PDA

View Full Version: Решени Връзки проблема форум отново



moman
22-01-10, 03:45
Тъй като ъпгрейд към 3.3.0, този бъг е отново случва: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/248-forum-links-% 3D-недостатъчност-2.html

Уговорката, която излезе с по-рано не работят вече: (

moman
22-01-10, 03:47
Той също така се случва с линкове към нашата галерия за снимка на потребителя, така че съм временно позволиха на "Replace" Форум Връзки с директни връзки към целеви URL адреси? "Опция в vBSEO временно (това Къса ми хит брояч).

vBET
22-01-10, 19:12
Вие направихте ръчни промени във файла и по време на актуализация, която да замени върви обратно по подразбиране. Ето защо спря да работи.

Съжаляваме, но дълго, тъй като тя не ще бъде подкрепена официално ще трябва да я държи ръчно. Така че просто моля, направи промени отново и ти ще работи отново.

Аз ще отида да видя по-тясна връзка, които са насочени и аз ще се провери възможността за подкрепа на тази в следващата версия:) Аз ще дам отговор там.

EDIT:
Аз го видях - моля опитайте да използвате опцията "Игнориране на URL адреси в основните опции vBET - тя трябва да реши въпроса и да запазите избрания от Вас URL адреси не се проследяват чрез превод.

moman
22-01-10, 23:54
Благодарение-I ще използва опцията. Redid ръчна промяна и то не е ефективно, така че аз ще се придържаме към игнорира опция URL адреси.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1