КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Праблема з прэм'ер-міністра адправіць па vBSHOP!



Taurus
01-06-11, 10:23
Я мадэрнізаваў свой vbShop (З Dragonbyte тэхналогій), і зараз у мяне ёсць коды <VB SNTA> зноў ва ўсіх прэм'ер-міністра даслаў гэты мод. Я надаю некалькі скрыншотаў. Калі ласка, дапамажыце мне вырашыць гэтую праблему. Гэта адбываецца толькі тады, калі член выкарыстоўвае іншую мову па змаўчанні. Дзякуй.

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037abc356.png

Ўсплывае

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de6037aaade3.png

Пры спробе адказаць на адзін з гэтых я атрымліваю паведамленне пра памылку з-за імя карыстальніка паміж гэтымі кодамі

http://creativx.net/forums/imagehosting/34de604d459950.png

vBET
02-06-11, 22:37
Калі ласка, падрабязна PM доступ да панэлі адміністратара і FTP + дакладныя інструкцыі, як прайграць праблему. Што рабіць, каб такая інфармацыя згенераваныя аўтаматычна (гэта аўтаматычна згенераваныя) ... Неўзабаве - калі ласка, дашліце больш падрабязную інфармацыю, дзе яго знайсці і як яго прайграць.

vBET
07-06-11, 14:54
ОК, я ведаю, дзе ПМ адправіць у vbshop. Менавіта ў файл: / dbtech / vbshop / уваходзіць / class_items_core.php
Я магу зрабіць хуткую інтэграцыю на vbshop боку. Для гэтага дастаткова паставіць адзін радок кода да гэтага радка:

$ Userids = выбухнуць (',', $ гэта-> канфігурацыі ['апавяшчэння']);
І, як дадатковая лінія паставіць гэты:

$ Пакупнік ["Імя карыстальніка"] = & str_replace (масіў ('', '»),'', $ Пакупнік ["Імя карыстальніка"]);
Гэта ўжо праверана і ўключана ў вашым форуме.

Я таксама магу зрабіць яшчэ некалькі расследаванне і высветліць, якая частка кода vBET непразрыстым, але яшчэ якое-то рашэнне запатрабуе спецыяльных задач інтэграцыі ... Са свайго боку, як апісана або на vBET боку, дадаўшы некаторыя ўмовы. Мы не можам проста ўключыць яго ў афіцыйны код vBET, таму што толькі аб гэтым адзін убудова.

Калі ласка, скажыце гэта рашэнне ў парадку?

PS.
Ён мае сілу толькі для новых PM - стары проста зламаныя. Вы можаце выправіць гэта запыт SQL на базе дадзеных, калі вы хочаце.

Taurus
07-06-11, 17:45
Вялікі дзякуй Міхал. Быццам бы працуе выдатна зараз!

vBET
08-06-11, 07:29
ТАКІМ ЧЫНАМ, - мы не ў стане прайграць гэтую праблему за межамі вашага форуму. Так што калі вы хочаце, каб мы зрабілі яшчэ некалькі расследаванне і паспрабаваць знайсці лепшае рашэнне, якое не будзе патрабаваць, каб памятаць аб дадатковых крокаў інтэграцыі, то мы можам зрабіць гэта на вашым форуме. Я сапраўды не ўпэўнены, можна будзе без асаблівых крокаў інтэграцыі, але калі вы хочаце, каб мы ўсё больш і будзе дзяліцца сваімі форум для гэтага, то мы можам выдаткаваць крыху больш часу для гэтага.

Калі гэтага недастаткова - я напішу новую тэму ў раздзеле інтэграцыі так што гэта будзе лёгка даступныя ў будучыні.

Вядома, прасцей за ўсё будзе проста адключыць опцыю, каб не перакладаць імёны карыстальнікаў, але гэта, здаецца, не занадта добрая ідэя;)

Taurus
09-06-11, 00:43
На дадзеным этапе гэта, здаецца, досыць Міхал. Я буду сачыць за любымі пытаннямі, але пакуль гэта, здаецца, вырашана. Яшчэ раз дзякуй.

vBET
09-06-11, 01:18
ТАКІМ ЧЫНАМ, - усталёўка гэтай вырашана:) Атрымлівайце асалоду ад vBET! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1