Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 2 12 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 15

Тэма: DBSEO падтрымкі

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Лютым 2012 г.
    Паведамленняў
    12

    Default DBSEO падтрымкі

    Прывітанне

    Я выкарыстаў VBSEO да тых часоў, пакуль ен нядаўна выйшаў з сеткі, і не будзе падтрымлівацца.

    Я цяпер пайшлі выкарыстоўваць DBSEO, як здаецца, толькі альтэрнатывай

    Ці ЕСЦЬ спосаб, як мы можам працаваць разам, каб знайсці спосаб, каб падтрымаць DBSEO url для VBET як я хачу выкарыстаць абодва плагіна. Я рады дапамагчы з тэставаннем, і інш

    У VBSEO было шмат мадыфікацый патрэбнага для VBET працаваць правільна.

    Гэта будзе тое ж самае для DBSEO ? калі так, ці не маглі б вы дайце мне ведаць, што асноўныя праблемы, каб я мог паспрабаваць унесці змены, на мой тэставы сайт, каб на ім будзе працаваць.

    дзякуй

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма неабходнасці інтэграцыі. Таксама, калі ласка, паглядзіце на нашы readme файл, паколькі маюцца асобныя звесткі аб канфігурацыі з дружалюбныя Url.

  3. #3
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Снежань 2009
    Паведамленняў
    276

    Default

    Я б хацеў, каб гэты інтэграцыі.

  4. #4
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Лютым 2012 г.
    Паведамленняў
    12

    Default

    прывітанне

    мне трэба, каб выкарыстоўваць dbseo для забеспячэння існуючай структурай url трымалі. Мой рэйтынг і г.д сайта не залежыць ад гэтых url-адрасоў захоўваецца ці правільна 301 на новы url. DBSEO гэта, і, як такая, мне трэба пераканацца, я выкарыстоўваю яго.

    Я адкрыю новую нітку і зараз, калі я толькі што ўсталявалі поўны vbet і цяпер ні адзін з перакладаў работ на ўсіх.

    Часткова гэта адбылося з-праца з бясплатнай версіяй pro, але не па якой-небудзь прычыне.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    На дадзены момант мы не плануем інтэграваць з dbseo. Я зразумеў, што вы хочаце захаваць вашыя структурай URL. Вы маглі б выпрабаваць тыя дружалюбныя Url трымаць яго. Можа быць, dbseo працуе аналагічным чынам.

    Калі няма, то вы можаце паспрабаваць інтэграваць сябе, на свой страх і рызыка, але майце на ўвазе, што калі вы зменіце vBET код, то вам прыйдзецца змяніць яго зноў пасля кожнага vBET абнаўлення.

    Я не ведаю, як дакладна dbseo работ. Яна працуе з дапамогай убудоў або як vBSEO дадае фронт-кантролера. Калі ен працуе, падобнымі на vBSEO затым вы можаце базы на vBSEO інтэграцыі ў якасці прыкладу. У любым выпадку, калі вы хочаце мець толькі праца SEO спасылкі, гэта павінна быць даволі проста. Калі вы хочаце перавесці, Url - гэта можа быць некалькі складаней.

  6. #6
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    У маі 2014 года
    Паведамленняў
    2

    Default

    Там па-ранейшаму не плануе падтрымліваць гэтую DBSEO інтэграцыі? Я хачу, каб mod але не можаце яе ўсталяваць, калі гэта не так.

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    На дадзены момант мы не плануем падтрымліваць яго. vBulletin мае ўласны дружалюбныя URL-адрасоў. Гэта тое, што скончыў vBSEO і большасць, напэўна, і іншыя ўбудовы, якія дае функцыянальнасць, якая ўжо ўваходзіць памрэ, ці будзе выкарыстоўвацца рэдка. Таму мы не думаем, што есць неабходнасць на рынку для яго падтрымкі.

  8. #8
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    У маі 2014 года
    Паведамленняў
    2

    Default

    Гэта здаецца больш чым дружалюбныя URL-адрасы. Я DBSEO ўсталяваная на даволі вялікі/busy форуму.

    Для людзей накшталт мяне, хто шукае тэхнічныя рашэнні для павелічэння трафіку, асабліва людзей, гатовых выдаткаваць трохі грошай, мы паспрабуем ў любым выпадку. Мы таксама будзем глядзець на такія рэчы, як ваш мод таксама. Аднак яны несумяшчальныя. Я амаль упэўненая, што вы будзеце губляць кліентаў.

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Дзякуй за Ваша меркаванне. У дадзены момант мы не плануем падтрымку DBSEO.

  10. #10
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Снежань 2009
    Паведамленняў
    276

    Default

    Quote Паведамленне ад siparker View Post
    мне трэба, каб выкарыстоўваць dbseo для забеспячэння існуючай структурай url трымалі. Мой рэйтынг і г.д сайта не залежыць ад гэтых url-адрасоў захоўваецца ці правільна 301 на новы url. DBSEO гэта, і, як такая, мне трэба пераканацца, я выкарыстоўваю яго.
    Гэта. З vbseo больш не падтрымліваецца мы, па крайняй меры, трэба як-301 перакладзены URL-адрасы на новыя пасля пераключэння на DBSEO.

Стар. 1 з 2 12 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •