Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 3 з 3

Тема: vBET видалити - повзати помилки 100,000

  1. #1

    Default vBET видалити - повзати помилки 100,000

    Я використовував рік тому протягом короткого часу vBET3. Моя веб-адреса: MUHAKEME.NET FORUMU. Оскільки один рік я отримую на "обхід помилки" від компанії Google. Мій muhakeme.net є помилки сканування в більше ніж сто тисяч сторінок, тому що від vbet продукту URL-адресу. У мене погані окуляри від Google і страти тепер. Я також написав в службу підтримки Google і вони сказали, що через тисячі на "обхід помилки" у більше 100 сторінок це могло статися.

    Я видалив продукт від мого FTP. Я іноді дивлюся "Хто онлайн" і бачу, що Google шукає мій старий переклад сторінок.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default



    Ви можете продовжити ліцензію і отримати останню версію. Зверніть увагу, що відновити коштує всього $ 30. Ви можете продовжити в розділі завантаження.

    Також зверніть увагу на майбутнє - ми надамо вам безкоштовну підтримку. Так найкраща ідея, це написати, коли у вас є будь-які питання, замість того, щоб власні дії, які зробили вас іншої проблеми.

    Про актуальні питання - Google пошук старих сторінок. Будь ласка, просто додайте відповідні правила, яке буде перенаправляти ці запити, щоб ваш форум головній сторінці. Google буде припинити дивитися через деякий час (ви скажете йому, що ці сторінки переміщуються).

    Будь ласка, дайте нам приклади ваших не існуючі зв'язки - ми напишемо вам відповідне правило
    Востаннє редагувалось vBET; 18-07-11 в 11:58.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Немає відповіді - вважається підтримка не потрібна. Будь ласка, напишіть тут, у випадку, якщо ви все ще потребують підтримки в цьому випадку.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •