Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 4 , 4

Konu: Navbar'ı Top yerleştirme ve vBstyle sorun

Junior Member

Default Navbar'ı Top yerleştirme ve vBstyle sorun

Sunucu üzerindeki resmin sınırlarını SÜPER KÜÇÜK çünkü benim sorunun bir fotoğraf yükleyemiyorum. bu yüzden başarısız tutar.

Ancak, benim vBstyle NavBar-TOP seçtiğinizde, adımı, profil vb ile bar .. eksik. Bu varsayılan VB tarzı olmaz. Ne bir konudur, ama daha görünür navbar üstünde bu koymak istedim izini nasıl emin değil.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Tarzı bir hata var gibi görünüyor. Varsayılan çalışma para cezası ise BB iyi çalışıyor anlamına gelir.

Gezinti çubuğu-ÜST sonra seçtiğin zaman BB bayrakları eklentisi kullanarak adlı eklediğini unutmayın lütfen Bayrakları ekle ve bu kod parçası:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Bu içerik varsayılır $ Vbulletin-> templatecache ['navbar'] ile başlayan '$ = Final_rendered .

Burada daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı?

Junior Member

VBstyles bu konuda ne diyor bana görelim.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

No problem - Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa sadece yazmak

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •