Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 11

Тема: Не може да забраните vBET? (Спешни)

Хибридният изглед

Предишна публикация Previous Post   Next Post Следващ пост
  1. #1
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default Не може да забраните vBET? (Спешни)

    Здравейте всички, аз съм опитва да проследите проблем, който появиха за една седмица преди, за тази цел, трябва да забраните всички плъгин, обаче когато забраняване на vbet форума не зареди въобще, само напълно празна страница?

    Помага някои една, трябва да направите това спешно защото ми форум стил е счупена за гости.

    Поздрави,
    Саймън

  2. #2
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Майкъл, ако четете това все още имате администратор за достъп, да видите форума в регистрирания out/гост статус и ще видите Стайлинг липсва, влезте в и Стайлинг е там, Ето защо трябва да забраните vbet да се елиминира като пишеш причина.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    Майкъл, ако четете това все още имате администратор за достъп, да видите форума в регистрирания out/гост статус и ще видите Стайлинг липсва, влезте в и Стайлинг е там, Ето защо трябва да забраните vbet да се елиминира като пишеш причина.
    Имате ли гост кеш, включена? Ако да, моля опитайте да го изключите (само временно за изпитване) и проверете отново. Най-вероятно той е включен и сте направили някои промени, стил и вашите стилове се съхраняват във файлове. Така след промени стил файлове са различни (различни имена) но кеширани пълно HTML продукция в гост кеш имат URL на старите файлове със стил. Това обяснява перфектно, какво става. Ако това е причината след това моля:
    1. Само изчакайте, докато гост кеш изтича и проблемът ще премине далеч себе си
    2. Или ако не желаете да изчакате само чисто гост кеш

    Ако това не е причината тогава моля уведомете ни и ние ще провери го отново.

  4. #4
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Здравей Михал в момента прави работилница, той ще ви отговори колкото е възможно по-скоро, но тук е това, което I got вместо вас, как да забраните vBET:

    1. Изключване в Admin CP
    2. Коментар vBET правила в .htaccess. Ако не помните, които тогава са тези проверка в vBET пакет в не качване/инструменти/пренасочване правилата директория
    3. Върне интеграция промени в vbseo файлове. Най-лесният начин - просто качване оригиналните файлове. Ако не разполагате zip - го изтеглите от доставчика на страница. Най-трудните начин - просто отворете readme.html в vBET пакет и там точно които са описани кои промени е направен - просто да го направи по начин, обратна.

  5. #5
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Благодаря за отговор, аз съм сняг с работата в момента, така че ми стил на форум за гости ще трябва да остане счупени до утре, където мога да изпълните това действие, въпреки че имам sneaking съмнение, че е до vbet, причинява това - аз ще updaate ви утре когато мога да забраните успешно vBET.

  6. #6
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Майкъл, настройка извън гост кеш работи, но аз само някога са използвани един стил, нищо някога кеширане или показано на гостите е моят стил, който използвам сега, потребителят никога не бил показа друг стил, НЯКОГА!, смятам, че ако в vbulletin настройки мога да променя стила, показано на гостите ще изплати точно ми избор, нейните хит или МИС, но предимно не оформена версия на текущия стил. Ако го направя, помолете и да изключите гост кеш тогава той държи, тя трябва да означава iscausing че vbet проблем!.

  7. #7
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    Оставих гост кеш, изключено от 22: 15 вчера и изглед на гост, нерегистриран/не сте влезли в изглед е както трябва да бъде, когато го включих обратно на 21: 20 днес изглед на гост беше прекъсната, отново, ако след това променя стила този ИД, налични по подразбиране vbulletin не изплати тази промяна insted изглед на гост получава фиксирани, но показва, определени в предишния стил, тогава когато някой се опитва да видите нишка изгледа се връща към стил, току-що смениха на ПП

    Съм включих гост кеша отново, така че ми стилове са фиксирани, I посочените по-горе не промених стила или виж така няма причина защо vBET да причиняват този проблем, може да ви моля освобождаване на коригиране или ми кажете Какво мога да направя, за да получите тази работа правилно?

  8. #8
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Сеп 2010
    Мнения
    256

    Default

    I решен този проблем себе си, но vBET все още има нужда корекция, така че този doen't трябва да се прави ръчно:
    1. Достъп до Admincp > vBET кеш
    2. > гости кеш
    3. Забранен гост кеш и записани
    4. Прави Гостите кеш време да живее И Гост кеш време да живее за по-малко подходящи страници стойности на нула
    5. Разрешено гост кеш и е записано
    6. Гости изгледи са сега показва вашия стил на правилни
    7. Прави Гостите кеш време да живее И Гост кеш време да живее за по-малко подходящи страници стойност I ги е в преди и записани
    8. Отметнатите регистрираните в изглед, за да потвърдите Стайлинг е все още ОК

    Сега е фиксиран изглед за гости, но предполагам, когато кешираните времето се изпълнява ако гост вижда моя сайт и има проблем с Стайлинг или някои грешки, след това на всеки гост след това ще видите счупени стил или грешка, когато наистина вече да не съществува и грешка!

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Simon Lloyd View Post
    I решен този проблем себе си, но vBET все още има нужда корекция, така че този doen't трябва да се прави ръчно:
    1. Достъп до Admincp > vBET кеш
    2. > гости кеш
    3. Забранен гост кеш и записани
    4. Прави Гостите кеш време да живее И Гост кеш време да живее за по-малко подходящи страници стойности на нула
    5. Разрешено гост кеш и е записано
    6. Гости изгледи са сега показва вашия стил на правилни
    7. Прави Гостите кеш време да живее И Гост кеш време да живее за по-малко подходящи страници стойност I ги е в преди и записани
    8. Отметнатите регистрираните в изглед, за да потвърдите Стайлинг е все още ОК

    Сега е фиксиран изглед за гости, но предполагам, когато кешираните времето се изпълнява ако гост вижда моя сайт и има проблем с Стайлинг или някои грешки, след това на всеки гост след това ще видите счупени стил или грешка, когато наистина вече да не съществува и грешка!
    Здравей. vBET не се нуждаят от промени в тази област - изобщо нямаше грешка - вече обяснихме как работи. Тя работи, както предполага да - показва напълно кеширани HTML страници до изтичането на тези. И работеше по същия начин на форума ти. Вашето описание на това как сте решили проблема, е доказателството. Променили сте кеш TTL на наистина ниска стойност, така че всички страници са изтекли и са заменени там, където са дошли нови заявки. Всичко работи перфектно. Точно както описах в първия си отговор тук - вашите кеширани страници сочат към не съществуващите CSS файлове, защото повечето вероятно някои CSS бяха променени на вашия форум. И точно както описах преди в такъв случай можете просто да изчакате, докато изтече кеша (ако времето за живеене има ниски стойности) на кеша за гости Flush. Моля, не забравяйте - не промийте кеша на базата данни - този работи перфектно, без значение какви промени ще направите на вашия форум

    Също така не трябва да го решите сами. В действителност вие просто е това, което аз написах ви в ми първия отговор в тази нишка:
    Ако това е причината след това моля:
    1. Само изчакайте, докато гост кеш изтича и проблемът ще премине далеч себе си
    2. Или ако не желаете да изчакате само чисто гост кеш
    Вие просто изтрити гост кеш, както е с подкана. Обърнете внимание, че има много по-прост начин за това - не е нужно да направите всички тези стъпки, достатъчно е да отидете на Admin CP -> vBET кеш -> Cache чист. Съжалявам, но аз не посочват тази опция в последния отговор - I приема ти го знаеш.

  10. #10
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Съжаляваме, че трябваше да го решите от ваш собствен, проверяваме възможности, защо изглежда и как да я решен веднъж за всички

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •