Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 4 на 4

Тема: Нуждаете се от помощ за написването на потребителя Page Wiki за ползване VBET

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jul 2011
    Мнения
    20

    Lightbulb Нуждаете се от помощ за написването на потребителя Page Wiki за ползване VBET

    Искам да създаде уики-страница
    превод - Списание BLiNC:: BASE скокове, скачане с парашут, и по парапланеризъм

    Това ми потребители могат да четат, че ще им помогне да разберат как да използват VBET.
    Повечето от моите потребители не са технически, така че страницата наистина трябва да са общи. Но страница трябва да се преведе и като вече имам 10 + езика удари моя сайт.

    За всички онези, които искат да помогнат, всички ние можем да да споделим този ценен ресурс.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здрасти

    Първо - моля конфигурирайте vBET да признае език автоматично. Тук ще намерите опция в vBET опции в Admin CP. Не мога да кажа точно сега ще работи с уики-съдържание - то зависи подходящи куки са използвани, но окончателно ще работи за всички Еврофутбол съдържание нови (мнения, блогове, група коментари и т.н.).

    При откриване на език - потребителите просто напишете в собствения си език и vBET (с помощта на Google API) подходящо отбелязва в съобщението.

    Също така моля вижте тук за статия за vBET BBCodes: http://www.vbenterprisetranslator.co...e-support.html

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    хо използвате vaultwiki твърде

    страхотно можете да направите vbet работи в vaultwiki страници, аз съм забраните vbet vaultwiki в страниците, защото vbet не работи в страници vaultwiki

    можете да споделите вашите Htaccess моля? така че може би можем да го направим по-добре

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Интеграция инструкции за Vault Wiki: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html

    В случай на някакви проблеми с интеграцията - моля пишете там

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •