КПК

Прагляд поўнай версіі: Як брэндынгу бясплатна?



wowglider.de
23-06-10, 11:28
Прывітанне******

Я толькі што брэндынг-Free, für мой форум " фэйр-плэй " Bot | WoW/MMO Glider Bot | WoW форум (http://wow.glider-forum.de/) набылі, але тэкст усе яшчэ ніжэй, як я магу выдаліць яго?

MFG

Добры дзень, Я толькі што купіў брэндынгу бясплатны варыянт для майго форуму. Але аб'ява ўсё яшчэ там, як я ад яго пазбавіцца? Дзякуй

kamilkurczak
23-06-10, 13:00
Па змаўчанні брэндынг Бясплатны пакет зняў крэдытных спасылку, але, гэта ліцэнзія дае вам права выдаліць таксама інфармацыю аб версіі, але вы павінны зрабіць гэта самі

Я буду рыхтаваць падрабязныя інструкцыі для вас, і я пашлю да вас PM:).

wowglider.de
23-06-10, 14:18
добра, усё яшчэ чакаю PM

kamilkurczak
23-06-10, 14:23
Паведамленне было адпраўлена:)

njm
20-07-10, 11:28
прывітанне ... не маглі б вы выслаць мне гэтую інфармацыю таксама ... толькі што атрымаў брэндынгу бясплатнай версіі. яшчэ не загрузілі ўсё ж ... будзе ў некалькі дзён, калі гатовыя да ўсталёўкі, але хацелася б ведаць, як выправіць неадкладна, калі гатовы да ўсталёўкі.

kamilkurczak
20-07-10, 12:18
Паведамленне было адпраўлена:)

mario06
20-07-10, 18:05
Хіба вы не можаце зрабіць яго брэндам свабоднай прама з скрынкі?

vBET
20-07-10, 19:41
Па змаўчанні брэндынгу бясплатная версія вольная ад крэдытных сувязь, але любы ўладальнік брэнда бясплатна ліцэнзіі дазваляецца, каб выдаліць таксама інфармацыя аб назве прадукту.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1