Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 8 з 8

Тема: допомога з dbseo від vbet переписати правила

  1. #1

    Default допомога з dbseo від vbet переписати правила

    привіт мій поточний конфіг nginx як нижче

    Не могли б ви порадити з додатків для вбет ~(я так розумію вони повинні бути перевірені і, по суті, не підтримуються.)

    один біт я конкретно стурбований не зачіпають /блог/ папка, яка містить в WordPress.

    Code:
    server {
            listen 80;
            #listen [::]:80 default ipv6only=on;
    
            server_name www.mydomain.com mydomain.com;
            root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
            access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
            error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;
    
            index index.php index.html index.htm;
            error_page 404 /404.html;
    
            location / {
                try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
            }
    
            location /blog/ {
                    index index.php;
                    rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works
                  
            }
    
            location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
            {
                    rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
            }
    
            # Pass PHP scripts to PHP-FPM
            location ~ \.php$ {
                try_files $uri =403;
                fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
                fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
                include fastcgi_params;
                fastcgi_index index.php;
                fastcgi_param SCRIPT_FILENAME  $document_root$fastcgi_script_name;
            }
    
            # Enable browser cache for CSS / JS
            location ~* \.(?:css|js)$ {
                expires 30d;
                add_header Pragma "public";
                add_header Cache-Control "public";
                add_header Vary "Accept-Encoding";
            }
    
            # Enable browser cache for static files
            location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
                expires 60d;
                add_header Pragma "public";
                add_header Cache-Control "public";
            }
    
            # Deny access to hidden files
            location ~ (^|/)\. {
                deny all;
            }
    
    }

  2. #2
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    В даний час ми не підтримуємо dbseo.
    Зміни в SEO на dbseo не все так просто. В додаток до додавання правила ви повинні перекладати фрази з допомогою. компанія SEO і замінити їх. Для цього слід створити відповідний контролер або гачки.

    Ми рекомендуємо використовувати дружні URL-адреси.

  3. #3

    Default

    привіт

    його досить великий і старий форум, тому я буду боротися, щоб змінити різні URL-адреси тепер. деякі були в місці генерації трафіку за 5 років +

    мені б дуже не хотілося втратити ті рейтинги, змінивши структуру URL в якості шляху немає до 301 тисячі адрес.

  4. #4
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Дякую за Вашу думку. В даний момент ми не плануємо підтримку DBSEO.

  5. #5

    Default

    ок. я говорив DBseo несучої і вони сказали, що вони могли надавати допомогу їх кінець. якщо у вас є конкретні питання повторно, як це потрібно працювати, з тобою все в порядку, щоб надати мені цю інформацію?

    Я б застряг трохи інакше.

    чи є які-небудь конкретні версії або інформацію Re vbseo, які можуть бути в змозі вказати нам у правильному напрямку, намагаючись вирішити інтеграція?

  6. #6
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Ми не підтримуємо DBSEO. Ми підтримуємо vBSEO і дружніх URL-адреси і не планується в даний час для підтримки DBSEO, що не підтримує в vb5. З цієї точки зору, як vb4 і DBSEO продукти вже застаріли. vBSEO підтримали нас перед глагов підтримка дружніх URL і ця підтримка була переміщена випадків vb4 на vB3. vBSEO і DBSEO не підтримувати в vb5, який вказує, що дана частка ринку зникає замінений рідний зрозумілий URL-адресу, який вже доставлений в ціні VB і не вимагають додаткових комісій. Тому, серед іншого, ми не зацікавлені у розробці підтримка додаткових двигунів SEO і залишиться на даний момент підтримується. Якщо ви мали vBSEO, то ви можете повернутися до vBSEO. Ми використовуємо vBSEO на vb4 і немає проблем. Відсутність підтримки vBSEO може бути клопітно, але якщо у вас є конфігурація перевірена і проблем немає з ним, то підтримка Не потрібна.

  7. #7

    Default

    нормально.

    мені доведеться залишитися з vb4.0 з інших причин.

    я постараюся знайти фрілансера, щоб допомогти мені.

    vbseo пішов так та відсутність підтримки була проблема і була причина, по якій я переїхав в dbseo в першу чергу. він також додає набагато більше, ніж просто URL-адреси, які я використовую.

    вони запропонували свою допомогу, я був просто цікаво, якщо я міг би запитати тебе питання, які можуть виникнути в плані того, як компанія працювала з vbseo, так що я міг спробувати і отримати Виправлена проблема.

  8. #8
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Інтеграція vBSEO з vbet робіт по заміні vBSEO функцій на функції від vbet. Див.: не-не-завантажити/readme.у HTML-&ГТ;інтеграція з іншими модами-&ГТ;vBSEO інтеграції. Функції від vbet перекласти текст і розібрати його належним чином (використовуючи vBSEO функцій) і повернути його. Ці функції містяться у файлі: upload/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php. Цей файл входить до гачок: init_startup. Крім цього, компанія встановлює деякі змінні vBSEO відповідно.
    Востаннє редагувалось Marcin Kalak; 02-05-15 в 13:47.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •