PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno chybová hlášení po aktualizaci serveru



simit patel
28-11-09, 21:10
Dobrý den,

Jen jsem se stěhoval své stránky na nový dedikovaný server. již bylo vše v pořádku na svém posledním server. Po přesunu na nový server, já jsem dostat následující chybovou zprávu:

Fatal error: Call to undefined function iconv () in / home / username / public_html / includes / vbenterprisetranslator_functions.php on line 379

to je pro SHOWTHREAD stránek. na forum stránky, stejně jako vbacmps stránky a vbcommerce / vbcredits stránek, to jde zmizí, když kliknete na jinou vlajku.

Víte, jak můžeme tento problém vyřešit? Vypadá to jako nastavení serveru, protože to bylo v pohodě, než jsem se přestěhoval na nový server.

díky
simit

vBET
28-11-09, 21:22
Ano, je to otázka nastavení serveru - konkrétně PHP problém. Viz zde to, co je nutné pro tento mod do práce:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post7

Je třeba iconv nainstalován, a to je to, co vám chybí na novém serveru. Ty se snadno najít návod k instalaci prohlížení Internetu na: PHP iconv

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1