PDA

Zobrazit plnou verzi: Problémy s Google mapa stránek



Simon Lloyd
08-11-10, 11:41
Ahoj im stále problémy se stránkou Google Maps, připojený je varování a dole (na rozdíl od Google Sitemap, který měl X) je ukázka jednoho z Sitemap, které ukazují varování
Znovu předložit 5.listopadu 2010
Sitemap chyb a varování

Podrobnosti stav linky
- URL nesledoval
Při testování vzorku adres URL z vašich stránek, jsme zjistili, že některé adresy URL přesměrování na jiné místo. Doporučujeme, aby si Sitemap obsahující adresy URL, které odkazují na The Final Destination (cíl přesměrování) namísto přesměrování na jinou URL. HTTP chyba: 302
URL: 2003 диаграммы не отображаются должным образом в 2007 году - Кодекс клетке Форум
Problém zjištěn: 7 listopadu 2010 můžete pomoci?

Z nějakého podivného důvodu nemůžu nahrát 7kilobajt textový soubor, pokud se dostanete do kontaktu Dám vám adresu URL pro stažení!

kamilkurczak
08-11-10, 13:31
OK, takže prosím, pošlete mi PM s tímto odkazem. Díky

Simon Lloyd
08-11-10, 13:35
AM poslal:)

kamilkurczak
08-11-10, 13:44
ok budu zkontrolovat
EDITOVANÁ
Já se přesunout do fóra o integraci

kamilkurczak
09-11-10, 12:35
Dobrý den,
Ověřil jsem si odkazy z Vašeho souboru a vedou k příslušným tématům správně.
Možná to bylo občas chybí napojení na Google a místo nebylo cache. Tyto odkazy práci, takže teď nemám co kontrolovat.
Pokud najdete nyní URL tohoto problému. Prosím napište zde o tom.
Díky

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1