КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Памылка ў Sitemap Generator



tavenger5
11-05-11, 19:11
Я атрымліваю гэтае папярэджаньне ў генератар vbseo карта сайта:

Увага: strtr () [function.strtr]: другі аргумент не масіў у / галоўная / сайт / public_html / vbseo / уваходзіць / functions_vbseo_url.php на лініі 592

Лінія 592 дадаецца інтэграцыі vbet
$ Тэкст = strtr ($ тэкст, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
калі ласка, праверце вашу карту сайта інтэграцыі ў чарговы раз.
якая версія генератара карты сайта вы выкарыстоўваеце?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Генератар карты сайта не інтэграваная з vBET - Я выкарыстоўваю 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET павінны ўсталёўваць гэтую опцыю ў vbenteprisetranslator_seo.php файл. Можа быць, тут сваю карту сайта не выкарыстоўваюць гэты файл, і масіў не запоўненыя.

Мы павінны праверыць яго. Мне патрэбна ваша FTP і AdminCP падрабязнасці - калі ласка, адпраўце яго мне па PM

vBET
09-06-11, 20:41
Каміль ў адпачынку прама цяпер, і я не ведаю, вы ўсё яшчэ маюць патрэбу ў дапамозе тут, ці яна была вырашана П. М., і я магу зачыніць яго. Вы па-ранейшаму маюць патрэбу ў нашай дапамозе тут?

vBET
15-06-11, 16:23
Няма адказу - лічыць вырашанай. У адваротным выпадку просім проста напісаць тут, і мы вернемся да гэтага пытання.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1