КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае vbet322 З IE праблемы



keledjh
15-06-10, 15:55
Мой vbet версіі 3.2.2. Сайта не можа быць наведаў з г.зн. (вельмі павольна, але на першай старонцы ў парадку). калі ўбудова пад забаронай, усё ў парадку.
іншыя даследаваць усё ў парадку.
donnot проста зразумець.
Версія VB з'яўляецца 383.
Сервер сістэмы:
Apache/2.2.3 (CentOS)
Zend Optimizer 3.3.3
MySQL кліент Бібліятэка версіі 5.0.77
GD бібліятэку ў камплекце (2.0.34 сумяшчальны)
Eaccelerator 0.9.6.1
PHP версіі 5.2.13
мой праваднік:
MSIE 7.0, Windows XP

kamilkurczak
16-06-10, 09:45
Добры дзень,

Калі ласка, абновіце vBET да апошняй версіі і і праверце яго яшчэ раз. Гэта павінна дапамагчы.

Новыя версіі вельмі шмат паляпшэнняў. Працэдуры былі змененыя з моманту вашай версіі. Тут у вас ёсць апісанне
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/663-vbet-3-3-3-released.html

пасля абнаўлення яшчэ раз праверыць узаемадзеянняў з vBSEO

vBET
17-06-10, 12:52
Таксама, калі ласка, адправіць (тут або PM) URL вашага форуму - я праверу ці ёсць у вас праблема з падвойнымі перанакіраванне (гэта было важна для прадукцыйнасці).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1