КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Оновлення помилку



Ramses
22-06-10, 16:45
/ Головна / WWW / Документація /*****/ MySite / WWW / форум / global.php (238): EVAL () 'г коду в рядку 3
Отримайте це після оновлення з 333 до 334, завантажені всі файли і імпортної продукції (перевірено перезапису існуючого продукту).
Будь-які натяки?

vBET
22-06-10, 16:49
Будь ласка, дайте точну версію VB і зміст global.php файлу приблизно на рядок 238 (і вказують, яка з них 238).

Ramses
22-06-10, 16:54
В. Б. версія 3,84 global.php це:



// if user can control panel, allow selection of any style (for testing purposes)
// otherwise only allow styles that are user-selectable
$styleid = intval($styleid);
$style = NULL;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('style_fetch')) ? eval($hook) : false;

if (!is_array($style))
{
$style = $db->query_first_slave("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "style
WHERE (styleid = $styleid" . iif(!($vbulletin->userinfo['permissions']['adminpermissions'] & $vbulletin->bf_ugp_adminpermissions['cancontrolpanel']) AND !$userselect, ' AND userselect = 1') . ")
OR styleid = " . $vbulletin->options['styleid'] . "
ORDER BY styleid " . iif($styleid > $vbulletin->options['styleid'], 'DESC', 'ASC') . "
LIMIT 1
");
}
define('STYLEID', $style['styleid']);

Я не впевнений, якщо Dreamweaver показує правильну лінію, тому я додав повну arround код цього-238
($ Крюк = vBulletinHook:: fetch_hook ('style_fetch'))? Eval ($ крюк): хибні;

vBET
22-06-10, 17:04
Будь ласка, вимкніть vBET плагін для гачка style_fetch і перевірити, чи дійсно він працює зараз. Якщо ні, то, будь ласка, вимкніть інші плагіни для style_fetch гачки один за іншим (можна включити попередній) і перевірити, коли він почне працювати. Коли ви знайдете той, який винен - скажіть, будь ласка, який з них.

Ramses
22-06-10, 19:21
Спасибі, відключення vbet style_fetch вирішує цю помилку, але тепер Є не прапори показані заповнювачів.
Вибачте, я побачив, де я зробив помилку, я повертаюся в секунду.
Добре, я дуже жалкую, щоб ви зробили непотрібної роботи я просто завантажені папок в невірний каталог. Все тепер гаразд.

kamilkurczak
22-06-10, 22:14
Тепер вона працює добре, але функціональність vBET відключена. Це може бути не так.
Дана функціональність була відключена для того, щоб проаналізувати те, що це неправильно.

Будь ласка, напишіть зараз, якщо це працює, коли плагін включений?

Якщо він не працює, питання, і ми повинні виправити, щоб використовувати усі функціональні можливості.

Ramses
22-06-10, 23:15
Як я вже говорив у попередньому пості це була моя помилка, я завантажив vbet папки кореневого каталогу, а не форум. Це все прекрасно.

vBET
22-06-10, 23:30
ОТЖЕ, - просто щоб бути впевненим. Тепер ви працюєте з усіма нашими плагіни включено - правда? :) Тому що, якщо це штраф з деякими відключена, то не всі vBET частини будуть працювати відповідним чином (я попросив, щоб відключити тільки для визначення причини). Ми розуміємо, що ви зробили помилку папки, але ви також написали, що ви інвалід гачок, який я описав, і тепер ми не впевнені ви включити його знову.

Так що для вашого клієнта гарне (ваш товар), ми хочемо бути впевнені, що ви не втрачаєте нічого, і ви працюєте з vBET всі плагіни включені. Будь ласка, підтвердіть, так що ми зможемо спати спокійно;)

Ramses
22-06-10, 23:41
Так Міхал, всі плагіни включені. Навіть гостьовий кеш на зараз, я сподіваюся, що це покаже ефектів у зниженні навантаження на сервер найближчим часом. Дякуємо за вашу велику підтримку.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1