Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 9 з 9

Тема: vBET 3.3.4 та 3.3.2 vBSEO питання

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default vBET 3.3.4 та 3.3.2 vBSEO питання

    Доброго дня.

    Зверніть увагу, що vBET у версії 3.3.4 має проблеми з vBSEO 3.3.2 - є перенаправлення цикл - це призведе до дуже високого навантаження на сервер і деякі з перекладених сторінок буде розбився.

    Вона повністю вирішена, якщо ви оновлюєте vBSEO до 3.5.1

    Крім того - якщо хтось хоче перейти на vBET 3.3.4 і до цих пір використовують vBSEO 3.5.1 ми настійно рекомендуємо зробити це в першу чергу на деякі Наприклад форуму тіста і будемо там. Ми протестували vBET на останньому можливі варіанти - і ті, які підтримуються до сих пір ми wiling для вирішення цього питання для vBSEO 3.3.2 версії. Так що якщо комусь цікаво - будь ласка, повідомте нам, і PM деталі доступу до розділу з такою конфігурацією. Як я вже писав офіційно ми підтримуємо останніх релізів і всіх наших форумах тест вже оновлені.

  2. #2

    Default

    будь-які оновлення з цього приводу? з деяких причин я не можу отримати vbseo 3,5 коректно працювати на моєму VBulletin 3,8 установці.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ні - ми навіть не розслідувати це як очевидне vbseo питання, що коректується в їх останньої версії. Саме тому ми не стали шукати рішення - це просто вже вирішена.

    Ми офіційно підтримує останньої версії, але ми можемо подивитися, чому це відбувається з цієї старої версії vBSEO якщо ми отримаємо доступ до деяких тестовому екземплярі з такою конфігурацією. Так що якщо у вас є випробувальний екземпляр з тими, версії та PM нам доступ туди ми можемо перевірити, що відбувається.

    У всякому разі - це рекомендується зробив оновлення. Якщо у вас є проблеми з оновленням до останньої версії vBSEO ви повинні йти своїм співробітникам за допомогою.

  4. #4

    Default

    Привіт;

    Я встановив у нескінченний цикл, але я не можу використовувати, тому що це допомагає вам бути в будь-якому випадку?

  5. #5
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    яка версія vBSEO ви використовуєте?
    Спробуйте оновити vBSEO до більш пізньої версії.

    Якщо це інше питання, будь ласка, опишіть її тут
    Востаннє редагувалось kamilkurczak; 11-08-10 в 12:31.

  6. #6

    Default

    Я не можу оновлення до нової версії версії vBSEO 3.3.3, тому що мій термін дії ліцензії закінчився.

    Що ще я можу зробити?

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ви можете знизити vBET версія - з більш ранніми vBET версію цього питання не існувало. Проте ми не рекомендуємо цього рішення, тому що кожен реліз vBET більш оптимізовані і мають більше можливостей.

    Ви також можете PM нам деталі доступу до панелі адміністратора, FTP і vBSEO CP, ми перевіримо це. Зверніть увагу, що зазвичай ми підтримуємо тільки останні релізи, тому що ті, виправили помилки. Таким чином, ми не гарантуємо, вирішити питання, яке знаходиться на стороні vBSEO (бо vBSEO оновлення вирішує проблему). Якщо ми знайдемо його швидко - ми вирішити цю проблему. Якщо ні, то ми можемо проводити більше часу з цим питанням, як оплачувана інтеграції послуга, яка коштує $ 30, якщо ви згодні.

  8. #8

    Default

    Дайте, що Ви маєте на увазі 30 доларів?

    Я не можу встановити через вас на своїх помилках.

    І ви підняли мене через брак грошей.

    Відмовтеся від своєї прихильності не було знайдено повернути мені мої гроші ...

  9. #9
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    Kasili, як Міхал написав - Ви можете надіслати нам PM з AdminCP і FTP дані, і ми постараємося вирішити цю проблему, але ми не можемо гарантувати, щоб вирішити питання, яке стоїть на боці vbseo в (тому що оновлення vbseo в вирішує питання).
    це питання знаходиться на стороні vBSEO.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •