КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае пасля абнаўлення - нічога не працуе больш



wowglider.de
12-04-11, 14:05
Прывітанне,
я выкарыстоўваю:
Даведка 3.8.7
vBSEO 3.6.0 золата
і
vBet бэта-версія 3.4

Паколькі я vBet абнавілі працуе, і больш нічога. (гл. фатаграфіі)
ImageShack альбом - 2 images (http://img163.imageshack.us/g/90349832.jpg/)


Таксама сцягоў не больш карэктна (і, адпаведна, не больш).

Я ўсе geuploaded і "product-vbenterprisetranslator.xml" імпарт павінен я яшчэ што-то зрабіць?

Мой htaccess выглядае так:



RewriteEngine On

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.glider-forum\.de$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://wow.glider-forum.de/$1 [R=301,L]

#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

wowglider.de
12-04-11, 14:20
Акрамя таго, ваша readme.html смешна, "знайсці $ vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL)," Не ці праўда.

Добра, я перарабіў ўсе крокі ўстаноўкі (але яны ўжо ўсё зроблена правільна) я праверыў на ротар
additional .ini files parsed /etc/php5/apache2/conf.d/curl.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/gd.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/mysqli.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/pdo_mysql.ini, /etc/php5/apache2/conf.d/xcache.ini і для Iconv
Registered Stream Filters string.rot13, string.toupper, string.tolower, string.strip_tags, convert.*, consumed, convert.iconv.*, bzip2.*, zlib.*

Сцягі не адлюстроўваюцца .. пераклад не працуе ... што рабіць?

kamilkurczak
12-04-11, 14:48
ок, калі ласка, абновіце ўсе vBET файлы з тэчкі загрузіць яшчэ раз:
- Vbenterprisetranslator_seo.php павінны быць у асноўны тэчцы

імпарт зноў product.xml файл з гэтага-не-загрузіць тэчкі.

ваш Htaccess добра выглядае, хм, калі ласка нанова адрэдагаваць ваш vbseo падаў у першапачатковым выглядзе
і пасля ўсіх змен - праверка vBET.

Калі ўсё яшчэ не працуе, калі ласка, дашліце мне PM ваш AdminCP і FTP дэталі і я буду правяраць яго

wowglider.de
12-04-11, 14:51
Я ўжо зрабіў гэта ў 3 разы. Ці будзе адпраўляць вы Увайсці.

kamilkurczak
12-04-11, 22:47
ОК Я чакаю вашыя дадзеныя.

wowglider.de
19-04-11, 17:08
Як доўга я павінен чакаць? Мой сайт атрымлівае deindexed, верб вышлем Вам усю інфармацыю!

Гэтая падтрымка становіцца Уорзер і Уорзер .... калі гэта не з'яўляецца фіксаванай да пятніцы я выдаліць маю падпіску.

kamilkurczak
19-04-11, 21:32
Я загрузіў яшчэ раз усё vBET файлы - па-ранейшаму не працуе, я праверыў ваш Htaccess -. Усё ў парадку, але ўсё яшчэ не працуе.
Я інтэграванай vBSEO файлы з vBET - да гэтага часу не працуе.
Усе файлы канфігурацыі выглядае добра. Цяпер мне трэба праверыць канфігурацыю ў AdminCP, але я не магу выкарыстоўваць маю AdminCP дэталей з ПМ - вы можаце праверыць маю інфармацыю для доступу да вашых AdminCP яшчэ раз?

па-другое, вы можаце паспрабаваць адключыць vBSEO і паспрабаваць выкарыстаць vBET, можа быць, у нас канфлікт.
Я рэдагаваў файлы з планёраў-forum.de, гэта нармальна?
Сцягі добра працуе цяпер. (Пераклад адрасы таксама)

Я заўважыў, што часам увесь тэкст знікае, а часам і тэкст пераведзены добра. Можа быць, у нас ёсць праблема з падключэннем да Google.

wowglider.de
20-04-11, 11:42
Цяпер яго працы добра, я зрабіў тое ж самае, як і вы, але працуе цяпер .. Вы выкарыстоўваеце бэта-файлы?

wowglider.de
20-04-11, 12:24
але не маглі б вы выдаліць брэндынг зноў?

kamilkurczak
20-04-11, 16:04
vBET інфармацыя выдаленая.
Так ці можаце вы пацьвердзіць, што цяпер усё ў парадку?

wowglider.de
24-04-11, 10:15
Chorme -> Усё ў парадку.
Inet Explorer 9 -> дзіўныя рэчы здарылася са сцягамі ... але пераклад у парадку. (Пасля перазагрузкі ён, здаецца, працуе .. можа хто-то пацвердзіць гэта?)
Firefox 4 -> Усё ў парадку.

vBET
25-04-11, 21:26
Chorme -> Усё ў парадку.
Inet Explorer 9 -> дзіўныя рэчы здарылася са сцягамі ... але пераклад у парадку. (Пасля перазагрузкі ён, здаецца, працуе .. можа хто-то пацвердзіць гэта?)
Firefox 4 -> Усё ў парадку.

Калі пасля перазагрузкі сцягі Добра, тады я мяркую, што гэта было пытанне аб кэш IE боку. Калі ласка, звярніце ўвагу, што мы дадалі новыя сцягі ў апошні рэліз і ўсё сцягі на самай справе ў адзін малюнак (вялікі аптымізацыі для вашага форуму), так што калі IE усё яшчэ кэшавацца стары, то вы маглі бачыць дзіўныя рэчы (напрыклад, няправільна сцягі няправільныя спасылкі, некаторыя сцягі дубляваныя або нешта накшталт гэтага). Гэта адзіны браўзэр, пытанне са старымі кэшаваныя файл, які ў цяперашні час няма, таму што новыя малюнак было атрымана з сервера - усё ў парадку:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1