PDA

Zobrazit plnou verzi: Vyřešeno Jak integrovat mé vBAdvanced CMPS stránky mimo fórum root?



Simon Lloyd
05-10-10, 16:36
Ahoj všem,
Právě jsem si trochu pomoci dostat produkt do práce, a to krásně Nyní však užívám vBAdvanced CMPS (ne vBadvanced dynamiky) a stránky na úrovni domény, tj. www.thecodecage.com / index.php mé forum je této úrovni www.thecodecage.com / forumz Jak se dostanu na překlad do práce na této stránce taky?

S pozdravem,
Simon

Simon Lloyd
05-10-10, 16:57
Jen abyste věděli, že jsem editoval includes / vba_cmps_include_top.php do této podoby
<? Php
global $ vbenterprisetranslatorflags;
global $ vbenterprisetranslatorflagsdropdown;
eval ('$ navigační lišty = "'. fetch_template (" navigační lišty).'";');

/ / ++============================================== ===========================++
/ / | | VBadvanced CMPS v3.1.0 (vB 3,6 - VB 3,8) - 88781
/ / | | © 2003-2009 vBadvanced.com - Všechna práva vyhrazena
/ / | | Tento soubor může být šířen v celku nebo významné části.
/ / | | VBadvanced (http://vbadvanced.com)
/ / | | Staženo 16:57, neděle 11.ledna 2009But příznaky neprojevují, takže nemůžete být přeložen?

S pozdravem,
Simon

kamilkurczak
06-10-10, 08:55
Zkoušeli jste to:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Simon Lloyd
06-10-10, 09:53
To je vrchol mé úrovni domény. Htaccess

RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forumz/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]Skladba URL venku je zapnutý, ale stále to není vidět?

kamilkurczak
06-10-10, 10:04
. prvé htaccess na vnější stránka by měla být:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

Vložte prosím do těchto pravidel. htaccess

Simon Lloyd
06-10-10, 10:26
Kamil, díky za odpověď, v horní části mé. Htaccess teď vypadá takhle
RewriteEngine on
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

rewritecond %{query_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

ale stále nemůže příznaky objeví, takže nelze zkontrolovat překlad.

EDIT: Pokud je tato funkce dalších zemí teď nevidím na domovskou stránku

Simon Lloyd
06-10-10, 10:39
Kamil, jsem rozšířil své FTP přístup na úrovni domény:)

kamilkurczak
06-10-10, 10:54
Jen se podívejte dnes:
Použijete-li tuto URL: Cage Code - Pomoc pakietu Microsoft Office - Microsoft Office dyskusja (http://www.thecodecage.com/pl/)
je přeložen, ale nevidím na praporky, takže musíme přidat tento vlajky v ruce

Simon Lloyd
06-10-10, 11:01
Díky, jak to uděláme?

S pozdravem,
Simon

kamilkurczak
06-10-10, 11:35
tak,
1. Jděte do admincp-> vBET-> flags
2. nastavit Vlajky místo k vlastní
3. přidat do šablony v dobré místo (na fóru je pod logem obrázek)
tento kód:
$vbenterprisetranslatorflags
(Najít dobré místo pro vyhledávací stroje v admincp-> Styly a šablony-> Hledání v šablonách)

:)

Simon Lloyd
06-10-10, 11:39
(Díky, všiml jsem si, že jste tak již učinili, a já to oceňuji:) existuje jen jeden menší problém, když se podíváš sem kód Cage - Office Microsoft - Microsoft Office (http://www.thecodecage.com/es/) diskuse uvidíte, že on-line jména uživatelů jsou přeloženy, existuje způsob, jak zabránit uživatelských jmen jsou přeloženy tam?

kamilkurczak
06-10-10, 11:49
ok pokusím se najít řešení

Simon Lloyd
06-10-10, 11:50
Kamil, díky moc za vaši pozornost s tímto:)

kamilkurczak
06-10-10, 11:52
to »Online Uživatelé box je mod nebo normální vB možnost?

Simon Lloyd
06-10-10, 11:56
Je to normální vBAdvanced modul, pokud se podíváte do admincp na vBAdvanced CMPS> adv_portal_onlineusers to je šablona, která dodává modul (myslím), jsem si pm'd název souboru, který jsem ftp'd se udělat změnu uvedeny v souboru takto:
/ / Změna Simons

Simon Lloyd
07-10-10, 13:11
(Díky, všiml jsem si, že jste tak již učinili, a já to oceňuji:) existuje jen jeden menší problém, když se podíváš sem kód Cage - Office Microsoft - Microsoft Office (http://www.thecodecage.com/es/) diskuse uvidíte, že on-line jména uživatelů jsou přeloženy, existuje způsob, jak zabránit uživatelských jmen jsou přeloženy tam?


ok pokusím se najít řešení


to »Online Uživatelé box je mod nebo normální vB volba? Opravil jsem tento problém s tímto závitem http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/8-usernames-still-translated-2.html

kamilkurczak
07-10-10, 13:46
Díky za potvrzení:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1