dal narazil na fóru. To je součástí problému žádný důvod, proč Nemáte fix.

To není pravda - jsem zkontrolovat váš soubor a nemáte Tato změna je - máte původní kód. Minulý poslední datum změny vbenterprisetranslator_seo.php na serveru je od 22. dubna. Tak prosím, aby nebyly nepravdivé údaje - to nám nepomůže který vám pomůže.

Prosím ladem pokyny, které jsme vám dali vyřešit problém, nebo koupit instalace / ugrade službu, pokud chcete, abychom to pro vás. Máte naši plnou podporu ve všech otázkách, budete muset vyřešit tento případ. Stačí říct, který krok, kterým nerozumíte a my Vám rádi podpořili:)

hotslot
04-05-10, 21:19
Pamatujte si, já nevím, jak to udělat. Řekli mi, budu tím, co mi řekl.

hotslot
05-05-10, 02:06
Když jsme zaplatili za posledních instalaci jste nainstalovali původní kód. Teď, když jsme našli chyby v původní kód "vbenterprisetranslator_seo.php" Myslím, že byste se vrátit a opravit ji. Není nám

Upravovat.

Ok kamarád Vám pošlu dalších 30 dolarů, jedinou podmínkou je, že jsem dont muset platit za to znovu a vám slíbit, aby se plugin v admin CP, kde můžeme jednoduše automatické aktualizace, když přijdou nové aktualizace k dispozici.

vBET
05-05-10, 12:41
Vezměte prosím na vědomí, že chyby v softwaru jsou normální věci. vBET má velmi málo chyb, které jsou opraveny velmi rychle. Můžete vidět na jakýkoliv software, který chcete na celém světě a uvidíte, že se opravovat chyby z verze na verzi. VBET a má velmi nízkou chyby prostě vidět zde: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/ - to je jen 6 chyb i celé dějiny vBET4.x celé historie - některé jsou již opraveny v posledních vydání. A všechny jsou menší. Nebyl ani hlavní kritický vůbec. vBET je software s velmi dobrou kvalitou.

Pro chybu bys popsat Dali jsme rychlé řešení, které samozřejmě budou zahrnuty v další verzi.

Nemůžeme vám slíbit žádné v oblasti budoucích aktualizací pro velmi jednoduchého důvodu - vBET záleží na VB. Nemůžeme zaručit, co BB bude dělat v budoucnosti. Také, pokud používáte jiné mody (jako vBSEO) jsme také žádnou odpovědnost a nemůže být zodpovědný za svůj kód. Je to jako jdete do obchodu a říct:. "Budu kupovat tuto obuv-li mi slíbit, že všechny boty, které jsem se vždy oblečení od této značky se mi padnou dobře a vypadá dobře s jakýmkoli jiným oblečení, které jsem se kdy opotřebení a já Také chceme, aby v případě, pokud někdo použije mé boty a zlomil ji, pak opravit si jej zdarma na celý život. ". Nejsem si jistý, že si ani neuvědomuje, co jsi žádají. Vezměte prosím na vědomí, že to prostě nemožné poskytnout takovou záruku.

BB nepodporuje něco jako automatické aktualizace - žádný mod, který vám dá, a také ne. Opravdu nevím, proč jste nás požádali o to.

Vezměte prosím na vědomí, že naším cílem není, aby se od našich klientů peníze znovu a znovu, ale povzbudit naše klienty k tomu aktualizace sami, které jsou velmi dobře popsány, a pro které jsme našim on-line podpora v případě problémů. Jen Podívejte se na naše první odpověď - Dali jsme si řešení. Neskrýváme se žádné tajné znalosti. Dáváme našim zákazníkům všechny potřebné informace, odpovídat na jejich otázky a pomoc v případě problémů. Také jsme se v našich silách, aby jeho instalace, upgrade a integraci tak jednoduché, jak to je možné.

Instalace vBET je triviální (vkládat + import produktů souboru).
Aktualizace vypadá stejně jako instalace a jen občas si požádat o další kroky (vždy, protože jiné mody kód není náš).
Tvorba odkazů SEO práce je dobře popsána a to prostě MUSÍ zahrnovat vydání souboru htaccess -. Není jiná cesta, protože je na úrovni serveru není vBET.
Integrace je tak jednoduché, jak to umožňuje integrovaný mod. vBSEO nechce být příjemné pro jiné mody, a nemají žádné háčky. Jejich řešení nás nutí z 2 obrázků úprava integraci s vBET. A prosím, na vědomí, že hledáme jednodušší řešení - už změnila několikrát integrace pokyny, aby byl bezpečnější pro forum.

Můžete bezpečí své peníze, pokud si jen snažím ladem pokyny, a to sami. Naše instalace a aktualizace služby jsou pro lidi, kteří nechtějí trávit svůj vlastní čas na to a raději zaplatí. Dáváte-li přednost zaplatit, proč to děláš tak velký problém na to - je to vaše rozhodnutí o koupi služby nebo jej sami mají přesné instrukce, co má dělat. Vše, co potřebujete, je na tomto fóru, a pokud ne, budeme odpovídat na vaše dotazy.

Pokud si nechcete udělat a chtějí placenou službu, pak prosím jen se objednat a my vám poskytne naše služby na běžných pravidel. Dostanete, co jste si zaplatili.
Dále upozorňujeme, že můžeme nainstalovat si 4.2.2beta verzi, která napravila chyby všiml, ale nebyl propuštěn přesto. Takže budete mít žádný problém v oblastech, které byly popsány dříve (můžete také jednoduše opravit sami pomocí rychlé opravy descried na tomto fóru).

hotslot
05-05-10, 15:47
OK, ujistěte se, že se to "opravit" Zmínil jste se také tam, prosím.


by měl být na cestě žádné sec

vBET
05-05-10, 16:56
Dostali jsme několik objednávek dnes. Nikdo z vašeho e-mailovou adresu - prosím PM / email jakém pořadí je na vás. Může být reakcí na potvrzovací e-mail, číslo objednávky, PayPal ID transakce, cokoliv, co nám umožní ověřit, že jeden z těchto příkazů je od Vás:)

hotslot
05-05-10, 18:02
Hodin ODESLANÝCH ....

vBET
05-05-10, 22:01
Hotovo. Jak jsem psal před integrací s vBSEO bylo potřeba znovu, protože vBSEO aktualizace a někdo rozbil pravidel. Zkontrolujte prosím fóra a dejte nám vědět v případě jakéhokoliv problému:)

hotslot
06-05-10, 18:00
My webmaster chyby násobí krát 10. Jsme ječmen uvedeny na Google se nyní dokonce i problémy s Sitemap plazit.

Zaplatil jsem více než 4000 dolarů dolarů za vše, a to by se nikdy nestalo. VBSEO a VB.org kodéry řekli, že tento program .. Co se děje tady někdo je zodpovědný

vBET
06-05-10, 20:55
Co webmaster chyby? Uveďte, prosím, příklady z nich. Nemůžu říct, co se děje, když nemám dost informací.

Také prosím, na vědomí, že nejsme zodpovědní za ostatní - peníze, píšete o nebylo tráví na vBET a zmiňovat se o tom nemají nic společného s hledáním řešení.
Pokud je na straně vBET Rádi Vám pomůžeme Vám - nejprve určit, a v tuto chvíli opravdu nevím, co píšete o. Uveďte, prosím, příklady z vašich chyb, webmaster

hotslot
06-05-10, 21:25
Im nemůže připojit soubor ve formátu CSV přímo z aplikace Google zde ..

To jde do detailu na co je špatně. Pokud se vám líbí vám mohu dát Google Webmaster Tools Profil uživatele přihlásit atd.

vBET
06-05-10, 23:26
OK - můžete mi pm přístupové údaje nebo poslat soubor e-mailem. Ale my nepotřebujeme všechny chyby, jen příklady - které mohou zahrnovat i zde.

vBET
07-05-10, 15:20
Stále se nic od tebe ... Opravdu si nějaké skutečné Webmaster Tools chyby, nebo ne? Pokud ano - uveďte prosím ty, takže budeme mít možnost ověřit, co se děje.

hotslot
07-05-10, 17:49
Jsem zpátky líto,

e-mailu zaslaného s přihlašovací údaje.

vBET
07-05-10, 19:07
OK. Byl jsem tam, a to, co jsem vám říci, že neexistuje žádná chybová zpráva, která byla vyrobena po vBET instalace byla stanovena na našem serveru. Většina z těch chyb bylo foung roboty Google v době, kdy jste měl zlomený. Htaccess na serveru, co si můžete ověřit sami podle data.

Vezměte prosím na vědomí, že Google vám datum, kdy byla chyba nalezena a vše, co vidíte, je historická data - většina z nich již pracuje, co se dá jednoduše zkontrolovat pouhým kliknutím na odkaz ukazuje Google. Být konkrétnější:
- HTTP chyby - to vše jsou jen historie, odkazy pracují
- Sitemap - také historie, všechny odkazy fungují a data ukazují, že bylo zjištěno, když crasched fórum
- Nesledoval - ty s vbet_lang uvnitř by mělo být historické právě teď - to bylo způsobeno tím, vBET chybu, která je již opravena. Pokud zjistíte, nové takhle (to znamená s datem po update), dejte nám prosím vědět. Vidím, že tam ještě je nějaký problém s odkazy v 20% má - Postarám se o tom dnes / zítra.
- Not Found - to jsou některé falešné odkazy, které jsou rozbité. To nemá nic společného s vBET, to jsou jen nějaké hloupé spojení s čísly v tom - pokud jste se ještě dostat, můžete zvážit, kde jsou k dispozici na fórum. Součástí těchto vypadá jako někdo, kdo si s konfigurací vBSEO na serveru a hledat na data mohu říci, že je to velmi pravděpodobné. Takže s největší pravděpodobností se Google procházet vaše stránky, pokud jste měli jiné vBSEO konfigurace vzory odkazy (to důvod, proč jsou všechny ty / číslo / číslo-title odkazů). Nemůžu být jisti, že, ale jsem si jistý, že to nemá nic společného s vBET - ty nejsou přeloženy odkazy.
- Nedostupný - jen historii, kdy byl rozbit fórum (3DR květen všude) - odkazy jsou funkční.

Za předpokladu, že: po aktualizaci, kterou napsal, že počet chyb Webmaster nástrojů vzrostly 10 krát, ale není tam žádná jediná chyba s datem po aktualizaci ...
Také něco přes 95% chyb je historie a odkazy pracují tam. Jen chyby v nesledoval sekce byla způsobena chyba vBET - většina by se nemělo stát už ne. 1 číslo stále ještě existuje a my se postaráme o to.

Prosím, naučit se používat Webmaster Tools a udržet pozornost, to, co hledáte on - něco skutečného, nebo jen historie. To může vám hodně bezpečných HART kousků;) Jen při pohledu na data, která zobrazuje chyba čas fórum zlomené a kliknutím na odkaz ke kontrole skutečného stavu, můžete ověřit, že to není skutečná věc a už to bylo způsobeno špatnou konfiguraci vašeho fóra (která je již opravena).

Vezměte prosím na vědomí, že historické chyby zmizí čas od času v Webmaster Tools a další aktuální objeví-li se takové existuje.

Máte nějaké otázky týkající se aktuálního stavu? Nebo potřebujete další vysvětlení? :)

hotslot
07-05-10, 22:23
1 číslo stále ještě existuje a my se postaráme o to.

Děkuji Vám za skvělou práci. Kdy můžeme očekávat, že to třeba udělat?

vBET
08-05-10, 03:14
To se provádí již.

To je odkaz, který nepracoval předtím: http://www.hotslot.org/ga/tags/cleopatra 's%% 20gold 20slot.htm

Důvodem bylo, že po přesměrování URL převzaty z "rediredted" parametr byl změněn a nebyl fit na to, co se očekává od vBSEO. Vezměte prosím na vědomí, že jsem musel změnit způsob, jak určit skutečnou vazbu po přesměrování - to je jen 1 řádek kódu, ale významný. Nyní už pouze snížit kód jazyka z odkazu místo přepsat hodnotou z "přesměrovat" parametr.

Udělal jsem zkoušky na forum a zdá se, pracuje dobře. Prosím, ještě se některé testy s přeloženými odkazy a sledovat Webmaster Tools chyby na chvíli. V případě jakéhokoliv problému, prosím jen napište - budeme rádi pomůžeme.

Také v případě našich změna nebude mít žádné neočekávané chování, bude zahrnuta do budoucí verzi - ale pro to musíme podívat se ostatní servery se chovají stejným způsobem v této oblasti.

hotslot
08-05-10, 18:55
Děkuji Michal,

Máte nějaké doporučení, jak můžu dostat zpátky své webové stránky ve vyhledávačích? Stále se ale ztratil obrovskou hodnotu výpadky. Co vbseo strukturu odkazů používáte?

S pozdravem

hotslot
08-05-10, 20:56
Jsme stále zobrazuje spoustu chyb, které jsou však stále platné.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Všechny vbet přestavby části médií se vrací špatné.

I tam, kde jsou tyto pocházejí z?

hotslot.org/366023421

vBET
08-05-10, 22:02
Jsme stále zobrazuje spoustu chyb, které jsou však stále platné.

http://www.hotslot.org/ar/media/tag/slot
http://www.hotslot.org/ar/media/u2-slotfan

Všechny vbet přestavby části médií se vrací špatné.

I tam, kde jsou tyto pocházejí z?

hotslot.org/366023421

První 2: to není chyba vBET - tyto odkazy nefungují v původním - nemohou pracovat v překladu. Zjistit, kde na forum jsou generovány falešné odkazy na média a odstranit ty.

Poslední z nich má co do činění s vBET - není tam žádný kód jazyka. Vezměte prosím na vědomí, že jsme vBET podpora - zeptejte se nás jen asi vBET související věci. Samozřejmě, pokud si nejste jisti - jen se zeptejte;)

hotslot
09-05-10, 18:55
Warning: require_once (/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55


Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening vyžaduje '/ home / content / h / o / t / hotslot / html / includes / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php' (include_path ='.:/ usr/local/php5 / lib / php ') in / home / content / h / o / t / hotslot / html / vbenterprisetranslator_seo.php on line 55


Forum je opět havaroval.

vBET
09-05-10, 19:49
Nemáte žádné vBET soubory, které by měly být v adresáři patří. Někdo ji smazali a zlomil si fórum.

Prosím, nahrát na FTP soubory z vBET balíčku. Také pokud jste si odstranit ty, a nevím, kdo to byl, pak to bude moudré měnit hesla k FTP. Tyto soubory nezmizel mávnutím kouzelného proutku ... Pokud víte, kdo to byl - také by bylo rozumné omezit jeho přístup ...

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1