Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 4 kohta 4

Thread: Vajad abi kirjalikult Kasutaja Wiki Page jaoks VBET kasutamine

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Juuli 2011
    Postitusi
    20

    Lightbulb Vajad abi kirjalikult Kasutaja Wiki Page jaoks VBET kasutamine

    Ma tahan luua wiki lehele
    tõlge - BLiNC Magazine:: BASE hüpped, langevarjuhüpped ja Paragliding

    Et minu kasutajad saavad lugeda, mis aitab neil mõista, kuidas kasutada VBET.
    Enamik minu kasutajad on üldarusaadav, et leht tõesti peab olema üldine. Aga lehekülg peab ka tõlkida ka mul on juba 10 + keeles lööb sivustoni.

    Kõigile neile, kes soovivad aidata, saame kõik jagavad sellele väärtuslikule ressursile.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Tere

    Esiteks - palun seadistada vBET tunnustada keel automaatselt. Leiad valik vBET võimalusi Admin AP. Ma ei saa öelda just nüüd kavatse seda tööd wiki sisu - see sõltub see vastavate konksude kasutatakse, kuid see saab lõplikult töö kõigile vBulletin uue sisu (postid, blogid, grupi kommentaarid ja nii edasi).

    Kui keeletuvastuse töötab - kasutajad lihtsalt kirjutada oma emakeeles ning vBET (kasutades Google API) asjakohase märke sõnumisse.

    Ka palun vaadake siia artikli kohta vBET BBCodes: http://www.vbenterprisetranslator.co...e-support.html

  3. #3

    Default

    ho sa kasutad vaultwiki liiga

    awesome saad teha vbet töötavad vaultwiki lehekülgedel, olen puuet vbet sisse vaultwiki lehti, sest vbet ei tööta vaultwiki lehti

    sa saad jagada oma htaccess palun? nii äkki saame teha paremini

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Integratsioon juhiseid Vault Wiki: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html

    Juhul, kui tekib küsimusi integratsioon - palun kirjutage seal

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •