Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Potrzebujesz pomocy pisania stron wiki użytkownika do użycia vBET

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Lipiec 2011
    Wiadomości
    20

    Lightbulb Potrzebujesz pomocy pisania stron wiki użytkownika do użycia vBET

    Chcę utworzyć stronę wiki
    tłumaczenie - Magazyn BLiNC:: BASE jumping, skoki spadochronowe, a Paralotniarstwo

    Że moje użytkownicy mogą przeczytać, że pomoże im zrozumieć, jak korzystać vBET.
    Większość moich użytkowników nietechnicznych, więc strony naprawdę musi być ogólny. Ale strony muszą tłumaczyć także mam już 10 + językach uderzenie mojej stronie.

    Dla wszystkich, którzy chcą pomóc, wszyscy możemy podzielić się tym cennym surowcem.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Cześć

    Po pierwsze - należy skonfigurować vBET rozpoznać język automatycznie. Znajdziesz opcji vBET opcji w Admin CP. Nie mogę powiedzieć teraz będzie pracować z treści wiki - to zależy nie odpowiednie haki są używane, ale to ostatecznie pracy dla wszystkich nowych treści vBulletin (posty, blogi, komentarze grupy, i tak dalej).

    Gdy wykrywanie języka działa - użytkownicy po prostu napisz w ich własnym języku i vBET (za pomocą Google API) odpowiednio znaków wiadomości.

    Również można znaleźć tutaj artykuł dotyczący vBET BBCodes: http://www.vbenterprisetranslator.co...e-support.html

  3. #3
    Członek
    Zarejestrowany
    Maj 2010
    Wiadomości
    97

    Default

    ho używasz vaultwiki zbyt

    niesamowite możesz vBET pracy na stronach vaultwiki, jestem wyłączenie vBET na stronach vaultwiki, ponieważ vBET nie działa na stronach vaultwiki

    można podzielić się htaccess proszę? więc może uda nam się lepiej

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Instrukcje integracji dla Vault Wiki: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html

    W przypadku jakichkolwiek problemów z integracją - napisz tam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •