Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: проблема з Navbar-Top розміщення та vBstyle

  1. #1

    Default проблема з Navbar-Top розміщення та vBstyle

    Я не можу завантажити фото мого питання, тому що зображення обмеження на ваш сервер SUPER SMALL. тому він завжди переривається.

    Але, коли я вибираю NAVBAR-ТОП на моєму vBstyle, бар з моїм ім'ям користувача, профіль і т.д. .. пропали без вісті. Це відбувається не від стилю за замовчуванням VB. Не знаєте, як розшукати те, що це питання, але я хотів поставити це вище панелі навігації, тому більш помітні.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Схоже, у вас є якась помилка у вашому стилі. Якщо стандартно працює нормально, це означає, що vBET працює нормально.

    Зверніть увагу, що при виборі навігації-ТОП тоді. компанія додає прапори з допомогою плагіна, названого Додати прапори і ця частина коду:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Передбачається, що зміст $ VBulletin-> templatecache ['панелі навігації'] починається з '$ Final_rendered = ».

    Вам потрібна додаткова допомога тут?

  3. #3

    Default

    Дозвольте мені бачити те, що vBstyles говорить про це.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Немає проблем - якщо вам потрібна додаткова допомога просто написати

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •